Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok debreceniek (emlékszik itt még valaki rám :lol: )

Mi újság Nyuszifüllel? Nagyon le vagyok maradva infoilag....

Szia,tényleg régen írtunk már!

Nyuszi mostanában (sajna) nem ír ide.Az élménybeszámolókban viszont van kép róla,jól

van majd kicsattan a vidámságtól :lol: ,ahogy láttam a képeken.Torkos csütin voltak épp.

Ti hogy vagytok?Látom fejlődtök:Vectra! :(

Skodri repeszt még?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Igen, nagyobbítottunk, de látom, te is! :lol: Én is már inkább lehetnék Vectrarulez. :lol: :(

Skodák vannak, szaporodnak.... már van egy 105 L-em is. Ő a munkábajáró, másokat-a-sárbólkihúzó-esőbenkinnhagyható gépezet. De azért nagyon szeretem.... :D

Hát igen a farmotor durva. Nekem van egy bogaram, meg egy smartom is, mindkettő farmotoros.

Egyébként Nyuszi ha olvasol, akkor kérlek fontold meg a kérésemet az ANTSZ-szel kapcs, és szólj, ha ráérsz egy kis időre, amíg bevisszük a vizet.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel mit kéne? NEm értem.

Hol van ez a ház? Vagy mi ez? Vagy a dátum a lényeg a megtekinthetésnél?

Azért gondoltam rád, mert talán szomszéd, és asetleg a ti telketek, vagy közeli. Nem értem én sem.

(betonoztok már? én már elkezdtem a bogarat bütykölni)

Adorjanti 2db telek 400ezerpéz/db (1000m2)

Link to comment
Megosztás:

Wow, bogár!!! WOW!! SMART!!!! Imádom a Smartot, ha egyszer sok pénzem lesz, veszek egyet, de fekete-fehér kétüléses darabot (nem a roadstert), mert az a legaranyosabb!! :lol:

A miénk az első generációs, aminek az ára már 1 milla alatt van. És kéynszerből vettük, mert elvették tévedéből a KAdett forgalmiját, és hirtelen ott álltunk autó nélkül. A bogá meg darabokban. Kis fogyasztású, kényelmes, és vidám autót akartunk, aminek alacsony a havi hitele, az autókereskedővel azt is meg tudtuk oldani, hogy a saját erőt bbelekalkuláljuk a hitelbe. Vagyis hirtelen 0 forintért lett egy szuper kisautónk, aminek a havi részlete 22ezer péz :-DDDDDDDd

Ha sok pénzem lesz, akkor D-Vectrát veszek.

Összedobunk Mackónak szülinapjára egy A-Corsa GSi-t? :DDDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

Endlos: Az a házrész egy szutyok. Ildi elment megnézni, de kívülről is nagyon le van rogyva. Utca másik vége szinte, pedig nem is olyan sok a számozásbeli eltérés. :lol:

Beton? Ha nem délutános lennék, meg nem esne az eső, már készen lennék. Pénteken érthető okokból nem fogok betonozni, szombaton meg hivatalos utam van Bp-re, és ha ott vagyunk, akkor már baráti látogatást is teszek, vagyis egész nap kilőve. Vasárnaptól ismét szól a verkli, vagyis meló. Azért igyekszem mielőbb letudni a betonkeverős melót.

Ezt a forgalmis dolgot nem is tudtam, vagy elfelejtettem?

Az A Corsa GSi meg jöhet, örülnék neki, bár egy C20XE F Astra GSi-nek jobban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De modi úr,én direkt idéztem képpel! :lol:

Jelentem,3 képet kitöröltem az idézetből és csak azt az egyet hagytam meg,amin a gyanúsított autó

azonnal látható a mihamarabbi beazonosítás végett! :lol:

Akkor meg a

tagokat törölhetted volna ki. Akkor mindjárt nem idéztél volna. :(
Link to comment
Megosztás:

Tévedésből elvették a forgalmit? :lol:

Nekem is tecc a Smart!

Ügyfélkapus kapcsolatom van, küldik az sms-t, ha valaminek eljő az ideje, így a Műszaki vizsga idejét is. volt még 3 hét, na gondoltam, nem hagyjuk az ucsó pillanatra, jövő hétre megbeszéltem Komor Józsiékkal a Hétvezéren (opel szervíz volt régen). A rendőr megállít, nézi a forgalmit, hoppá lejárt a műszaki. Na ugyanezt elmondtam neki, de nem érdekelte. Mint utólag kiderült a forgalmiban volt félrenyomtatva. A valós idő az még odébb volt. Nem tudtam fellebbezni, nem tudtam visszaszerezni a büntetést, és nem tudtam bebizonyítani, hogy milyen károm származott a dologból. Úgyhogy sajnos ez így maradt.

Az A Corsa GSi meg jöhet, örülnék neki, bár egy C20XE F Astra GSi-nek jobban. :lol:

Pestre a Klub miatt mész? Hidd el, élvezetesebb a Corsa. Minnél nagyobb egy autó, annál kevésbé érzed benne az utat, a sebességet, és a kanyarokat. A Corsa saját tömege úgy 740kg másrészt.

Akkor meg a quote tagokat törölhetted volna ki. Akkor mindjárt nem idéztél volna. :(

Nem mondod, hogy ennyire jelen vagy mindenhol. Akkor már a fórum valódi funkcióját, a beszélgetést is használhatnád néha :DDDDDDDDD

Nyahh a piciótó közelebbről:

mutuning.jpg

És hogy mire is cserélném le esetleg:

konigsmart_nyito.jpg

De mivel mocskos drága hozzá az alkatrész, (ha kell) és én jobban szeretem a régi szerelhető, bütykölhető autókat, eladnánk valamikor hitelátvállalással. Havi 22ezer garantált részlet, és 370ezer pézt áldoztam a motorra, hogy pöpec legyen. (motorfelújítás) Persze csak ha már készen lesz a bogaram, vagy ha valaki bele tud adni egy jól működő jó állapotú A-Corsát.

Kösszépen Karesz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.