Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Szerintem a pólókat, ha meg tudunk egyezni a mintáról és az ár megfelelőségéről, akkor megelőlegezhető mindenkinek, és Soltvadkerten át tudjuk adni... aki esetleg ott nem, majd valahogy megkapja. :)

helloka, ilyen polot mindenki kap? :) aki ker?lehet buta kerdes, de ma buta napom van bocsi. :(

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

... az ucsó körben csak nagypapis tempót diktáltam, mert a kezem már ki volt teljesen a szervómentes, éppen csak mozdítható, kanyarban erősen kapaszkodós kormányzástól...

Edzzél, edzzél, nagypapi, mert nem adom ám oda a szekeret! Marad kenyérgőzös a nagy papucsokkal is. Bár, nálam kapaszkodjon az utas, én könyökölök! :)

Link to comment
Megosztás:

CORSikA! Úgy jó lenne neked, ha mondjuk 27.-én tőlünk indulnánk? És a vekivel... a corsa meg addig pihenhet itt, az udvaron. :P

Nyuszi! ;) remélem nem súlyos! :) :) :D

Jobbulást Nyuszi! :(

Laci,most kezdem cserélni a szolgálatot,amint biztosat tudok írok és utána pontosítjuk az indulást.OK? :P

Link to comment
Megosztás:

Bocs mackó leléptem ügyintézni, és elfelejtettem kilépni msnből...

Én már mondtam ezer variációt.... ;)

Ma megajándékoztam HObit boldogságomban, akarom mondani a nagy betegségben :) Tudjátok, volt az a csúnya kavicsfelverődés. Na kijavítattam, és még a biztosító is ki fogja fizetni :P Micsoda jó kis nap :D

Ma van apukám szülinapja meg egy haveromé, meg tudjátok Adorjan-é, őt ismeritek, szóval este bulihegyek :(

Még tortát kéne sütnöm, de lehet inkább veszek egyet....hisz beteg vagyok, kímélnem kell magam :)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Nincs miért bocsiznod!

Torta!!!! nálunk is beindul a szezonja... Lacus holnap lesz 4 éves... 30.-án Bence 2, majd júniusban meg Tomi 3... ja és szombaton volt nővérem szülinapja! :)

Ja... póló... tudom, hogy sok variát mondtunk, csak én most perpill 1-re se nagyon emléxem... fel tudnátok sorolni néhányat?

más... Tomi! Megvan az olaj, ha jársz erre, akkor csörögj! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.