Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Fiúk, nem rendezünk egy főnökpofozó versenyt? Én kezdem. Ha talpon marad, akkor a tiétek. :)

Fagyi!!! Ezer éve nem ettem fagyit! Ebbe most belegondoltam. De öreg vagyok már... :)

Tomi! Várjuk meg az ügy lefutását, meg Nyuszi beleegyezését! ;)

Fagyi!!! Holnap akkor rendezzünk egy fagyizást délelőtt!!! Én benne vagyok! :P

Mantababy! Sajnos Nyuszinak kijutott a főnök hülyeségéből rendesen... szóval igaz, amit olvastál. :(

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Fagyi!!! Ezer éve nem ettem fagyit! Ebbe most belegondoltam. De öreg vagyok már... :)

Ne mondd már! :( Az az ezer év még nem is olyan sok. :P A fagyi nem korfüggő. De igazi gombócfagyit én is megennék már. Na szerdán azzal fogom kezdeni. :D

Mantababy! Sajnos Nyuszinak kijutott a főnök hülyeségéből rendesen... szóval igaz, amit olvastál. ;)

Akkor áldom a sorsot, hogy eddig nem volt nagyon gáz melóhelyem soha. Mondjuk a katonaságnál sok ordítozás volt, de a virágcserepeket ott a helyükön hagyták mindíg. :)

Link to comment
Megosztás:

Álldjad is! :)

Én már sikeresen dolgoztam olyan helyen, ahol azért ha üvöltés, meg virágcserép reptetés nem is, de kiabálás már volt... Most meg lassan de biztosan kihúzta az egyik műszak nálunk a gyufát... Meg a főnökünknél is, de itt kultúráltan intézik az ilyet... Mondjuk ettől még nem lennék a helyükben, bár maguknak akarták a bajt (simán lekakilják a főnökünk utasításait, ma meg még vissza is üzentek, hogy ilyet meg olyat nem csinálunk meg... na ez volt a gyufa vége...) Hétfőn az igazgatónál folytatódik a sztori.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, minden éremnek ket oldala van. Van, ahol a vezetőség a bűnös, van ahol a melós. Ahol emberszámba vettek ott mindíg jól teljesítettem. Átlagon felül dolgoztam, és meg is becsültek érte. De ahol bunkók voltak velem, ott nem is ment jól a meló :). De nem panaszkodom. Én még leléphetek a melóhelyről. Majd lesz másik, de akinek családja van, az már nincs könnyű helyzetben. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát... igen. Családosan már más a helyzet... meg kell gondolni, hogy mit csinál az ember. ;)

3 gyerekkel nekünk meg pláne. Nem véletlen van az, hogy a főnök szereti ránk bízni a munka nehezét, meg gyakran kikéri a tanácsunkat, véleményünket. Talán most úgy hangzik, hogy kicsit a saját vállam veregetem, de akár hiszitek, akár nem, ez így van... Az üzemünkben mi vagyunk az "ász", a "joker". Sajnos. Mert így többnyire ránk terhelnek mindent. Elég volt most ez a 6 délelőtt is... ebből 5 a főnökkel(nem vele van bajom, hanem a sok bajjal, amit ilyenkor velünk oldatnak meg).

Na... befejezem ezt, mert a végén valaki letol, hogy ne ömlengjek dicshimnuszt magunkról. :) :)

Meg amúgy is fáradtak a fiúk, egyész nap kint játszottak, és megpróbáljuk kihasználni az alkalmat, hogy hamar elaludjanak. Hátha sikerül! :( Szóval... Jó éjt!

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok kotnyeleskedő (de jó ez a szó :( ) lenni, de tényleg ilyen vadállatságok voltak a melóhelyeden? Mert én csak beleolvastam ebbe a topicba, és csak láttam amiket írtál. Igaz ez? :)

Igen, sajnos igaz, ezekkel a dolgokkal azért nem viccelődök még én sem.

És ez még a "lájtosabb" rész volt, volt amikor a nemi szervét mutogatta, vagy a széken ugrál és ordít, hogy gyere verekedjünk meg..... :)

Ez van.....Néha tök vicces, de én már eleget nevettem...

Link to comment
Megosztás:

Ki? Én? Á, dehogy, még véletlen se, más meg ne kotnyeleskedjen (mert ez jó szó :() itt, a mi területünkön! :D

Bocsika, de nem mindenki olyan mázlista, hogy kettő regióban is benne van. :P De Debrecent legalább annyira szeretem, mint Kecskemetet :) , vagyis egy templomot szeretek nagyon Debrecenben. :P

Nem is jövök többet ;)

Igen, sajnos igaz, ezekkel a dolgokkal azért nem viccelődök még én sem.

És ez még a "lájtosabb" rész volt, volt amikor a nemi szervét mutogatta, vagy a széken ugrál és ordít, hogy gyere verekedjünk meg..... :)

Ez van.....Néha tök vicces, de én már eleget nevettem...

Nem semmi emberek vannak vezető beosztásban. :P

Link to comment
Megosztás:

Bocsika, de nem mindenki olyan mázlista, hogy kettő regióban is benne van. :( ... Nem is jövök többet :)

Ne légy butus! Különben is, mindenki csak egy régió tagja lehet hivatalosan. Viszont ide jöhet mindenki, aki egy jót szeretne beszélgetni. Én Mackóra és magamra gondoltam, mert Mackó globális modi, én meg helyi. Tehát rajtunk kívül itt ne nagyon javítson más (igaz, nem is igen kell itt mit javítani. :)). Lehet, hogy félreérthető voltam, de a lényeg ez volt...

Link to comment
Megosztás:

Igen, sajnos igaz, ezekkel a dolgokkal azért nem viccelődök még én sem.

És ez még a "lájtosabb" rész volt, volt amikor a nemi szervét mutogatta, vagy a széken ugrál és ordít, hogy gyere verekedjünk meg..... :)

Ez van.....Néha tök vicces, de én már eleget nevettem...

:( ;) :P :D Hát ez hihetetlen!

Fel kellett volna valamivel venni és utána közzé tenni a hálón. :)

Link to comment
Megosztás:

Jóóóó Reggelt! Kedves Laci fiam 6-kor ébresztőt fújt... kicsit be van gyógyulva még a szemem...

:)

Jólvan, tudtam, hogy ari vagy. :) Na sok szerencsét Nyuszinak, és remélem, minden oksi lesz Soltvadkertig. ;) Bár lehet, hogy ezt a jókívánságok topicba kellett volna írni. Na Isten áldja a Debrecenieket! :(

Köszönjük szépen, viszont kívánjuk! :P

Link to comment
Megosztás:

Asszem igazad lesz.... bár Tominak sok volt a szünet, szóval lehet, hogy "új"-nak számít, mégha újra is a dolog. :P

Szóval most el kell döntenünk, hogy mi az új, mi a régi és mi az újra! ;) Lassan kezdek belekavarodni a dologba, szóval lassan újból leállok újra, vagy régen le kellett volna? :) :) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.