Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nnnna, most értem ide, végig olvastam itt mind a 16 lapot és plusz a talis topicot is, oda irtam is. Azért az csúcs, hogy Nov. 11.-én elmegyek szabira, és mire visszajövök 1 élő, működő, pörgő keleti parti Opel club van, és már az első mini-mini tali is megvolt. HAJRÁ MI :lol:! Milyen rég vártam már erre! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nnnna, most értem ide, végig olvastam itt mind a 16 lapot és plusz a talis topicot is, oda irtam is. Azért az csúcs, hogy Nov. 11.-én elmegyek szabira, és mire visszajövök 1 élő, működő, pörgő keleti parti Opel club van, és már az első mini-mini tali is megvolt. HAJRÁ MI :D! Milyen rég vártam már erre! ;)

:D Nem kis erőfeszítés volt, mire összejött, de "nem adom fel" :lol:

Én meg nem tudtam hová lettél, már más fórumon is kerestelek :lol:, mindhiába ezidáig.

Akkor ahíreket nem mondom, ha mindent olvastál :lol:

Üdv köztünk :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, hogy nálatok sem indul jobban, mint nálunk .

Mi többen voltunk, mint ti, de ez csak a kecskeméti szekciónak volt köszönhető (na jó, Kess is eljött, meg Koriékkal is jött + ember)

Remélem sikeresebben folytatódik, málatok azért több a lelkes érdeklődő (legalábbis itt a fórumon).

Hajrá!!!

Köszi a biztatást, reméljük a többiek jelzéséből, hogy ez csak kivételes eset volt, hisz a hirtelen jött ötlet nem tette lehetővé, hogy szabaddá tegye magát mindenki, ha kéőbb esetleg szervezetten alakulnak a talik napjai, gondolom hozzáigazítjuk az életünket, és nagyobb eséllyel fognak egyre többen, egyszerre eljönni :lol:

Link to comment
Megosztás:

jóreggelt mindenkinek :lol: milyen volt a tali?

Szia ;)

Igen kicsit hosszúra nyúlt, jól belefeledkeztünk a beszélgetésbe :lol:

Ma láttam egy sötétkék corsát, aki majd kiesett az anyósülésfelőli ablakon úgy nézett át hozzám, aki két sávval odébb álltam, szóval már csak meg kell tudni ki volt az, és lám meg is van még egy újabb tag :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.