Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nincsen gonoszabb ember annál, aki azelőtt jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.

egy idézet? ki tudja honnan?

és nekem is lesz szüli napom csak ezt nem tudja a facebuk meg önző is vagyok :)

Hááát ez csak a Kincs ami nincs-ből lehet egy részlet :)

Link to comment
Megosztás:

Nincsen gonoszabb ember annál, aki azelőtt jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.

egy idézet? ki tudja honnan?

és nekem is lesz szüli napom csak ezt nem tudja a facebuk meg önző is vagyok :)

Ettől függetlenül a telefonod felvehetnéd, vagy legalább annyit írj vissza, hogy kapdbetebuzi! <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok Srácok,

Bovier György barátom irta, segitsetek ha tudtok egy Like-kal fontos lenne neki, Opelos Car társ ő is........: Egy barátom csinált rólam egy képet régebben és most neveztük egy fotópályázatra. Ha holnap estig a legtöbb like jön a képre, akkor valószínűleg számomra hasznos és drága kiegészítőket lehet nyerni. Pontosan nem tudom mi a nyeremény, de mivel egy segédeszközöket gyártó oldala, ezért gondolom bármi is az, jó lesz, Szóval, ha megtennétek, akkor az alábbi linken likolni kellene a képem! (nem itt, hanem a képre kattintva) Köszi!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=769442306415187&set=pb.307213022638120.-2207520000.1384090020.&type=3&theater

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Valaki saccperkábé tudna tippet mondani, hogy mennyi lenne a környéken egy A Omega két első tornyának a javítása/cseréje? Körbe van rohadva :/

Én Pesten ugyanerre a munkára nem találtam embert (A corsa) max olyanokat akik meló után/hétvégén ránéznek ha lesz idejük stb...a karosszériások is szerelők lettek <_< mindenki csak elemcserét vállal...(értem én hogy ebben van a pénz és nem kérheti el az autó árát óradíjban )

Link to comment
Megosztás:

Valaki saccperkábé tudna tippet mondani, hogy mennyi lenne a környéken egy A Omega két első tornyának a javítása/cseréje? Körbe van rohadva :/

megkérdeztem kollégát ő pl 40-50 körül vállalná de mindenképpen látni akarja pontos ár előtt, de ő csak tavasszal tudna vele foglalkozni

Link to comment
Megosztás:

3,2 V6 után ismét megvan az igazi

igaz ez csak telefon...vagy nem:)

a ZTE Blade összetörése és a Samsung Galaxy S-től való leggyorsabb menekülés után a HTC Desire 500 pihen a kanapémon.

Ezt megszerettem pár óra alatt, egyszerűen nagyon ott van ahol kell!

Én meg tudnék neked egy Mv6-os B Omit, 300Eért, de mivel nem veszed fel a telefont...

Link to comment
Megosztás:

Őszintén szólva, én még nem vezettem, csak utas voltam benne. 120-ig elég szépen húzott, annál gyorsabban meg nem sűrűn megyek. Eddig mindenkitől jót hallottam róla, meg állítólag elő lehet csalogatni belőle pár lóerőt viszonylag könnyen :)

Én nagyon szeretem és meg vagyok vele elégedve, főleg a 6.5 l fogyasztással ;)

Szerintem jobban húz, mint a 150 lovas Vectra, persze, a végsebessége nincs ott (vagy még nem próbáltam :D )

Link to comment
Megosztás:

Én meg tudnék neked egy Mv6-os B Omit, 300Eért, de mivel nem veszed fel a telefont...

Jah örülök ha egyáltalán kicsörög, meg nem jelezte a hívásokat és a ez a csoda szamsung küldött 17db rendszer smst persze ausztriából :) hogy ne legyen olcsó.

De az omegát nem veszem meg. inkább szögelem a tehert.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.