Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Valamint van 3 fiunk, akiket szerintem nem mindenki tud tolerálni időnként.

Igyekszünk gyerekek nélkül menni, de sajnos az meg az utóbbi időben igen sok ok miatt nem jött össze, hogy lerakjuk őket nagyszülőkhöz pár napra.

Épp azon gondolkoztunk már a tali vége felé, hogy ugyan senkinek nem lenne gondja azzal, ha a családosok hoznák a gyerekeiket. Sőt. Kati kimondottan szereti őket, én is. Emlékeztek a Weegkendben is voltak gyerekek.

Aki komolyan gondolja még a régió életben tartását, az jelezze felém, mert elképzelhető, hogy megmoccan valami.

Én mindenképpen benne maradok a klubban, én nem érzem, hogy a mostani mozgolódás ZiZiék részéről befolyásolna bármit is bennem a MOTE irányában. Bár azt ne gondold, hogy én nem meséltem el sok dolgot a régió régebbi munkáiról, talijairól. De ez nem befolyásolja mostani helyzetet. (nézz rá a talik topicra, hányszor próbáltam pl. én talit összehozni)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ne izélgessük már itt egymást!Nem mindegy ki minek a tagja vagy nem tagja,el tud-e menni vagy sem a talikra,

meg ki mennyit tett hozzá a klubélethez?

A lényeg az(szerintem),hogy ismerősök,barátok közt legyünk akikkel nemcsak az

Opelekről ,kocsikról de bármi másról is lehet dumálni,és ha valaki nem tud, nincs lehetősége vagy ideje talira járni,akkor ír ide vagy amoda két sort

és kész, vagy ha nem ír akkor sincs semmi,nem dől össze a világ.Nem kell ezért a másikra haragudni!

BÉKÉT!!

Link to comment
Megosztás:

Amúgy egy dolgot senki nem vall be, hogy jujj, hivatalos, jujj, inkább megyek haverkodni, de majd rájön mindenki, hogy amint kezdi kinőni magát, egyre nehezebb lesz, és akkor jó lenne egy hivatalos háttér.

Azt hiszem ez itt a lényeg, "ha kinövi magát". Most az opelklub ilyen helyzetben lenne? Legalábbis a régiónk?

Én örülnék neki :-))

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(mackosajt @ 2009-04-26 - 21:05) *

Amúgy egy dolgot senki nem vall be, hogy jujj, hivatalos, jujj, inkább megyek haverkodni, de majd rájön mindenki, hogy amint kezdi kinőni magát, egyre nehezebb lesz, és akkor jó lenne egy hivatalos háttér.

Van hivatalos hátterünk egyrészt, másrészt szerintem nem tudja magát sosem kinőni egy ilyen klubb,maxim um egy nagyobb parkolót vagy találkozó helyet kell keresni a heti taliknak,vagy a nagyobb opeles taliknak. Az a jó,ha minél többen vagyunk,és minél több uj embert ismer meg az ember.

Link to comment
Megosztás:

"Kérdem én, jól érezted magad az 1. Debreceni opel találkozón? Ahogy tudom, igen."

Igen,jól!

De nem a támogatók miatt,meg a szponzorok miatt,és nem a Te hozzájárulásod miatt.

Egyszerűen olvastam a klub oldalán(akkor még az eredeti debreceni klub oldalt),aztán írtam egy tényleges szervezőnek,aki ugye tudjuk ki volt,és az ő segitségével tudtam odáig eljutni,hogy elmenjek(egyedül ő írt vissza az e-mailekre,amit kb 5 embernek elküldtem.Szerintem tudjátok,hogy Nyusziról beszélek)

Ha a fikázást veszed ki a mondataimból,akkor igazad van...nem jut előre sehova az egész.

Ha ilyen csökönyösen ragaszkodsz olyan dolgokhoz,akkor ugymond lőve van minden.

Komoly klubhoz kooly gondolkodás,és komoly tagok is kellenek.

Aláírom,hogy volt jópár komolytalan fellálgoló klubbos,de azért lenne jópár aktív szemlélő is,csak nem lát semmi mozgolódást,és ha tetszik,ha nem,ez a mi (nem te,nem én,nem ti,hanem MI) hibánk.

