Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na ezt csípom :D az asszonyt kíííszre tudom vele vágni idegileg :D főleg ha még rákezdem újmadzsarul is nyomni.. :P :) :icon13:

:lol: -_- Amikor ott voltam, akkor teljesen természetes voltak olyan kifejezések, hogy így néztem: <_< mi a k. anyját mondott most? B)

Kocsiba van ilyen kazi...fater amikor bedobja a magnóba :D én meg süllyedek a kormány alá. Ő meg még felveszi a hangerőt, nyáron azértis facig húzza az ablakot...MINDENKI HALLJA, LÁSSA ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudna nekem ebben valaki segíteni?

Hogy lásd, be kell írni a rendszámomat: IUS-153

Ja meg felé ezt a számot: 801320147

"Elkövetés helye: Debrecen, Nyíl utca 38.

Elkövetés ideje: 2010.10.02 08:18

Szabályszegés típusa: Sebességtúllépés

Jogszabályi hivatkozás: 14. § (1) bekezdés d) pont - "Sebességkorlátozás" jelzőtábla.

Bírság összege: 30 000 Ft"

Ezt elbactad! :) Részvétem! :D

Nem bemásolni kell a számot hanem beírni és akkor kiadja!

Link to comment
Megosztás:

"Elkövetés helye: Debrecen, Nyíl utca 38.

Elkövetés ideje: 2010.10.02 08:18

Szabályszegés típusa: Sebességtúllépés

Jogszabályi hivatkozás: 14. § (1) bekezdés d) pont - "Sebességkorlátozás" jelzőtábla.

Bírság összege: 30 000 Ft"

Ezt elbactad! :) Részvétem! :D

Nem bemásolni kell a számot hanem beírni és akkor kiadja!

És kérdesemre valami jó válasz? Tudsz-e valami megoldást rá?

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy egyedül.. :) :D

Ideje lesz (ha lesz rá píz) beszerezni egy lézerblokkolót.. <_<

Nem drága, én 17ezer körül vettem, többször jelzett is, de amikor ez megtörtént éppen le volt esve az ülés elé. Csipogott is, de már későn, azért világít a féklámpám, mert éppen fékeztem.

Mondjuk neked nem is kell :icon13:)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, okos leszek, de nem kell mindig hajtani. :lol:

Mihez képest? <_< Mert a sztori adott de csak nagy vonalakban:

Az adott szakaszon eltakarították az összes 30-as táblát mindkét oldalról miután felújították és ezt alapos megfigyelés után mondom -_- ezért mentem gps szerinti 48-50 közt ami a fotón is látszik :icon13: na most, hogy hogyan került az a 30-as a tábla a villanykaróra az egy rejtély :) (-nagyjából hasonlóan mint Endlos sztárfotói közt a Nyíl utcán ahol szintén csak a Yoyce felé vezető utca csomópontjánál volt 30-as korlát) holnap járok arra, megnézem, hogy ott van-e még és extraként ha meglátok egyetlen egy traffis kocsit a pénzkeresőjét a pofájába tömöm :D viszek fotógépet és ha kiderül, hogy "kamu-tábla" lett felszerelve nagyon belerugok valaki hátsójába.. boxer.gif

Link to comment
Megosztás:

Mihez képest? <_< Mert a sztori adott de csak nagy vonalakban:

Az adott szakaszon eltakarították az összes 30-as táblát mindkét oldalról miután felújították és ezt alapos megfigyelés után mondom :lol: ezért mentem gps szerinti 48-50 közt ami a fotón is látszik :icon13: na most, hogy hogyan került az a 30-as a tábla a villanykaróra az egy rejtély :) (-nagyjából hasonlóan mint Endlos sztárfotói közt a Nyíl utcán ahol szintén csak a Yoyce felé vezető utca csomópontjánál volt 30-as korlát) holnap járok arra, megnézem, hogy ott van-e még és extraként ha meglátok egyetlen egy traffis kocsit a pénzkeresőjét a pofájába tömöm :D viszek fotógépet és ha kiderül, hogy "kamu-tábla" lett felszerelve nagyon belerugok valaki hátsójába.. boxer.gif

Direkt csinálják. Várpalotán pl. jössz be még jóval a várostábla előtt, lenyomja a gépet, hogy jegyezze a sebességedet, amikor meg már bent vagy a táblán belül, hiába lassítottál le, akkor nyomja le végleg a gombot, tehát látszik, hogy bent vagy, de 80-nal jösz.

Link to comment
Megosztás:

1.6? ótómata? Corsika?

