Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Debreceni banda, de világhírűek, babám volt először koncertjükön, én nem ismertem őket, de valami frenetikus élmény, hihetetlenül változatosak, nincs olyan ember, akinek legalább egy számuk ne tetszene, a kaput az tette be, amikor Xavér elkezdett ütemre gyorsulva orgonálni, pedig őt sosem szerettem, éshát volt musical szerű előadás is benne Pepével, akit szintén nem szerettem azelőtt, de most látom, hogy egy karizmatikus személyiség.

Ha legközelebb lesznek Debrecenben valahol, akkor szóljak neked?

Tavaly a MODEM-ben volt.

Bebe lesz az nem?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mackó jövő héten kell a betonkeverőm, csak 1-2 napig, utána vissza is viheted. Csak a tetópalafestéket akarom benne összetörni, keverni, kicsit sok, és durva a fúró-keverőszárnak

Hétvégén? vagy mikorra?

Annyi a bibi, hogy jelenleg a kisebbik szusi van nálam, és ebbe sehogy sem fér be, szplaccsot meg nem tom, mikor kapom vissza.

Tudom, hülye kérdés, meg én hoztam el, de valamelyik nap délután, ha erre jársz, segítek berakni is, ha nagyon sürgős.

Ha 1 hétig még ráér, akkor addig igyekszem visszacserélni a kocsit, és kiviszem. :)

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén? vagy mikorra?

Annyi a bibi, hogy jelenleg a kisebbik szusi van nálam, és ebbe sehogy sem fér be, szplaccsot meg nem tom, mikor kapom vissza.

Tudom, hülye kérdés, meg én hoztam el, de valamelyik nap délután, ha erre jársz, segítek berakni is, ha nagyon sürgős.

Ha 1 hétig még ráér, akkor addig igyekszem visszacserélni a kocsit, és kiviszem. :)

Nincs konkrétan betervezve, hogy meik nap, amikor jó lesz az idő, de inkább hétköznap, vasárnap Egerben vásározunk, értemegyek én, az nem gond, csak egy kicsit tisztítsd már le, ütögesd ki belőle a rátapadt betont, vagy akármit. Ne a kocsiba szóródjon, bár gondolom ezt mondani sem kell :)

Egyébként készen vagy a munkáddal?

Link to comment
Megosztás:

Laci,neked a Vekivel a motorral voltak bajok?Már nem emléxem.

Most láttam németbe olcsón ilyen 1,8-as Vekiket automatával és elgondolkoztam.

Mit tudsz róla mondani?

Asszem neki a váltóval voltak gondjai.. :)

Link to comment
Megosztás:

Váltó.

Moci 1x HF-es volt, de az mondhatni bármelyik mocival előferdülhet, amit párszor mondjuk hidegen meghajtanak.

Endlos! Ha a héten jössz, akkor délután, ha lehet, mert délelőtt melózom.

Úgy néz ki, hogy a héten nem lesz időm csinálni, és elmenni sem. Eddig még....

Link to comment
Megosztás:

hinnye.

Why?

Úgy alakult, hogy szombat Óbuda Szentgyörgy napi vásár, Vasárnap meg Veszprémben Magyarok vására, és bizánm ott több anyag kell, eléggé jó a vásárlóerő, nem szeretnék üres kézzel menni az egyik helyről a másikra

Tedd hozzáférhető helyre, hogy ha arrajárok, és otthon valaki a családból, akkor be tudjam dobni.

Link to comment
Megosztás:

Hozzáférhető helyen van. Csak szét kell csavarni a lábait, és már mehet is.

Viszont akkor most hétvégén még kihasználom egy ucsó szösszenetre. :)

Nyugodtan dolgozz vele bármikor, igazából, el is vihetem a 6 vödör palafestéket a kadettal, ott beleöntöm, keverjük vagy 1 órát, aztán visszatöltögetjük szűrőn keresztül. Sajna megfagyott télen, és ilyen furcsa lett az állaga, de jól kitisztítom a dobot, öntök bele plusz vizet, meg egy üveg hígítót is, leragasztom a száját, és akkor tutira újra jó lesz. Csak valami jó szűrőt kellene szereznem.

Link to comment
Megosztás:

Azé ne már.

Tiéd, akkor nálad a helye, csak most nem úgy jöttek össze a dolgok se nekem , se neked.

