Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt!... vagy napot... :D

Ma nem megyek dógozni... 1 napot megint kihagyok... még van 6 nap tavalyi szabim.... Kollégám javasolta, miután számoltuk, hogy mi lesz ma a meló...

Szeretem a napsütést!

Nyuszi.. nálunk ma palacsinta sütés lesz!

Chyga.. milyen spoiler jött le a kocsiról?

Gepárd.. tessék sűrűbben benézni hozzánk!

Szeva Mackósajt! A jobb oldali, hátsó, ami a küszöbön vala .. Sikerált letolatnom ;) pedig tök jól eltakarta a küszübön lévő likat! :rolleyes: Na, menek is vissza varázsolom! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szép délutánt! :blink:

Én ma egész délelőtt pakolásztam a kertben és az udvarban (dupla garázs épül nyáron!!!), most nagyon fáradt vagyok, pedig még teszkózni is kell..... :rolleyes:

Az egyik barkácsáruházban kinálnak autóbeállót (négy oszlopon álló tetővel fedett valami ) 80 e forintért. Már csak oldalt kellene hozzá fabrikálni! De nagyon valószinű, hopgy házilag épitünk valamit és nem készen vesszük.

Link to comment
Megosztás:

Vótam Tecskóba meg Corába is... Ildi palacsintát akar sütni, és nem volt itthon vanília cukor... a nagy mocskos tecskóban se volt! ;)

A Cora prkolójában a napfény úgy esett a kocsira, hogy elölről észre se vettem a javítást!... de oldalról :rolleyes: sajna :blink: látszik... világosabb vagy kékebb.... nem tudom mit csesztek el, de idegesít... remélem idővel elmúlik a lülönbség... amúgy ha nem süti a nap, akkor észre se lehet venni...

Ezentúl csak alkonyatkor használjam? Twilight Zone!!! :D

Chyga! Sikerült visszarakni a küszöbspoilert?

Link to comment
Megosztás:

Áááá.... dehogy!

Mizujs?

Mikor tudsz valami konkrétumot a 25.-ei autózással kapcsolatban? Mármint.. együtt vagy külön?

Hát, ha marad ez a viszonlyag jó idő, akkor mégiscsak külön mennék,mert a szülöket viszem Törökszentmiklósig, majd vasárnap meg felveszem őket.

Ezért arra gondoltam, hogy talán valahol Szolnok körül, vagy majd látjuk kéne talizni ha együtt akarunk menii. Tamásék olyan egy óra után indulnak....

Link to comment
Megosztás:

Hát, ha marad ez a viszonlyag jó idő, akkor mégiscsak külön mennék,mert a szülöket viszem Törökszentmiklósig, majd vasárnap meg felveszem őket.

Ezért arra gondoltam, hogy talán valahol Szolnok körül, vagy majd látjuk kéne talizni ha együtt akarunk menii. Tamásék olyan egy óra után indulnak....

Valahol közelebb Kecskeméthez? De oda bízom, csak érjünk oda 4-re. Hogy legyen idő a szobát is elfoglalni, meg aki már ott lesz,annak a könyvet, egyebeket át tudjam adni...

Link to comment
Megosztás:

Valahol közelebb Kecskeméthez? De oda bízom, csak érjünk oda 4-re. Hogy legyen idő a szobát is elfoglalni, meg aki már ott lesz,annak a könyvet, egyebeket át tudjam adni...

Nekem mindegy, sőt az se baj ha nem együtt megyünk, hisz előttünk lesz az egész hétvége:)

s legalább ha ott vagytok majd navigáltok :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Gyűlölöm a tavaszt! Egész télen semmi bajom, errefel jön egy kis napsütés, és rögtön elkap a takonykór. A monitor mellett van az ablakmosó is, elővigyázatosságból.

ablaktörlő is van hozzá?

Amúgy van telefonunk, szóval szerintem nem fog egyikünk se kétségbe esni, hogy hol találkozzunk...nem? :rolleyes:

Tényleg... Sanyi!!! Még mindig nem tudom a számod!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Spoiler a helyén, egész jól takar .. ;) Megcsináltam egy csomó mindent a verdán :D már csak rengeteg minden van hátra .. :blink:

Szerintem gyertek velem le Kecsóra!! ;) Találkozzunk T.bányán a Tesco parkolóba!! Ez mindenkinek bazi nagy kerülő, de NEKEM közel van!! ;) ;)

Sanya: Fehérvéron összefuthatunk .. onnan gyössz vagy tévedek???

Nyuszi: Én akkor is előbújok a házamból, ha rossz idő van .... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Göynörű idő van, az óceán is visszahúzódott az udvarból és a náddhám is jobban van! Illetve a bacik roszabbul, én jobban! :blink:

Átmentek Sanyihoz!

"Kell egy ház lent az ÓCEÁN partján, ha végleg visszavonultam .." Akkor bár dem vagy orrhangú?? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hű ti aztán termeltek ám.

A tavaszt én egész évben szoktam érezni. (csak néha fáj az asszony feje) :rolleyes:

Az aluljáró felé már kerülő lenne közlekedni, mivel ott már nem lehet balra kanyarodni, illetve van egy várost elkerülő szakasz, ami célirányosabb ( persze ez a 44-es felől érvényes). De ha Cegléd felől jöttök akkor meg ki lesz táblázva.

Punc(s)tortát szeressem én is. Mikor lesz nálatok tali?

A betegeknek jobbulást kívánok!

Tegnap mi is kimozdultunk, elmentönk Squash-olni:) (igaz az teremsport :blink:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.