Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó a gyerek a háznál..?? :D

Mondjuk úgy, ja. Te meg hirtelen törölted is magad?

Érdekes, hogy a KOMA nevében is ugyanezt írta valaki az üzenőfalra, nem sok különbséggel.... :)

Mint kiderült, ez valami iwiw-en érkezett üzenet volt, csak rossz helyre lett kattintva.

Mikor vagy otthon?

Délután (mert délelőttös vagyok), amúgy Ildi déli 12.10 és 12.30 közti időtartamot leszámítva itt van, neki is hozhatod, ha csak úgy jó neked. Akkor is csak a "szomszédba", vagyis az oviba megy Bencéért.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk úgy, ja. Te meg hirtelen törölted is magad?

Mint kiderült, ez valami iwiw-en érkezett üzenet volt, csak rossz helyre lett kattintva.

Délután (mert délelőttös vagyok), amúgy Ildi déli 12.10 és 12.30 közti időtartamot leszámítva itt van, neki is hozhatod, ha csak úgy jó neked. Akkor is csak a "szomszédba", vagyis az oviba megy Bencéért.

És akkor ő ide tudja adni azokat a lyukas aljú vödröket is?

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk úgy, ja.

Te meg hirtelen törölted is magad?

:) :(

Jja :( meg gyors kreáltam egy frisch adatlapot :) akinek hiányzik a pofám úgyis megkeres :o meg volt már annyi "látásból ismerős, jelölgetős" kiscsaj (oks, ismerem is őket), hogy kiakadtam a sok sloziban fotózkodós képeiktől meg az"XDXDXDXDXD"-iktől :D

Link to comment
Megosztás:

Valakinek eladó occó 14-es lemezfelnije? 4x100-as.

Az nincs de van 2 garnitúra :o az egyiken a nyárik a másikon a télik :) meg van egy garnitúra szinterfelújítandó alu garnitúrám.. :D

Link to comment
Megosztás:

:( :D

Jja :D meg gyors kreáltam egy frisch adatlapot :) akinek hiányzik a pofám úgyis megkeres :o meg volt már annyi "látásból ismerős, jelölgetős" kiscsaj (oks, ismerem is őket), hogy kiakadtam a sok sloziban fotózkodós képeiktől meg az"XDXDXDXDXD"-iktől :D

hehe... Nekem lassan 3. éve, hogy nincs iwiwem, myvipem, meg ilyenek...Mondjuk sehol nem vagyok fent. Se fácebúk, se semmi. Aki akar az el tud érni telefonon, e-mailben, msnen, vagy ha fórumos, akkor itt személyes üzenetben. :) Aki meg nem tud elérni sehogy...azt valószínűleg nem ismerem, és azt sem szeretném, hogy elérjen :(

Link to comment
Megosztás:

Számuk tovább csappant. Talán 1-2 maradt. (Rajtunk kívül álló okok miatt... spec pénteken rokon kidobta a szemetes mellé, azok meg elvitték)

De gyere nyugodtan, mert a daráló és a "lihi" is itt van. :o

Sajnos kicsit jobban kiköltekeztem, mint gondoltam, sok volt ez a gumiszerelés, úgyhogy bocsi maci, de egy másik alkalommal lepmélek meg anyagiakkal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.