Nehogy már te hurcold a festéket. :)

Azért gondoltam, mert ha még úgy is kell, a festéket hurcolni még mindig kényelmesebb, mint magát a betonkeverőt.

Emberek asszem magához tért a kis Smart motor a felújítás óta a 4 nap alatt veszprém Szentendre, meg Bp-n belül vagy 100km, és autópályákon végig engedte a 140-et, lejtőn felfelé csak (120-at) 141-nél meg már letilt. Asszem mostmár nyugodt vagyok, hogy megérte-e a felújítás.

Link to comment
Megosztás:

Pontos időpont megjelölés is jöhetne... hátha jókor lenne :devlish:

Na most ezen az oldalon nem szabadna ilyet betennem, mivel elvileg konkurens klubról van szó, de ha tényleg érdekel benneteket, szívesen látunk mindenkit, vagyis én nem hiszem, hogy leszek, mivel a legjobb hétvégéken vásározok, de semmilyen ellentét nincs a másik klub részéről a MOTE irányába.

MÁSIK dolgok Kérlek Mackó nézd meg, hogy bűntetlenül írhatok-e ide egy ilyet:

Józsa Tüzépen megnyílik Debrecen legolcsóbb benzinkútját, Józsa előtt balra fordultok a vállalkozói telephelyen, ezt főleg SETH-nek ajánlom, mivel ő arra jár, amúgy a szín tiszta MOL-t, semmilyen adalékot nem tesznek bele, bár ma megint feljebb ment az ára, még így is kb. 10Ft-tal a MOL-os alatt van.

Sajna nem hallhgatott rám a gazda, hogy egy E85 tartályt is helyezzünk le, szűkös volt az EU-s keret, de talán egyszer összegyűlik a rávaló, addig is 95, meg D van, és a hatalmas nagy bordó T Ü Z É P feliratot 2 napig festettem úgy nézzétek, :DDDDDDDDDDD

Meg is folyt pár helyen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na most ezen az oldalon nem szabadna ilyet betennem, mivel elvileg konkurens klubról van szó, de ha tényleg érdekel benneteket, szívesen látunk mindenkit, vagyis én nem hiszem, hogy leszek, mivel a legjobb hétvégéken vásározok, de semmilyen ellentét nincs a másik klub részéről a MOTE irányába.

MÁSIK dolgok Kérlek Mackó nézd meg, hogy bűntetlenül írhatok-e ide egy ilyet:

Józsa Tüzépen megnyílik Debrecen legolcsóbb benzinkútját, Józsa előtt balra fordultok a vállalkozói telephelyen, ezt főleg SETH-nek ajánlom, mivel ő arra jár, amúgy a szín tiszta MOL-t, semmilyen adalékot nem tesznek bele, bár ma megint feljebb ment az ára, még így is kb. 10Ft-tal a MOL-os alatt van.

Sajna nem hallhgatott rám a gazda, hogy egy E85 tartályt is helyezzünk le, szűkös volt az EU-s keret, de talán egyszer összegyűlik a rávaló, addig is 95, meg D van, és a hatalmas nagy bordó T Ü Z É P feliratot 2 napig festettem úgy nézzétek, :DDDDDDDDDDD

Meg is folyt pár helyen :devlish:

Legközelebb ott tankolok majd! És jó alaposan megnézem a T Ü Z É P feliratot :lol: :lol:

E85 jó lenne pedig, kipróbálnám elsőnek valami 70-30%-ba első lenne a benya majd 50-50-ben :lol:.

Link to comment
Megosztás:

Engem nem zavar. :devlish: E85 tényleg kéne.

Mondjuk HeningKarcsi ha meglátja tutira kitörli, mert a múltkor, amikor találtam egy olcsó szélvédőjavítást Pesten, és beírtam a pesti topicba, akkor egyből meg lettem dorgálva, pedig csak jót akartam vele. Semmilyen anyagi érdekem nem fűzött hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Legközelebb ott tankolok majd! És jó alaposan megnézem a T Ü Z É P feliratot :lol: :devlish:

E85 jó lenne pedig, kipróbálnám elsőnek valami 70-30%-ba első lenne a benya majd 50-50-ben :lol:.

Épp nemrég néztem, hogy 20onpárezerért kapható egy olyan átalakító, amivel 100%-osan is tankolhacc etanolt.

Egyébként ki lesz javítva a megfolyás, csak várjuk a javítófestéket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.