Reklámozni pénz,szponzorok nélkül is lehet.

Ha a Kadettklub (ami nem MOTE klub) is letud bonyolitani egy több napos,több mint 20-30 autós találkozót,akkor nem hiszem el,hogy szponzor nélkül nem lehet csinálni semmit.

Ez a felnövés dolog...ha felnövök,akkor már nem lesz elég a barátokkal,esetleg kezső tagokkal találkoznom,hanem hirtelen az ország összes opelesével aakrok majd találkozni?

A gyerekeken kivül nálam is műr emgvan minden olyan dolog,ami kellőképp lekösse az időm.Gyerkőcök sok talin vannak,nemhiszem,hogy ebből valakinek valaha is lett volna hátránya,ha elhozta őket,sőt...

Hidd el Mackó,mint írtam is,nincs veled bajom,de ez az előbbi kissé hivatalos felém irányított hozzászólásod emlékeztet az általam fentebb említett első Mote-s levélre,amit kaptam.

Jobb lenne tiszta lappal kezdeni,de amint látom,ennek nagyon kicsi az esélye.

Debrecenbe a barátaid,fórumtársaid vannak,akik néha napján össze szeretének VELED futni,akár családostúl,nem pedig a Mote-s "nagyágyúk",akiknek meg kell felelni.

Itt barátok vannak,akikhez tartozik az ember,jobb esetekben.

Hogy Te "fikázásnak"v eszed ezt,szomorú dolog,én nem szoktam tűzet szítani,sose.Ha több oldalas kommentet irok,annak bizony oka van.

De nem ragozom tovább,lásd úgy,ahogy látod...ahogy írtad is:mindenki másképp látja.

De így nem lesz előre jutás.

Hiába vagy a MOTE-be,hiába van a klub a MOTE-be,meg a fél klubtag,nincsen semmilyen olyan megmozdulás,amiért van ez az egész fórum.

Csaka zt tudom végszóként mondani,mint amit már mondtam is:

Sokkal kisebb,sokkal nevetlenebb, klubok érzik sokkal jobban magukat,mint az ilyen Mote-s tömörülések.És hogy ez most ki oka,lehet találgatni,de felesleges.Egyszerűen csak el kell hinni,mert így van...

Ne felelősöket,és fogást keressünk klubtársainkon,hanem végre egy olyan helyet,aqhol kitalálkozhatjuk magunkat!!!NA ;-) Szent a béke:)

Link to comment
Megosztás:

Hát jó dolog az, ha az ember elmondja amit, gondol, de azért szerintem túl kemények a szavaid, mondataid.

-------Mondjuk Mackó ahogy emléxem, bizony mi fogtunk össze, és mi szerveztünk le minden prgramot játékot a weegkendben is, és a hivatalos háttér pénze bár jó volt, de arról nem sokat tudok, hogy annélkül sikerült volna-e.

Merthogy mi a belünket kidolgoztuk, az tuti, utána 2 napig aludtam.

Gondolom, Nuyszi meg 3-at, meg te is, meg Adorjántomi is, meg stb. hohó, kiket hagytam még ki :-DDDDDDD De legalább mindjárt beír valamit. :-))

(MSN-en írtam neked)

Link to comment
Megosztás:

Hagyjuk az egészet a rákba...

itt most úgyis az fog lejönni mindenkinek, hogy a mote csak lehúzza az embereket és lóf@szt se csinál...

sajnálom, ha így látjátok.

az akkori talihoz meg ha nincs az olimpia, nincs az ateri, nincs a bontós stb. akkor nem lett volna sok dolog.

"Igen,jól!

De nem a támogatók miatt,meg a szponzorok miatt,és nem a Te hozzájárulásod miatt.

