Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Monza


Recommended Posts

okay

tudod amúgy hogy merre vitték, hová került?

Szia. nem láttam azóta, de többen is meg nézték annak idején. Hogy hova került?? Ki tudja. Lehet az is a méh ben végezte, De lehet,hogy ott áll az enyészetnek.

Ja--- Körözik a kocsit amúgy?? A tiedet??

Gondolom, minden papírja meg van, és nálad van ,!! Nem adtad le a Rendőröknek.

Mert arra lehet , hogy rá lehetne építeni egy másik autót. Csak mondom :lol:

Link to comment
Megosztás:

körözik ja, minden papírja megvan,

erre én is gondoltam, de akkor vissza kéne vonatni a körözést nem?

Szia. nem láttam azóta, de többen is meg nézték annak idején. Hogy hova került?? Ki tudja. Lehet az is a méh ben végezte, De lehet,hogy ott áll az enyészetnek.

Ja--- Körözik a kocsit amúgy?? A tiedet??

Gondolom, minden papírja meg van, és nálad van ,!! Nem adtad le a Rendőröknek.

Mert arra lehet , hogy rá lehetne építeni egy másik autót. Csak mondom :lol:

Link to comment
Megosztás:

körözik ja, minden papírja megvan,

erre én is gondoltam, de akkor vissza kéne vonatni a körözést nem?

Még várj vele. majd lesz valami. Ha nem találták meg akkor mahjd le zárják az ügyet. És ha lesz olyan kocsi, be jelented, meg találtad szét szedve,

Link to comment
Megosztás:

nehéz. és ez nem manta !!??? :-) .. van opelos akinek sikerült ilyet venni. És egy rekordom van most fent...

ez manta 400ason volt gyárilag

ami a piros rekordon van az egy sima ET36-os ilyen felni, ehez képest semmi pereme :DDD

2lxdpbo.jpg

ilyen e! eddig ilyet akartam de mostmár olyan mantás kell :DD

Link to comment
Megosztás:

semmi gond :lol:

nekem A2-es monza úgy sem kell amúgy :$

nade arra gondoltam, hogy nem ez-e az amit én szegeden megnéztem 2009 áprilisban és veled is beszéltük hogy megcsinálta valaki és tőled kért kölcsön a vizsgára bal indexbúrát

mer az ugye nincs a képeken és a szegedi bal eleje volt szétzúzva, továbbá csak rövid teleszkópokat tudott anno szerezni a volt tulaj hozzá.

képek:

P1000502.JPG

P1000505.JPG

Ez-- hatvan. és nem eladó a kicsike.. ha mégis az lenne. Akkor az hozzám gurul. Meg beszéltem már vele.. Bocs.
Link to comment
Megosztás:

Szerintem is.. a Gabié szélesebb. legalábbis ránézve. És ügye a méretet nem lehet olyan jól ki venni belőle.

IDZ---- A Szegedi lehet ez a fehér.igen.---- Én nem is tudtam,hogy a Gábor árulja ezt a fehér autót.

Ezt egy garázsból ( 6 év állás után ) lökték ki a Bontóba - Szigetszentmiklósra- Nem tudták be indítani és kellett a hely az új autónak. :lol: ... Sajnos késve kaptam az infót, hogy ott áll- és nem is volt drága--persze.. és papíros is .....

Sokat foglalkozott vele. vett is pár cuccot tőlem. Hogy mi is van vele nem tudom, mert 2 éve nem hallottam róla semmit.

Az,hogy el -e adta azt sem. Vagy ,hogy teljesen készen van -e ??? :lol: .....

Link to comment
Megosztás:

a lényeg hogy 15"-os ET36-os felni és nagyonszép :D de kérdezzétek meg

Attila tehetnél fel pár új képet az A1-eseidről hadd csorgassam a nyálam amíg nem lesz másik kocsim 8)

Szerintem is.. a Gabié szélesebb. legalábbis ránézve. És ügye a méretet nem lehet olyan jól ki venni belőle.

IDZ---- A Szegedi lehet ez a fehér.igen.---- Én nem is tudtam,hogy a Gábor árulja ezt a fehér autót.

Ezt egy garázsból ( 6 év állás után ) lökték ki a Bontóba - Szigetszentmiklósra- Nem tudták be indítani és kellett a hely az új autónak. :lol: ... Sajnos késve kaptam az infót, hogy ott áll- és nem is volt drága--persze.. és papíros is .....

Sokat foglalkozott vele. vett is pár cuccot tőlem. Hogy mi is van vele nem tudom, mert 2 éve nem hallottam róla semmit.

Az,hogy el -e adta azt sem. Vagy ,hogy teljesen készen van -e ??? :lol: .....

