Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Gyertek biza! A srácok is tuti el lesznek azon a kis-focipálya méretű platzon.. ;)

Egyébként az a nagy helyzet tűzoltó bácsiéknál, hogy tűzgyújtási tilalom van, nyílt tüzet csak erdőtől/nádastól legalább 200 méterrel lehet gyújtani (amit ráadásul ellenőrizni is fognak és szabálysértés esetén ki sem merem mondani mekkora a bírság) úgyhogy bejártuk egész újfalu környékét de ahol el is férnénk az tájvédelmi körzet tehát az is kihúzva.

Egyetlen ötletem maradt: itthon előző nap megcsináljuk és ott meg megmelegítjük mert ilyen kis gázpatronos cuccom van

fpn.JPG

de ez főzésre nem jó mert nem sok gáz van benne.

Helyszín maradt...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Faca,hogy május elsején tilalom van,mit gondolnak hol főnek meg a bográcsosok! ;)

Legalább a kijelölt helyeken azért megengedhetnék!,vagy elsejére felfüggeszthetnék.

Vagy viszünk magunkkal valamit enni,inni otthonról ilyen batyusbál szerűen,ki-mit szeret. ;) 33.jpg

A potykát meg máskor ...vagy ilyesmi..lefagyasztod...mittomén!

Link to comment
Megosztás:

Gyertek biza! A srácok is tuti el lesznek azon a kis-focipálya méretű platzon.. ;)

Egyébként az a nagy helyzet tűzoltó bácsiéknál, hogy tűzgyújtási tilalom van, nyílt tüzet csak erdőtől/nádastól legalább 200 méterrel lehet gyújtani (amit ráadásul ellenőrizni is fognak és szabálysértés esetén ki sem merem mondani mekkora a bírság) úgyhogy bejártuk egész újfalu környékét de ahol el is férnénk az tájvédelmi körzet tehát az is kihúzva.

Egyetlen ötletem maradt: itthon előző nap megcsináljuk és ott meg megmelegítjük mert ilyen kis gázpatronos cuccom van

de ez főzésre nem jó mert nem sok gáz van benne.

Helyszín maradt...

Nem látok ebben semmi logikát, talán csúszópénzre hajtanak? Tavaly még nem volt ilyen gond. És akkor mi lesz majd nyáron?

Mellesleg ha összedobunk 4000 pézt, abból kijön egy teljes gázpalack, az viszont mindenre elég. (még a gáz is) hehehe

Nekem van gázpalackom, fatertól meg elkérem a toldatot, amit a bogrács alá lehet tenni, hogy szép kerek lángcsóva legyen, és ennyi.

Link to comment
Megosztás:

de most komolyan!

mi a baj azzal,hogy "létezik" egy másik társaság,aki az opeleket szereti?

egyrészt ők legalább aktívak,másrészt nem zárja ki azt,hogy később jobban megismerik a MOTE-t,és nem olvadnak be.

a többi butasághoz,és féligazságokhoz nem szólnék hozzá,amúgy sem vagyok tag <_<

Link to comment
Megosztás:

nincs mit mesélnem,innen,és egy haveromtól hallottam erről az újkeletű debreceni opeles megmozdulásról.

később bármi lehet belőlük.

azért a MOTE-n keresztüli reklámozásuk nekem sem tetszik,1-2 infó,stb nyilván belefér,a többit meg oldják meg a saját kereteiken belül.

a bajom meg csak annyi,hogy te beszélsz a legtöbbet a mote-ról,a debreceni régióról,tenni mégsem teszel semmit.

illetve mint társelnök,több gyűlésen is részt vettél ha jól tudom-gondolom,ezek eredményéről mégsem tájékoztattál nyilvánosan anno minket,a törölt 2. Debreceni Opeltalálkozóról nem is beszélve.

a debreceni régió-beli nem létező aktivitásod pedig úgymond "már csak hal a tortán" <_< (azért távoli helyekre szinte kivétel nélkül eljutsz)

nem bántani akarlak,mert mindenkinek megvan a saját élete,dolgai-gondjai,de ha már kérdeztél,én válaszoltam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te eljutottál valahova?

Messzire meg éppen azért jutok el, mert időben le van szervezve. pl. ez a mostani május1 is hirtelen ötlet volt Sancitól, nekem meg közbejött családi probléma. Aztért légyszives ne szabd már meg, hogy mi a fontosabb.

A törölt 2. tali? csak terv volt, hogy talán. Semmi nem volt fixálva. Nem tájékoztattam? Szerintem volt, hogy elmondtam, miről esett szó- A régióból másnak is volt hozzáférése oda amúgy, ahol el lehetett olvasni. Nem besértődni kell susmuson alapuló dolgokra, hanem kimondani a dolgokat szemtől szembe, és nem a háta mögött oltani az embereket.

És nem bántasz, csak akit csak tudsz, oltasz ellenem...

Link to comment
Megosztás:

Ez meg az enyém.. :lol:

A teteje teljesen fekete lesz? :lol: Nem mutatna rosszul.. :lol: <_<

A tetején egy szintén gyári szín lesz, ami a hátsó ajtótól a mocitetőig fut (ha már fenn lesz a Mattig mocitető, és a schiebedach-os tető), ez pedig ugyanez a szín, csak világosabb árnyalat, asszem csillag ezüst a hivatalos neve. De majd akkor lesz az egész szép, ha megkapja a rég áhított egybe-lakkrétegét. De azt már majd vagy Berlináéknál kapja, vagy havercsávónál. Jó lenne zárt térben fújni.

De ami eközben egy ezerszer látványosabb változás lesz az a lökhárítók kialakítása. Na akkor már asszem kezdek megelégedni majd vele.

Link to comment
Megosztás:

Akit érdekel, hétfő óta áll egy UNIX kamion a Tesco parkolóban, és minden nap 10.00-től este 19.00-ig ingyenes közlekedésbiztonsági felmérést végeznek a kocsiról. Fék, lengéscsillapítók, lámpák stb. Sőt, ha valakinek hibakódot produkálna a gép, elvileg ingyenesen kiolvassák műszerrel, mivel az autószövvel közös akciójuk ez most.

Link to comment
Megosztás:

Előre megfontolt szándékkal elkövetett pofátlanságból bemérettem velük a fékeket, az elsők babásak de a hátsókra csak ennyit mondtak: "és meg is tudsz vele állni??? :lol: ", mondom ott vannak az új dobok és a betétek a csomitartóban csak úgy kíváncsi voltam mennyire vannak romon... :lol: :lol: enyhén furcsán néztek rám, gondolták "na ez tuti hülye".. <_< :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akit érdekel, hétfő óta áll egy UNIX kamion a Tesco parkolóban, és minden nap 10.00-től este 19.00-ig ingyenes közlekedésbiztonsági felmérést végeznek a kocsiról. Fék, lengéscsillapítók, lámpák stb. Sőt, ha valakinek hibakódot produkálna a gép, elvileg ingyenesen kiolvassák műszerrel, mivel az autószövvel közös akciójuk ez most.

Nem mellékesen tavaly kiállították ott a kisautónk 3 hengeres dupla gyertyasoros BOSCH befecsirendszerét :-DDDD

Lehet, hogy most is ott vigyorog a kamion mellett közvetlenül?

/beugrunk mi is 2óra felé oda, hátha bele tudnak olvasni a Smart compujába, még sosem láttam ilyet :-))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.