Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Gyengébb csoportba kerültem, mint ahová való lettem volna, így jól jártam. Itt csak olyanok voltak, akik egyszer, véletlenül buktak meg. Én meg ugye visszaeső vagyok, ezért mnekem elvileg a 6. programba kellett volna esni. Így meg nemgyőztem rögtönözni a kamudumát. :lol:

Mi az a 6. progi? Én ehhez láma vagyok....mindent elsőre vittem....a padkát is.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a lényeg, hogy hét program van. Az első kettő a kresz és a vezetés, ezeket megúsztam. A 3. program az mindenkinek van, ez ilyen pszichológiai meg vezetéselméleti izé. A 4. program azoknak van, akik súlyos balesetet okoztak, és lelkileg megviselte őket. A maradék három pedig szabálysértésekre van specializálva. Külön ittas, gyorshajtó, szabálytalan előző, stb. Nos ezek is szintekre vannak bontva. Az 5. azoknak van, akik egyszer estek bűnbe (ebbe csöppentem most). A 6. szint azoknak van, akik már párszor, a 7-es meg már valami nagyon dúrva akármi...

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

kaptunk ajándékutalványt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :D :D

Most jöttem a buliról.....

Szia!

Tudsz valamilyen hivatalos igazolást arról, hogy mostanában nem vagy MSN-en elérhető??

Képzeljétek most ettem ehető papírt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

:lol: Öhömmm ... Ostyának híjják, jobb helyeken .. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ,most megyek haza életem eddigi legrosszabb szolgálatából.Egész éjjel melóztam,írtam,gépeltem-közben az úgynevezett számítógépes rendszerünk 1 hosszabb áramszünet miatt koppra szétment :lol: hajnal3 lett mire a műszak összeeszkábálta,erre 6 kor megint áramszünet.Mérgemben 5 kor ittam 1 pohár forralt bort. :lol: ,az volt a legjobb dolog ami történt az éjjel.Pá,kedden jövök írjatok sokat.

Link to comment
Megosztás:

Szegényke....

Mindenkinek jó reggelt és remélem, nálatok is olyan szép idő van, mint nálunk! :lol: ;) :lol:

Asszem ki -és letakaritom a kocsit.....

Igen, szia!

itt is süt a nap, tiszta az ég. Van egy kis maradék hó.

Szóval asszem én is mindjárt takarítom a kocsit...felrakom az új rendszámkereteket...meg a matricákat.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia!

ne felejtsd el jól felmelegíteni az autót előtte (matrinya), mert amyúgy nem tapad meg jól! Én is 15 pecig melegítettem tavaly januárban, mikor felkerült, de azóta le se lehet robbantani róla. (remélem!) :lol: ;)

Asszem, amíg a kereteket rakom fel, addig majd járatom....meg most látom, hogy a nap is süti 1000-rel....bár lehet vagy 2 fok kint.. :lol::):lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!!!!

Azt hiszem ez egy jó nap!!!!

Szinte mindent sikerült beszereznem, amit elterveztem, így már az ajándékokkal nem kell vacakolnom :lol:

sa mi a legjobb az egészben, magamat is sikerült meglepnem néhány jó dologgal!!!!

Remélem a nap további része is ilyen jól alakul majd, pláne az esti buli :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.