Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ha valaki holnap(20.án) látja a kocsimat (zöld G Astra,MOTE-s matricákkal,Opelclubos rendszámkerettel) a Virágkarneválon az nem a véletlen műve! ;)

Nem sötétkék? :D Vagy csak én emlékeztem arra? ;) Na majd ezen túl jobban lesem a ződeket ha arra járok.. ;)

Én kihagyom a carnivált ^_^ mint az utóbbi soksok évben :D felniket akartam csiszolni de azt ma inkább hanyagolom, inkább keresek egy direkt pozitív pontot a biztitáblán az utsólagos szivargyújtónak :D kikészít, hogy lekapcsolja azt a vackot akár fél percre is ha nem figyelek.. :D

Jja, valami debreczeni ügyesgyerek lekoppintotta a kocsimat ;) ugyanaz a zöld caravan, Intra felgenek, sötétítés, kivéve a Kadett klubos matrinyák -úgyhogy lett egy "facedown" a vason.. :D

www.tvn.hu_5b78c69800156c39cbd31b4d38b03868.jpg

Mindig is ilyen felgenekre vágytam :D úgyhogy az aluk lekerültek és gyanús, hogy meg is válok tőlük :D csak előbb még rendbe teszem rajtuk a szintert, nem mintha rossz bőrben lennének.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem sötétkék? :D Vagy csak én emlékeztem arra? ;) Na majd ezen túl jobban lesem a ződeket ha arra járok.. ;)

Én kihagyom a carnivált ^_^ mint az utóbbi soksok évben :D felniket akartam csiszolni de azt ma inkább hanyagolom, inkább keresek egy direkt pozitív pontot a biztitáblán az utsólagos szivargyújtónak :D kikészít, hogy lekapcsolja azt a vackot akár fél percre is ha nem figyelek.. :D

Jja, valami debreczeni ügyesgyerek lekoppintotta a kocsimat ;) ugyanaz a zöld caravan, Intra felgenek, sötétítés, kivéve a Kadett klubos matrinyák -úgyhogy lett egy "facedown" a vason.. ;)

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/08/19/17/...b4d38b03868.jpg

Mindig is ilyen felgenekre vágytam :D úgyhogy az aluk lekerültek és gyanús, hogy meg is válok tőlük :D csak előbb még rendbe teszem rajtuk a szintert, nem mintha rossz bőrben lennének.. :D

Nekem ilyen volt a kadetten:

35404113.jpg

Imádtam, sikerült szereznem belőle 4 hibátlant kupakkal szépen fényezve 14-es méretben, később még sikerült venni két kicsit kopottabbat így már a pótkerekem is ilyen felnin volt :D

Link to comment
Megosztás:

Fotózd már le közelebbről a felnidet.

Tud valaki alufelni javítást, felújítást olcsón?

Mármint az acélt vagy az alut? :D

Asszem H.Böszörményben volt egy műhely ahol görgőztek.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

A mostanit, a lemezfelnit.

www.tvn.hu_aec1e634dbef440e175faf964f15fb09.jpg

Hirtelenjében nincs közelebbi fotóm.. ^_^

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apropó, Corsikának és Lujdzsinak sok boldogat! :D

Link to comment
Megosztás:

Azért a honlap szerint az a felújítás itt nem a görgőzést jelenti. ^_^

Nekem amúgy elviekben, ha jól emléxem a címre, akkor a melóhelyem miatt van kedvezményem. Mit kéne csinálni a felnikkel? görgő, vagy csak "felújítás"?

Csak egyengetés, vagy görgőzés, vagy préselés. Végülis e három művelet ugyanarra vonatkozik, mexűntetni a centírozással már nem egyenlíthető tojás formát. Tudnál nekem kérni egy gyors árajánlatot?

Az a helyzet, hogy egyesével vinném be a kerekeket, mert egyrészt ha nemlehet megvárni, akkor kell az autó, másrészt meg nincs egyszerre annyi kiadható pénz.

Köszi Egyébként én miért nem tudok róla, ha valakinek szülinapja, vagy névnapja van? Mármint Sanci te honnan vágod?

---------------------------

Nem tudjátok, hol van legolcsóbban Debrecenben jó minőségű olaj? 5w30 kéne esetleg valvoline

Link to comment
Megosztás:

Köszi Egyébként én miért nem tudok róla, ha valakinek szülinapja, vagy névnapja van? Mármint Sanci te honnan vágod?

---------------------------

Nem tudjátok, hol van legolcsóbban Debrecenben jó minőségű olaj? 5w30 kéne esetleg valvoline

Füzetnaptárnak hívják :D és nagyjából 100-300 píz körül lehet kapni :D mondjuk nekem céges alapon jár.. ^_^

Talán beszélj Hurival, náluk nem drága a Fina olaj, azt teszem az Astrába és a Pandába is ;) mindkettő szeresse.. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi Egyébként én miért nem tudok róla, ha valakinek szülinapja, vagy névnapja van? Mármint Sanci te honnan vágod?

---------------------------

A szülinapot megtudod nézni,ha rákattintasz itt fenn baloldalon az:"opelfórum-tartalomra" és legörgeted a legaljára

ott hozza mindig az aznapi szülinaposokat.

A névnapokat pedig a hagyományos módon naptárban(ehhez nem árt tudni,hogy kit hogy hívnak a nicken túl ^_^ )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.