Egyszerűen olvastam a klub oldalán(akkor még az eredeti debreceni klub oldalt),aztán írtam egy tényleges szervezőnek,aki ugye tudjuk ki volt,és az ő segitségével tudtam odáig eljutni,hogy elmenjek(egyedül ő írt vissza az e-mailekre,amit kb 5 embernek elküldtem.Szerintem tudjátok,hogy Nyusziról beszélek)"

Köszönöm a hozzászólást, pedig abból a pár találkozásból pont nem ilyennek gondoltalak. Lehet tévedtem.

Ha nektek a széthúzás a jó, akkor csináljátok. Legyetek sikeresek, csak sajnos emiatt soha, egyik "klub" sem jut előre, mert az összefogásban nem láttok fantáziát.

Részemről vége ennek a "csevegésnek".

A fikázást lehetne konstruktívan is tenni...

Endlos: msn-t majd ha lesz kedvem felmenni msn-re, elolvasom. Bocs, de tényleg vicc, ahogy egyesek gondolják a dolgokat.

Aki nem tudja ezt átgondolni, az úgysem fogja megérteni, miről beszélek.

Link to comment
Megosztás:

Én befizettem, tag vagyok alig írok alig veszek részt valamiben de hát ingyenes tagság nem sok helyen van... alapvetően ha a következő generálnál a unixnál vásárolok be és kapok 10% kedvezményt a kártyámra már a fele vissza is jött a kártya árának a másik fele meg matrica, rendszámtábla keret szóval meg is van ;)

Link to comment
Megosztás:

Én befizettem, tag vagyok alig írok alig veszek részt valamiben de hát ingyenes tagság nem sok helyen van... alapvetően ha a következő generálnál a unixnál vásárolok be és kapok 10% kedvezményt a kártyámra már a fele vissza is jött a kártya árának a másik fele meg matrica, rendszámtábla keret szóval meg is van ;)

@edc.hu:

" UNIX-Trade Kft.

Autó-motor alkatrész

Debrecen, Monostorpályi u. 9-11.

20% "

még mielőtt véletlen átvágnak, bár nem úgy ismerem őket. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaj hát miket olvasok én itten ;) . De ha már így belelendültetek ebbe a témába akkor én is hozzászólok újfennt!

Mikor kereken 3 éve , a mantám érdekes vásárlásakor , kedves barátom S.S. megadta ennek a klubnak a webcímét én teljesen bezsongtam ,hogy végre egy jó társasághoz kerülök. És nem csalódtam senkiben sem a mai napig. Igaz,hogy sok találkozóra nem jutok el, mert régió szerint Kecskeméthez tartozok, de párom melója révén sokat átutazunk Debrecenen is viszont mindkettő messze van Szegedtől. :P De a fórumon próbálom követni a kedvenc topicok eseményeit. És mit ne mondjak , a klubtagságom óta nem vagyok meg net nélkül! EMiatt! :D Jó ez mondható távkapcsolatnak, ami nem szokott működni állítólag. Viszont ha az ország másik végén kell nekem egy autót megnézni és megkérek valakit, akkor az az ember csak annyit kérdez: "mikor?". Vagy ha a reptérre érkezek, ami persze nem először fordul elő és bajos a hazajutásom, akkor is azt a reakciót kapom itt, hogy "Mikor és hova?". És ez annyira jól esik. Ezért nem értek azzal egyet,hogy nem vagyunk összetartóak. Nem mindig a buli az első, igaz jó lenne ha sokszor az lenne és nem kellene mással törődni :D . De ha valakinek kérése, vagy gondja van én is itt szinte bárkiért megtennék dolgokat és szivességeket. Igaz ehhez nem kellene tagdíjat kérni, viszont manapság még a levegő sincs ingyen. VAlamiből fedezni kell ezt-azt.....én is fizetem sőt páromnak is külön tagsága van. És tuti a gyerekemnek is lesz , majd egyszer ;) . Ennek nekem tripla előnye is van, mert a biztosításom kedvezményes a tagságom miatt, a talibelépő szintén és teljes joggal használom a fórumot. És persze kaptam rendszámkeretet is , amit az első hétvégén összeolvasztott a 40 fokos napsütés a kocsimba!!

