Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

Ma Újpest kornyeken mozogtam, es a Tesco parkolojaban lattam egy szolid szereny, de megis gyonyoruen feltuningolt Astrat. Elol egy egyszeru kis spoiler (az a szokasos az elejen 2 oldalt legbeomlo vagy mi a fene), oldalt picit csavart kuszobok, es hatul nem egy pokhalo designos, hanem csak egy kis szinten egyszeru spoiler, es egy dupla haromszogalaku veggel rendelkezo kipufogo. Elol a hutomaszkon irmshcer felirat, de nekem ugy tunt maga az egesz tuning meg sem irmscher volt. A felniken a kupak is irmscher feliratos volt.

Milyen tuning lehet ez? Tudom nagyon hulyen irtam le, de kepet nem tudtam csinalni rola, es nagyon tetszett.

Udv!

Link to comment
Megosztás:

Na kozbe megneztem, es megis van benne valami, hogy irmscher, mert nagyjabol hasonlit a www.irmscher.de -n a Car configuratorba osszetudtam rakni. 1800 euro korul van, es meg nincsen benne felni. Ez szerintem rengeteg. Hogyan lehetne ezt olcsobban kihozni? Kipufogoveget se lattam ilyet sehol, hogy dupla es 2 ilyen nyomott 3szog alaku tema.

Segitsetek! :)

Koszi!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Lehet, hogy tudok rajtad segíteni mert az egyik tárgyaló felem (felni ügyében) lecsupaszítva adja el a FEHÉR g astráját és minden elad róla:

Felnit NEKEM :),

elsö,hátsó kötény

rugók

Lexus lámpa

direktszűrő,

Remus dob(1.4-re)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ELADÓ G ASTRAHOZ

Adatok:

Eladó G astra-ra gyárilag sötétített N-joy hátsó lámpa(új ára:44eft/pár),elsö lámpára szemöldök sötétkék-metálra fényezve, de akármilyen színre könnyen, olcsón

átfújható!

Ár:

26eft/pár, 5500Ft/pár

Elérhetőség:

06-30-579-03-85

E-mail:

kovax@nextramail.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Üdv!

Vettem xenon "átszetelő" készletet. Nagyon sirály! Beépíteni sem volt nagy cucc. Minimális "faragást" igényelt. Az izzó foglalata H7-es, nem kellett bántani a lámpát. Színhőmérséklete 7000 K-es, szép kékes. Ja és lehúzódnak az autópályán, ha meglátják. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.