Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Alkatrészek C20Ne motorhoz.


Recommended Posts

Sziasztok.

Komoly kérdésem lenne felétek.

Nem tudtok Bp-n olyan bontót vagy olcsó üzletet ahol c20Ne motorhoz tudnék alapjárati motort, és hasonló kis kütyüket szerezni?

Ja és nem tudtok olyan helyet ahol komputert olvasnak?

Mert vettem egy chippelt komputert és gyanus nekem.

Segitségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

....Nem tudtok Bp-n olyan bontót vagy olcsó üzletet ahol c20Ne motorhoz tudnék alapjárati motort, és hasonló kis kütyüket szerezni?....

Nézd/kérdezd meg talán ezt a két helyet:

- www.opelbonto.hu

- http://www.schproject.hu/opelpeti/index1.htm

További infókat itt lelhetsz bontókról : http://www.calibrainfo.hu/link/link.html#opelbonto

Alapjárati motorra miért van szükséged ?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Egy költői kérdés mi a külömbség a C20NE és C20SE motorszámú motor között??Azon kívűl hogy 20 lóerő? Ja és lehet-e C20NE-ből C20SE-t csinálni.V. hadjam és csak dobjam ki a motor és cseréljem egy 2.0 16v turbóra??????????? [/

C20NE - Központi befecskendezéses C20SE - Hengerenkénti befecskendezéses. Asszem át lehet alakítani de elég drága mulatság. A 2.0 16v Turbo-val meg elég sok baj van. Amúgy a C20NE úgy tudom talán a legmegbízhatóbb a 2 literesek közül.

Legközelebb csak ide írd szerintem ha technikai jellegű kérdésed van, itt a helye.

Link to comment
Megosztás:

C20NE - Központi befecskendezéses C20SE - Hengerenkénti befecskendezéses. Asszem át lehet alakítani de elég drága mulatság. A 2.0 16v Turbo-val meg elég sok baj van. Amúgy a C20NE úgy tudom talán a legmegbízhatóbb a 2 literesek közül.

Legközelebb csak ide írd szerintem ha technikai jellegű kérdésed van, itt a helye.

van itt kavar de rendesen :))

c20ne 115le

20se 129le

mind2 hengerenkénti befecskendezésü

a különbség vezérmütengely, dugattyuk, computer,

a 20se nek nagyobb a süritése a dugok miatt

atalakitani nem sok értelme van

a turbo motor pedig jo dolog

nincs vele gond ha az ember ésszel használja

bye

Link to comment
Megosztás:

Hát erre a szerelőm azt mondta hogy nem!Mert hengerenkénti a C20NE is!!! Ez a bibi és másban különbözik??Ilyen pl.:: és ezeket a részleteket nem tudom a C20SE lambda szonda( nem bizti hogy így kell írni helyesen) nélküli , meg computer stb.Az a injektoros dolog tuti nem igaz mert megnéztük.Szóval bizti hogy más a külömbség.Ja valki nem tud olcsóba ültetörugókat mert nekem kettö megnyekkent.Ja valami talit ?????Vagy egyéb info hogy nincs-e vmi szerelő mágus aki vág mindent?????????? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.