Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Akkor mindent vissza! :rolleyes:

Én imádok magasan ülni, sokkal jobban látom a forgalmat, merészebben előzök, és a kátyúkat is jobban észreveszem, mellesleg, amikor beülök az autóba, és kiszállok, nem kell akrobatikus mutatványokat előadni, mint egy ültetett autóban.

A 4x4 még várat magára, egyelőre itt vigyorog az udvaron a turbo hidramatyc autómataváltó, kilátásban van egy XE, meg várja beszerelését egy szervókormánymű is, meg sok más tuning cucc (nem tuningmatrica, meg ilyenek, hanem real tuning pl.: tetőablak, akkufeszültség mérő, fordulatszámmérős műszerfal, stb. ezek mind itt vannak). (nem is jut eszembe minden, a műbizonylatos sportkormány már bentvan

kormany1.jpg

Sok új dolgot kapott már, végre a szélvédőt is beszereltem, új belső visszapillantó. Stb.

De jelenleg így vigyorog:

nagycseren.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ti hol szilvesztereztek?

Mi felmegyünk a főtérre vmikor délután, és ott rengeteg program lesz, ha fázunk, beülünk vhova, amikor vége, és még lesz erőnk, akkor benézünk a debreceniopelesek bulijára a Vámospércsin. Aki szeretne velünk tartani, tudja a számomat, be leszek kapcsolva.

És nem mellesleg:

HEPPI NYÚJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍRRRRRRRRRRRR

Link to comment
Megosztás:

BÚÉK!

Endlos! Biztos jó lesz, csak kicsit eltompul a PS-ben.

Én meg most megőrültem. (mondjuk sose voltam normális)

3d modellezés

http://img6.tar.hu/mackosajt/img/61651906.jpg

Aki felismeri, mi készül, annak legközelebbi találkozáskor fizetek egy sört, vagy ücsit.

(Zsoltee, te nem játszol, mert te már tudod)

Mr.President,tartsd készenlétben azt a sört(söröket) a hűtőben,sose lehet tudni mikor toppanok be! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dehát én is tudtam, ugyanaz amit Roli gyilkol éppen.

Csak el voltam foglalva a ténnyel, hogy Ópöl

Majd osztoztok akkor 2 sörön.

Amúgy ez csak modell, 3d-ben. Belül opeles vagyok örökké, az, hogy most mivel járok, az nem lényeg.

Mr.President,tartsd készenlétben azt a sört(söröket) a hűtőben,sose lehet tudni mikor toppanok be! :lol:

Hűtőben ilyen időben?

Azért időben szólj, mert néha elfogy a készlet miattam is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hééé,te nem is iszol!Alkoholmentest meg én nem!(csak vészhelyzetben)

Időnként azért befigyel 1-1 dobozos, de csak ésszel. :lol:

pl. mivel melóhelyet nem minden nap talál az ember, és igencsak szigorodtak az ellenőrzések, még a véletlenre sem bízom magam, így eléggé ritkán kerül alkoholos sör a kezembe, de itthon azért vendégek miatt tartunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.