Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

CID-re dvd lejátszó?


Recommended Posts

  • 4 months later...

utána néztem és valamilyen interface kell hozzá és akkor elég sok dolgot rá tudsz kötni a kijelzőre csak sajnos nem tudom hol lehetne ilyet beszerezni.Nekem is jól jönne.

Találtam egy oldalt ami nem magyar úgy fordítgattam le azért picit furcsán fogalmaznak bent.

The OCIDVi unit is an interface adaptor for Opel Vectra C CID available in car providing video input auxiliary A OCIDVi egység egy interfész adapter Opel Vectra C CID elérhető autó nyújtó videobemenet segéd

Our Car Video Interface is a professional product that allows you to integrate an external Video source to your cars factory fitted CID Screen. Our Car Video Interface egy professzionális termék, amely lehetővé teszi, hogy integrálja a külső video forrás a kocsijukba gyárilag szerelt CID Screen.

Once connected it gives you the ability to connect an In car DVD player, Games Console (such as Playstation2 or Xbox), iPod Video, DVB-T TV Tuner, Csatlakozást követően is lehetőséget ad, hogy csatlakozni Autó DVD-lejátszó, játékkonzol (mint például PlayStation2 vagy Xbox), iPod Video, DVB-T TV tuner,

Rear View Camera, Car Navigation GPS etc to keep your passengers entertained. Tolatókamera, Autós navigáció GPS stb tartani az utasok szórakoztat.

Installation is relatively simple and does not require modification of the electrical equipment of the car. Telepítés viszonylag egyszerű, és nem írja elő azoknak az elektromos berendezések a kocsiból. It does not require separate power. Nem igényel külön hatalom.

Features and Capabilities Tulajdonságok és Képességek

1. 1. Compatible to CID available for Vectra C / Signum / Meriva / Corsa D connected to the following enthertainment head units: CD30, CD30 MP3, Kompatibilis a CID elérhető Vectra C / Signum / Meriva / Corsa D kapcsolódik a következő enthertainment fejegységek: CD30, CD30 MP3,

CD50 Phono, CDC40 Opera, CD70 Navi, DVD90 Navi and DVD90 Navi. CD50 Phono, CDC40 Opera, CD70 Navi DVD90 Navi és DVD90 Navi.

2. 2. Watch any Video source on your original Factory fitted CID Screen Nézd bármilyen videó forrásból szerezhetünk be eredeti gyári szerelt CID Screen

3. 3. Three composite video inputs (CVBS) with RCA female connectors. Három kompozit video bemenet (CVBS) RCA aljzat csatlakozókkal. The 2nd video input is reserved for the rear video camera. A 2. video bemenet van fenntartva a hátsó kamerával. Optional S-video input Opcionális S-video bemenet

instead of 3rd RCA composite video input. helyett 3. RCA kompozit videó bemenet.

4. 4. NTSC TV system compatibility only. NTSC TV rendszer kompatibilis csak.

5. 5. 16:9 image format. 16:9 képformátum.

6. 6. Automatic detection and switching to the video source for rear view camera. Automatikusan érzékeli, és váltás a video forrás a hátsó kamera.

7. 7. Automatic detection and switching to main CID image for viewing caller's name (Opel Phone car kit) Automatikusan érzékeli, és váltás a fő CID kép megtekintése hívó neve (Opel Telefonszám autóskészlet)

8. 8. Configuration for a reverse camera which does not render "the image in the mirror" Konfiguráció egy fordított fényképezőgép, amely nem teszi "a képet a tükörben"

9. 9. Image luminosity adjustment Kép fényesség kiigazítás

10.Down the consumption of the battery while the CID-controller displays the image or when the CID is turned off. 10.Down fogyasztása az akkumulátor, míg a CID-vezérlő megjeleníti a képet, vagy ha a CID ki van kapcsolva.

11.Reset function 11.Reset funkció

12.Multi-functions push button for selecting and configuring of video sources. 12.Multi-függvények nyomógomb kiválasztásához és konfigurálásához a videó források.

Video Interface Kit Part List Video Interface Kit rész listája

1. 1. Video Interface board Video Interface board

2. 2. Video connections cable for there RCA female video inputs, switch button, rear camera signal and telmute signal Video kapcsolattal kábel ott RCA aljzat video bemenet, kapcsoló gomb, a hátsó kamera jel és telmute jel

3. 3. Audio / Video extension cable with RCA male connectors Audio / Video hosszabbító kábel RCA aljzat csatlakozók

4. 4. All essential wires and connectors Minden lényeges vezetékek és csatlakozók

5. 5. 30 pole cable for inside connection 30 pólusú kábel a belső kapcsolat

6. 6. Installation Manual Telepítési útmutató

Can be fitted anywhere in the car. Lehet látni bárhol az autóban.

The main purpose of the OCIDVi kit is to provide in car entertainment systems A fő célja a OCIDVi kit az, hogy az autós szórakoztató rendszerek

with video auxiliary inputs capabilities for Video devices including DVD, TV videóval kiegészítő bemenettel képességek Videó eszközök, beleértve a DVD, TV

tuners, PDA, Rear video camera, etc. tuner, PDA, Hátsó videokamera, stb

The price is 160euro + shipping cost. Az ár 160 € + szállítási költség. Can be shipped anywhere in EU and worldwide. Lehet szállítani bárhol az EU-ban és világszerte.

If you are interested to have the Video Interface kit please send me a personal message. Ha érdekli, hogy a Video Interface kit legyen szíves küld én egy személyes üzenetet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.