Nem azt mondom,hogy annyira frankó gyerekek vagyunk, hogy MOTE -sok vagyunk (de azért mégis :P egy kicsit ) , viszont én a magam részéről (és párom részéről is ) kijelentem ,hogy 3 éve minden évünknek a vadkerti és a nyári tali a lényege. Még ha csak évente kétszer is talizunk a többiekkel , akkor is egy kis család vagyunk. És egy családban is vannak nehézségek.

Másrészt eszem ágában sincs bántani egyéb klubokat, társaságokat......és szívesen elmegyek bármilyen talira akár minden hétvégén is, ha nincs nagyon messze. (Mert pár éve mantaklubtag is voltam, és csak azért mondtam le a tagságomat, mert a fórum sem olyan pörgős mint itt, és a talik állandóan az ország másik felén vannak.) Bárcsak itt Szegeden is végre lenne valami összetartó társaság. NEm a tagdíj és a belépő a lényeg ,az csak a háttér. Nekem is elég ez az egy klub amit fizetni kell, de szívesen csatlakoznék minden fagyizáshoz, borozáshoz , szalonnasütéshez, lepkevadászathoz...... ÉS mindezt úgy,hogy egyik felet , egyik klubot és baráti társaságot sem piszkálom amiatt , ahogy , amikor és akivel működik!!! És itt ez a lényeg. Mert hol az AUTÓSOK közötti összetartás, ha már a szutyukist is ezért-azért piszkáljuk, nameg a góóófost és az egyéb hipiszupi márkákat( bár ez úgyis csak pojénszinten megy) , autószín vagy spiler allergia miatt kötünk bele valakibe és erre már csak hab a tortán ha két autós társaság egy baráti fórumon szurkálódik a működési elv miatt. Lehet kétszínűnek tartotok (bár csak a hajam barna-szőke csíkos) , de mindkét félnek igaza van!! Hú micsoda társaság lenne ha összeülnénk sörözni ;) ! Ez a klub is alapvetően jól működik, és inkább a magyar helyzet, a pénztelenség és az időhiány , ami meglátszódik most a régiókon. De ez már másik topictéma lenne. Ha ott laknék Debrecenben, minden hétvégén házibuli lenne nálunk az tuti :P . De mivel nem vagyok ott, hanem 200 km-re , így csak a szám nagy.

Végszónak csak annyit,hogy nem biztos ,hogy minden téren egy kalap alá lehet venni egy 1.5-2 hónapja megalakult baráti társaságot egy több éve működő, sokmindent megélt márkaklubbal. Itt a dolog már inkább úgy működne, ha a két társaság ötleteket adna egymásnak,hogy náluk ez vagy az miért működik jobban, és ezt hogyan lehetne átvetíteni a másik társaságra, hogy ott is fejlődjön a dolog! És mindezt írom én aki a nagy hangember, mert még a kisujját sem mozdította a klub-ért. Mégis a szíve ügyének érzi, és ha kell, megy és segít ahol tud!!! -_-

Link to comment
Megosztás:

Na, srácok! Egy a lényeg- szedjük össze magunkat, dobjuk el ezt a témát és mivel megfogtam az év első potykáját (ami egy gyönyörű szép 4 és fél kilós tükrös) így a Május 1.-én általam szervezni kívánt "reload" II. Berettyóújfalui Opelos klubok találkozójára máris beajánlom egy jó bográcsozásra!!! ;)

Hely: szokásosan a Berettyóújfalut és a Berettyószentmártont összekötő hídnál található füves parton el leszünk mint tavaly (ahol ráadásul elkezdtem a klubos pályafutásomat). Mindenkit nagy szeretettel várok/várunk! ;)

www.tvn.hu_98dd0d9a5297735911f38f9de6f2d3a4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A sapkámat meg nem fikázni a "konkurencia" miatt!!! -pecázni pont megfelel ha valamiért mérgemben megtaposom

Evőeszközöket mindenki hozzon magával, fűszert és egyéb belevalókat aki tud hozni azt szivesen fogadjuk (mármint az alapanyagokat úgyhogy nem félreérteni!) ;)

Link to comment
Megosztás:

