Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Azért nincs olyan nagy baj, csak így is tudják, mi a véleményem, hát még ha ki is ragasztanám...Ja, az egyik kisótó csak 9 éves, te rosszabb állapotban van mint az 17 éves társa, ráadásul a rokonnak pénze sincs megjavítani, műszakija dec.-ig van. Nem tudom, mi lesz a sorsa. Az olasz csodák közül az egyik a muteroméké... sok év utáni "új autó", 5 éves. De ha már lúd, legyen kövér, 1 hónappal megvétele után vettek egy vadiúj A(j)(l)to-t. Kinek melyik betű a szimpatikusabb. Én meg továbbra is az opeleket lesem, de nem igazán akarok ettől a géptől megválni a ritka színe miatt, viszont újat csak ennek cseréje esetén tudnék venni.

Ráadásul most már 100, hogy rendben van a gép, akkor minek csere....

... Húú, ezt most minek írom le? Nem tudjátok?? Csak f.osom a szót.

Pocsékolom a fórum tárhelyét...stb.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A Marutinak 12-es a kereke... képzeljétek, az egyik kifejezetten téliesen keskeny 135-ös mindössze.

ja, már volt, hogy megkértek, cseréljek bennük olajat+szűrőt... hát, miután az egyiken szenvedtem vele (szerencsére akkor festettem le a lökösét műanyagfestékkel), hogy szűrőt cseréljek, mert le kell bontani az első lököst róla, a másikat már nem vállaltam....ez volt tavaly tavasszal....az azóta sem volt cserélve, van olyan kékfelhő, mikor beindítják.

csak nem tudom, mit éget még el az olajból...hisz már nem sok lehet benne.

De ez kezd OFF lenni.

Váltsunk... Hol esik a hó?

Link to comment
Megosztás:

Egyszer vezettem Kispolszkit. kalandos volt, mire egyáltalán be birtam magam hajtogatni az ülésbe! :lol: :lol: Nem 1.83 cm.nek van kitalálva! ;) :D

Igaz, hogy a kicsi autó jó a városba, de azért mindennek van határa.

bocs az offért.

Egyáltalán mit szemtelenkedek én a kiskunságról felétek??!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer vezettem Kispolszkit. kalandos volt, mire egyáltalán be birtam magam hajtogatni az ülésbe! :lol: :lol: Nem 1.83 cm.nek van kitalálva! ;) :D

Igaz, hogy a kicsi autó jó a városba, de azért mindennek van határa.

bocs az offért.

Egyáltalán mit szemtelenkedek én a kiskunságról felétek??!! :lol:

Nem vagy szemtelen....szeintem Nyuszifül is azt mondaná, hogy mindenkit szeretettel látunk.

Link to comment
Megosztás:

gyere msnre küldök egy képet

Csak aztán fel ne sírj álmodban :lol:

Ezen a gépen nincsen, és nem is akarom felrakni, mert akkor nem lesz szakdolgozatírás, az biztos!

A másik gépről meg nem tudom leszedni, és ha bárki OE-t használ rajta, automatikusan bejelentkezik a nevemben (pedig ki van kapcsolva az automatikus bejelentkezés).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.