Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tudom, jobban fogyaszt mint az enyém :) Mi az hogy nem érzed?????HOBin gyakoroltál eleget :)

parkoláskor,két kocsi közé beállni még elég gyengén megy,meg a másik fura (pozitív értelemben) dolog,hogy jelentősen kisebb ívben fordul meg,mint anno a Kia

meg a kuplung eszméletlen lent fog,ahogy picit engedek a kuplungon,máris megindul :(

meg kell szoknom még

Link to comment
Megosztás:

parkoláskor,két kocsi közé beállni még elég gyengén megy,meg a másik fura (pozitív értelemben) dolog,hogy jelentősen kisebb ívben fordul meg,mint anno a Kia

meg a kuplung eszméletlen lent fog,ahogy picit engedek a kuplungon,máris megindul :)

meg kell szoknom még

Csak hajrá! Tessék belépni, eljönni Soltvadkertre. Azon a távon megszokod!

Gyerekek! Most jubilálok! Pezsgőt ide! Aztán valaki vegye el és igya meg, mert nekem nem kell...

Link to comment
Megosztás:

Csak hajrá! Tessék belépni, eljönni Soltvadkertre. Azon a távon megszokod!

Gyerekek! Most jubilálok! Pezsgőt ide! Aztán valaki vegye el és igya meg, mert nekem nem kell...

nem tudom még,hogy belépjek-e :) :) :(

soltvadkertre tuti,hogy nem megyek,mert akkor soha nem lesz alufelnim ;)

szerintetek 5-6 vagy sokküllős felni szebb a G Astra alatt?

Link to comment
Megosztás:

nem tudom még,hogy belépjek-e :) :) :(

soltvadkertre tuti,hogy nem megyek,mert akkor soha nem lesz alufelnim ;)

szerintetek 5-6 vagy sokküllős felni szebb a G Astra alatt?

Nem lesz alufelnid, de csatlakozhatsz egy remek társasághoz. Csak akkor lépj be, ha érdekel a társaság, mert ez erről szól. Klub, azaz baráti társaság.

Link to comment
Megosztás:

Nem lesz alufelnid, de csatlakozhatsz egy remek társasághoz. Csak akkor lépj be, ha érdekel a társaság, mert ez erről szól. Klub, azaz baráti társaság.

tisztában vagyok vele,csak a jelenlegi állás szerint nem sok időm lenne országos talikra járni,helyi meg amúgy is lehet...

majd még meglátom

Sose ébreszd fel az alvó nyulat! :) :) :(

nem szoktam felkelteni ;)

Link to comment
Megosztás:

:) :) Ne bosszants fel!!!!

ennyivel??? ;)

Mekkora mákod van, hogy nem zöld az autód! Te már nem élnél... :(

Egy szó, mint száz, üdv a fórumon!

Most pedig: CALL(melo);

nem olyan könnyű ám engem legyőzni :D

jó munkát!

miért van az,hogy az előző hozzászólásom benne van a következő hozzászólásomban is,pedig másik kommentre válaszolok? :P

nah mind1,majd belejövök

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.