Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:o :D

Még az ízlésünk is passzol.. :)

:)

Ez egy szép terepjáró. Mindene megvan ami kell rá, semmi felesleges idom, semmi futurisztikus látvány. Egyszerűen egy 4X4 ami a szarból kimászik :( Azt amit Endols küldött nem tudom elképzelni egy sáros retkes süppedős terepen. Max egy kiállítási teremben, vagy valami újgazdag a városban flangál vele mert megteheti.

Link to comment
Megosztás:

hmmm. Akkor te jobban szereted a szögletesebb formákat, mint a félköríves dinamikus vonalakat.

:o így van :D a gömbölyű forma is jó 1 darabig. Pl a cseppkadett. Az is tetszik. Szintúgy mint a D kadett. Pedig az inkább kockás. Egyaránt bejön mindkettő, pedig kokca-gömbölyű. Viszont az új autóknál nagyon túlzásba vitték szerintem.

Link to comment
Megosztás:

:o

Ez egy szép terepjáró. Mindene megvan ami kell rá, semmi felesleges idom, semmi futurisztikus látvány. Egyszerűen egy 4X4 ami a szarból kimászik :D Azt amit Endols küldött nem tudom elképzelni egy sáros retkes süppedős terepen. Max egy kiállítási teremben, vagy valami újgazdag a városban flangál vele mert megteheti.

Igazából nekem ez van a kedvencek között, ha eladjuk a kisautót, akkor ezt is megnézzük.

Legalább ez sportosabb, lendületesebb forma, és ami lényeges, hogy 3 ajtós.

Ráadásul a rövidebb tengelytávval tényleg átmegy mindenen, az 5 ajtós, felül könnyebben.

Link to comment
Megosztás:

Így fehérben sokkal jobban láccanak az szép ívek, feketében a hűtőrács is elvész nem?

Nem hangsúlyozódik ki. Meg a képen amit beküldtem ott a nagy gallytörő mellett eltörpül. Pénteken láttam egy 2.3D fronterát a kossuth utcán a faraktár híd előtti lámpánál. óóó de szép volt :o

Link to comment
Megosztás:

Nem hangsúlyozódik ki. Meg a képen amit beküldtem ott a nagy gallytörő mellett eltörpül. Pénteken láttam egy 2.3D fronterát a kossuth utcán a faraktár híd előtti lámpánál. óóó de szép volt :o

Töltődik egy kis webes próbálkozás, amiben az autómat vettem gólcső alá

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valakinek nincs ötlete hogy mit cseréljek a G Astrámon, hogy beinduljon a venti (venti amúgy relét kiszedve, áthidalva pörög) és a belső vízhőfok mutató is jó legyen?

Megfőtt a motorod, vagy csak nem hallod, hogy bekapcsol a venti? Csak azért kérdezem, mert én is évekig nem hallottam bekapcsolni, és kiderült, hogy azért, mert annyira jó a természetes hűtése, egyszer meg egy pesti belvárosi tötymörgésen bekpcsolt, akkor nagyon megkönnyebbültem.

Link to comment
Megosztás:

Hát egy kicsit féltem a motort igen, 2-3 ezres fordulaton járattam álló helyzetben, forró volt minden cső, de csak nem kapcsolt be a venti. Ha a műszeregység jó lenne, nem fosnék! :excl:

Megfőtt a motorod, vagy csak nem hallod, hogy bekapcsol a venti? Csak azért kérdezem, mert én is évekig nem hallottam bekapcsolni, és kiderült, hogy azért, mert annyira jó a természetes hűtése, egyszer meg egy pesti belvárosi tötymörgésen bekpcsolt, akkor nagyon megkönnyebbültem.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.