Nyertem?

Jártunk tegnap+ma Nyíregyen. Há vazz, ami a 4-esen van táblázás, valami isteni. 30-as meg 60-as felváltva.

Sokan siettek, páran meg szépen vonatoztunk. Jobb a békesség a szervekkel, még ha túl is van szabályozva a dolog.

Ja, és még villogtak, meg mutogattak a 60+előzni tilosnál, amikor megelőztek, miközben gps szerint 60-62 közt haladtunk.

Link to comment
Megosztás:

1.6? ótómata? Corsika?

Jártunk tegnap+ma Nyíregyen. Há vazz, ami a 4-esen van táblázás, valami isteni. 30-as meg 60-as felváltva.

Igencsak :) bár siettünk azt nem vártuk meg a gazdiját, az biztos hogy utánunk ért oda.. <_<

Na akkor gondold el, hogy nejem minden nap ott jár :lol: azt ne bacca szét az ideg :D én inkább levenném a rendszámokat azt haladjunk már valamennyivel.. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Igencsak :) bár siettünk azt nem vártuk meg a gazdiját, az biztos hogy utánunk ért oda.. <_<

Na akkor gondold el, hogy nejem minden nap ott jár :lol: azt ne bacca szét az ideg :D én inkább levenném a rendszámokat azt haladjunk már valamennyivel.. :icon13:

Einverstand

Link to comment
Megosztás:

Igencsak :) bár siettünk azt nem vártuk meg a gazdiját, az biztos hogy utánunk ért oda.. <_<

Na akkor gondold el, hogy nejem minden nap ott jár -_- azt ne bacca szét az ideg :D én inkább levenném a rendszámokat azt haladjunk már valamennyivel.. :lol:

Amikor nyáron építették a 4est...az aszfalt már ott volt, ######a minőségű volt..de végig 60as tábla meg előzni tilos... én végig előztem 110-120al mindenkit. Nem bírtam 420 kilóméter vezetés után abba a nagy melegbe ott szarakodni..csak 1 idő után már uncsi volt mert ha jöttek szembe akkor lassítani a 60as emberke mögött vissza 3 padló...megint ki 120..aztán ez vagy 4X-5X eljátszottam hogy lassítás mert szembe jönnek,vissza 3 padló. Ez nem a nyiregyházi szakasz hanem a másik oldal... 1 idő után már szokásos felpörgő hang, húzatás egyből 5... De jóljártam vele mert már egész közel debrecenhez volt 1 "biolámpa", egy tárcsás emberke, és megállította a sort...én meg ahogy végigelőztem a sok lassú autót ugye a sor elejére kerültem. Nem kellett még ott ácsorogni a dugeszba még órákat. Valami 10 percig fogtak minket..aztán mehettünk is tovább. Majd már itthonról olvastam a haonos híreket aznap este hogy hihetetlen nagy sor alakult ki. Hálistennek elkerültem pont. :icon13: Néha azért jóljön a gyorshajtás... csak mondom...én már nem nagyon bírtam a nagymelegbe 420 kilóméter után még tökölni...

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy egyedül.. :lol: ;)

Csak igazam volt, hogy nem volt ott az a 30-as tábla. :P Most reggel volt róla szó a helyi tévében, hogy állítólag sok baleset volt azon a rövid szakaszon és azért tették vissza de nem hiszek én abban :) szerintem valamelyik ott lakó újgazdag kocsog.gif kérte, hogy ragasszák fel a villanykaróra mert nem bírja az autók hangját :D az ilyen költözzön ki az erdőbe <_< mondjuk ott meg Endlos hiúzolását nem bírná -_- B) :D na de a 30-at se határozza meg a kresz és a tábla, hogy 3 alapjáratban vagy 1 jó nagy gázon kell betartani.. :D :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Csak igazam volt, hogy nem volt ott az a 30-as tábla. ;) Most reggel volt róla szó a helyi tévében, hogy állítólag sok baleset volt azon a rövid szakaszon és azért tették vissza de nem hiszek én abban :) szerintem valamelyik ott lakó újgazdag kocsog.gif kérte, hogy ragasszák fel a villanykaróra mert nem bírja az autók hangját :D az ilyen költözzön ki az erdőbe <_< mondjuk ott meg Endlos hiúzolását nem bírná :lol: -_- B) na de a 30-at se határozza meg a kresz és a tábla, hogy 3 alapjáratban vagy 1 jó nagy gázon kell betartani.. :D :icon13:

Van ott járda?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.