Na, srácok! Egy a lényeg- szedjük össze magunkat, dobjuk el ezt a témát és mivel megfogtam az év első potykáját (ami egy gyönyörű szép 4 és fél kilós tükrös) így a Május 1.-én általam szervezni kívánt "reload" II. Berettyóújfalui Opelos klubok találkozójára máris beajánlom egy jó bográcsozásra!!! ;)

Hely: szokásosan a Berettyóújfalut és a Berettyószentmártont összekötő hídnál található füves parton el leszünk mint tavaly (ahol ráadásul elkezdtem a klubos pályafutásomat). Mindenkit nagy szeretettel várok/várunk! ;)

http://s1.images.www.tvn.hu/2009/04/27/18/...f9de6f2d3a4.jpg

A sapkámat meg nem fikázni a "konkurencia" miatt!!! -pecázni pont megfelel ha valamiért mérgemben megtaposom

Evőeszközöket mindenki hozzon magával, fűszert és egyéb belevalókat aki tud hozni azt szivesen fogadjuk (mármint az alapanyagokat úgyhogy nem félreérteni!) ;)

Mi ott leszünk az biztos,csak még nem tudjuk milyen létszámmal...

Link to comment
Megosztás:

Jó tudni ;) Köszi!

Az egyetlen unix, ami 20-at ad. A többi 10-et.

ui: Zizi! a képet szerkeszd ki a hozzászólásodból légyszíves ( IMG-ket töröld).

Ja, és látom páran már alkalmazzák nálatok a "Válasz erre" funkciót, ami nem hátrány, mert eléggé egybe folynak a dolgok.

a MOTE nem mote kérdést meg igen sokan rosszul látják, és nem erőszak a diszkótor, csak akkor nem kell egyből fikázni, meg ha megjegyez valaki valamit, nem kell felkapni rajta a vizet.

Link to comment
Megosztás:

Sajna én is ritkán lesek be ebbe a topicba...

Én olyan ritkán, hogy szinte soha... Most is csak moderátori dolgom volt.

A lényeg az(szerintem),hogy ismerősök,barátok közt legyünk akikkel nemcsak az

Opelekről ,kocsikról de bármi másról is lehet dumálni,és ha valaki nem tud, nincs lehetősége vagy ideje talira járni,akkor ír ide vagy amoda két sort

és kész, vagy ha nem ír akkor sincs semmi,nem dől össze a világ.Nem kell ezért a másikra haragudni!

BÉKÉT!!

Aranyba önteném minden egyes szavad! ;)

Link to comment
Megosztás:

ui: Zizi! a képet szerkeszd ki a hozzászólásodból légyszíves ( IMG-ket töröld).

Ja, és látom páran már alkalmazzák nálatok a "Válasz erre" funkciót, ami nem hátrány, mert eléggé egybe folynak a dolgok.

Aham,köszi a segitséget,csak még ezen a fórumon nem ismerem ki magam annyira... Jah , kezdjük használni a válasz nevű dolgocskát, báűr eddig is tudtuk,csak lusták voltunk használni..;):D

Link to comment
Megosztás:

Na, srácok! Egy a lényeg- szedjük össze magunkat, dobjuk el ezt a témát és mivel megfogtam az év első potykáját (ami egy gyönyörű szép 4 és fél kilós tükrös) így a Május 1.-én általam szervezni kívánt "reload" II. Berettyóújfalui Opelos klubok találkozójára máris beajánlom egy jó bográcsozásra!!! ;)

Hely: szokásosan a Berettyóújfalut és a Berettyószentmártont összekötő hídnál található füves parton el leszünk mint tavaly (ahol ráadásul elkezdtem a klubos pályafutásomat). Mindenkit nagy szeretettel várok/várunk! ;)

Evőeszközöket mindenki hozzon magával, fűszert és egyéb belevalókat aki tud hozni azt szivesen fogadjuk (mármint az alapanyagokat úgyhogy nem félreérteni!) ;)

Most per pill. még nem tudom,hogy ráérek-e ,mert rokonokra várunk,de ha nem kell sehova menni,vagy nem jönnek akkor ott leszek! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.