Link to comment
Megosztás:

a lényeg hogy 15"-os ET36-os felni és nagyonszép :D de kérdezzétek meg

Attila tehetnél fel pár új képet az A1-eseidről hadd csorgassam a nyálam amíg nem lesz másik kocsim 8)

A tvn es oldalamon meg tudod nézni. úgy van fent.hogy a 6. szerzemény. van fent róla olyan 20- 30 kép azt hiszem. Kívül belül. egyaránt. az emilem amit kaptál annak a végén van a képtáram szó alatt.

Link to comment
Megosztás:

ó hát láttam ezeket a képeket sok éve már :D)

A tvn es oldalamon meg tudod nézni. úgy van fent.hogy a 6. szerzemény. van fent róla olyan 20- 30 kép azt hiszem. Kívül belül. egyaránt. az emilem amit kaptál annak a végén van a képtáram szó alatt.
Link to comment
Megosztás:

csak egy kép :,)

múlt téli

utca vége amúgy csak, mögötte már az M1 autópálya van

ja és a kocsitol balra egy szervíz működik naponta két 3 kocsit javitanak esténként

Na.... csak nem?? Vagy ezen a helyen volt anó??? vagy itt tároltad és innen vitték el?? Mondjuk el hagyatott környéknek látszik az a hely. :D
Link to comment
Megosztás:

csak egy kép :,)

múlt téli

utca vége amúgy csak, mögötte már az M1 autópálya van

ja és a kocsitol balra egy szervíz működik naponta két 3 kocsit javitanak esténként

Baszki.. És pont ott csinálták az utat?? Mért nem lett be tolva a szervízba ideglenesen. Gondolom ismerted őket?? Vagy nem??

Akkor ezek szerint az a kocsi már nincs egyben. Vagy ha igen akkor az el van rejtve az utókornak.

Nézd a hirdetéseket, nem -e adnak fel alkatrészeket? Vagy magát az autót ,hátha hirdetik majd. Persze javasolnám a tv2 csatornáját is 500 as oldaltól TXT .. Mert ott is hirdetnek jó cuccokat a vidékiek is....(főleg)

remélhetőleg lesz még ilyen autód. Persze ez sok minden függvénye. csaó....

Link to comment
Megosztás:

ott. sokáig állt a ház kertjében is csak onnan kiutálták...

utána a házam előtt állt, itt pedig betalálták a közterületesek, akkor lett visszavíve az utcába 3 házzal arrébb a ház elé

de onnan is kiutálták, akkor vittük be a szervízbe leszedni a tankot, utána kinn állt a ház előtt...

úgyhogy tapsot érdemel mindenki, legfőképp akinél a kulcsok vannak... akit a rendőrök nem tudom miért nem vettek elő amikor megmondtam nekik hogy ki az

de mindegy, ennyit erről, bejelenteni is kár volt a rendőrségen, akkor legalább a papírok tiszták maradtak volna :D

Baszki.. És pont ott csinálták az utat?? Mért nem lett be tolva a szervízba ideglenesen. Gondolom ismerted őket?? Vagy nem??

Akkor ezek szerint az a kocsi már nincs egyben. Vagy ha igen akkor az el van rejtve az utókornak.

Nézd a hirdetéseket, nem -e adnak fel alkatrészeket? Vagy magát az autót ,hátha hirdetik majd. Persze javasolnám a tv2 csatornáját is 500 as oldaltól TXT .. Mert ott is hirdetnek jó cuccokat a vidékiek is....(főleg)

remélhetőleg lesz még ilyen autód. Persze ez sok minden függvénye. csaó....

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Egy kis irodalom...

-- Senator A és Monza

Opel Gyártmánysor Felső kategóriáját képviselik a Senator modellek.

Az A változatot 1977 –ben Frankfurti autószalonon mutatták be s a következő

évtől gyártották, a kupé változattal, a Monzával együtt. kezdetben egyféle motort szereltek valamennyi karosszériába, a 2,8 l-es karburátoros erőforrást, de még ugyanabban az évben megjelent a 3,0 S,majd 1979-ben a 3,0 E

1978 - ban gyártásuk meg kezdődött.

1979 -től szerepelt a gyártási programban az ötfokozatú sebességváltómű.

1981 -ben kezdték gyártani a 2,5 E motorokat.

1983 -ban jelent meg a 2,0 E motorok.

1983 -ban jelent meg a Monza GSE

1984 -ben volt újdonság a folyadékkristály-kijelzős műszerfal.

1984 -ben a Senator modellekbe 2,3 diesel motorokat is szereltek.

1984 -ben jelentek meg a 2,2i benzinmotorok is.

1985 -től szállították katalizátorral a Senator és a Monzát

1986 – ban megszűnt a Senator A gyártása. Átadta helyét a Senator B -nek.

Motor változatok:

Senator A . 2,0 E, 2,2i, 2,5 E, 2,8i, 3,0 S, 3,0 E, 2,3 TD.

Monza . 2,0 E, 2,2i, 2,5 E, 2,8, 3,0 S, 3,0 E.

;) ... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.