Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Hát igen, a sárról annyit, hogy földútról műútra felhajtáskor a sarat az összes kerékről le kell takarítani elméletileg, gyakorlatilag viszont minden traktoros úgy van vele, hogy a kerék öntisztító bordás, és ezért szánkáznak és retkelődnek a mezei autósok. A vágóasztalról annyit (kombájn eleje): pár kilóméter megtétele miatt felesleges vágóasztal kocsira tenni (a kombájnosok szerint), mivel totál macera letenni, rögzíteni, majd leakasztani, ráállni, majd a rögzítéseket oldani. Inkább kerülgetik a jónépet, és azok is kerülgetik őket. Annak idején én is így gondolkodtam, mikor kombájnos és traktoros voltam. Nem is igazán tudok rájuk haragudni. Gané munka amit végeznek, örülnek, ha egy szar nap után minél hamarabb hazaérnek. Egy keréktakarítás ha becsületesen csinálja, akkor kb fél óra, de ha pótkocsi is van, akkor jó sokáig eltarthat(na). Na, a nosztalgiáról elég ennyi.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

áá...az előbb szaladtam a fiaim után és eltaláltam az ágy lábát jobb láb-kisujjal.....hirtelen látvány: csillagok mindenhol...most már kezd normalizálódni, csak kicsit sántítok. Senkinek sem kívánom.

Kavics: te földrajzilag merre vagy, hogy már "megint esik a hav..."? Mert itt még talán 1x esett.

Link to comment
Megosztás:

Húúúú! Hosszú. Most veszek egy 2.2-es injektoros Rekord blokkot, már van 5-ös Rekord váltó, ikerkocka front, I400-as szélesítés piszkálgatva, csinosítva, Recaro ülések elől, hátul, erősebb hátsó híd, LED-esítem a műszerfalat, elektromos ablakemelő, böszme nagy lökösök elől, hátul, hangtechnika pedig olyan lesz, hogy mindenki hallja, hogy a rock élt, él, és élni fog! Civices technosok le lesznek alázva. He-he-he :lol: De a jelenlegi állapota ilyen: http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...ask=view&id=586

Viszont hol vannak a háziak? Mindegy, még mindíg éljen Debrecen!

Link to comment
Megosztás:

:lol: Kell is az bele, bár a nagy hülyeségekből szerencsére már kinőttem (kilinccsel előre is csak módjával :lol: ) És neked mi a terved a kicsikéddel? Hatvani barátosnémnak is ilyen van( mármint 'C' Corsa), és úgy elkapta a lendület, hogy már most gyönyörű, de még korántsem hagyta abba. Most a legvadabb húzása, hogy az aluffelnit felpolíroztatta, és belegravíroztatta, hogy Silvey. Mind a négybe, darabonként kétszer, egymással szemben. Gyönyörű, irígykedek...

Link to comment
Megosztás:

:lol: én még nem tudom igazából... van rajta egy rozsdamentes hátsódob így van hangja, és egy elég kopmoly hifi (bár a cd lejátszót ellopták, úgyhogy azt pótolnom kell)

igazából az egyik felem eladná a kocsit és venne egy erősebbet a másik meg megtartaná :lol:

amúgy a lökhárítót akarom átalakítani jelnélkülire, meg a rendszám helyét eltüntetni+matricarendszám+ gyári küszöböket akarok rátenni... a többit meg meglátjuk... felniben nem lenne rosszabb nagyobb, de a magyar utak elég pocsékok... ugyanez van az ültetéssel is...

tervek vannak, de meglátjuk mi lesz belőle :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.