Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Épp a napokban nézegettem ezeket a H Astra Vanokat :D Ha valamikor a - sajnos nem túl közeli - jövőben lecserélem a Civicet, akkor vagy H Astra Caravant, vagy Vant szeretnék helyette. Milyen motor van benne?

Természetesen 1,7 100le commonrail isuzu diesel.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a piros g Van tetszik nagyon - de én erősen elfogult vagyok a G Astrákkal... Mindig is piros Caravant akartam venni, de sosem volt. :(

Az biztos hogy a piros már sokat le tett az asztalra megbízhatóság és strapabírás terén miközben még most is száguld mint egy ferrari. még a 150Le Vectra c-t is ott hagyja. :evilgrin:

DE a fehér is megéri a pémzét. Vétel elött én próbáltam ki. :D

Sajna a kéket még nem próbálhattam ki de talán jobb is így mert akkor biztos hogy mindenáron olyat akarnék. És ha megvan az biztos hogy kitaposnám belőle a pókokat. :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hűtőventi vásárlásában szeretném a segítségeteket kérni. Neten 120 ezer felett találtam csak :( Astra H, z18xer. Előre is köszi :)

Szia. Mi a a Baj a hűtőventivel mert lehet hogy javítható. És sajna jól láttad méreg drága :o. Bontóba se valószínü hogy találsz mert ez sérül először.

Link to comment
Megosztás:

Szia. Mi a a Baj a hűtőventivel mert lehet hogy javítható. És sajna jól láttad méreg drága :o. Bontóba se valószínü hogy találsz mert ez sérül először.

Szia Bazsi!

van megoldási javallatod a vonóhorog gyári visszajelzés bekötésre Vectra B-nél - tudod amiről már beszéltünk

Köszi

Link to comment
Megosztás:

J0hnny, megvetted Petrát?

Vagy lízing? Ha nem bírod fizetni akkor átvesszük, már van gyakorlatunk a lízing átvállalásban. :)

Ismerőssel beszélgettünk a cégnél, kinek van a nevén a kocsija...

Kérdezi tőle a másik:

-Az asszony nevén van a kocsid?

-Hülye vagy? Az asszony van az én nevemen! :D

-Az a legdrágább... :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Srácok nem akarok bunkó lenni, de jól láttam "valami" klub elnök írt a kecskeméti topikba? Elmúlt négy éve hogy köztetek vagyok, de még nem láttam :) ! Kicsit Jeti fillingje van a dolognak tudjuk hogy léteznek de nem láttuk még őket :) Hátha meg ismerem őket a következő négy évben, ha meg tisztelnek minket egy általunk szervezett találkozón! Utána elgondolkozok egy Blitzre való elmenetelen :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.