Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nem, a végén már 120-as kasztnival, sőt 120-as műszerfallal jöttek ki, csak a moci volt 1047 cm3 (hehehe, sokkal jobb motor, mint a 120-É, egyébként). Én tetettem bele kocka műszerfalat a régifajtát), mert nekem az tetszik, de én fanatikus vagyok, ugyebár. :lol: :) Ja, és a két hátsó ablakot nem lehet letekerni...

Link to comment
Megosztás:

Nem, a végén már 120-as kasztnival, sőt 120-as műszerfallal jöttek ki, csak a moci volt 1047 cm3 (hehehe, sokkal jobb motor, mint a 120-É, egyébként). Én tetettem bele kocka műszerfalat a régifajtát), mert nekem az tetszik, de én fanatikus vagyok, ugyebár. :lol: :) Ja, és a két hátsó ablakot nem lehet letekerni...

A szerelő, akinél a Smartom volt nemrég pont a fiának csinált egy 120-ast, felfúrta, meg minden szokásos tuning, dupla weber karbik, és iszonyatosan jó lett. Nem egy ferrari, de élvezhető.

Link to comment
Megosztás:

Mindjárt fejünkre koppint egy moderátor,hogy átment Smart/Skoda fórumba. :lol:

Nekem is volt weberem, de eladtam. A Rapidban amúgy Felícia motor van, hivatalos papírokkal (csekély 8 hónap alatt sikerült kijárni)....

Mesélnél nekem a weberes tapasztalataidról? Nagyon érdekelne.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt felszerelve, állt csak a raktárban. Én inkább az eredetiség híve vagyok, a Rapidban is azért kellett cserélni,mert a 130-as motor alapból sz@r, és ki is készült - pedig óvatosan mentünk vele a restaurálás után- és elegünk volt a karburátor adta szépségekből is, ezért akartunk injektorosat.

Ja, és egy vadiúj jobb első sárvédőre cseréltem (a Skoda 445-öshöz). :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem volt felszerelve, állt csak a raktárban. Én inkább az eredetiség híve vagyok, a Rapidban is azért kellett cserélni,mert a 130-as motor alapból sz@r, és ki is készült - pedig óvatosan mentünk vele a restaurálás után- és elegünk volt a karburátor adta szépségekből is, ezért akartunk injektorosat.

Ja, és egy vadiúj jobb első sárvédőre cseréltem (a Skoda 445-öshöz). :lol:

Nahh asszem itt kezdem elveszteni a fonalat.........

:)

445-is van? Képet kérek.

Gondoltam nektek is megmutatom a kedvenc járgányomat a világon.

Engem a drift nem hoz tűzbe, csak értelmetlen gumifüstölés, környezetszennyezés, és még csak nem is haladsz előre.

Azt nem mondom, hogy a Kadettom valaha a nyomába ér (földúton gyorsulás 0-ról százra 5sec, meg ilyenek), de ebben az irányban építgetem.

Link to comment
Megosztás:

Elég jó kis cucc. :)

A magyar utakra ilyen kell.... :lol:

Nézegettem a profilodat, mert sajnos nem emléxem az arcodra, de nem találtam semmit, viszont érdekes, hogy csak pár nap van köztünk :DDDDDDD

én 76.11.27.-es vagyok.

Az a sok járgány is eléggé közösnek tűnik, a 3 autón kívül van még egy 3 kerekű hátsó platós 68-as Simson Starom is darabokban, amihez egy MZ ES Blokk fog kapcsolódni, :DDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.