Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mikor rámért a szerelő a régi tárcsára, biza átfutott Tomin, hogy feljelent közúti veszélyeztetésért! :lol:

hűhaaaa :lol:

azt mondják,ha megtehetjük,a hűtött tárcsát ne szabályoztassuk,hanem cseréljük...mert esetlegesen a bordák között "behajolhat",a vékonyodó anyag, és a terhelés miatt...

Link to comment
Megosztás:

hűhaaaa :lol:

azt mondják,ha megtehetjük,a hűtött tárcsát ne szabályoztassuk,hanem cseréljük...mert esetlegesen a bordák között "behajolhat",a vékonyodó anyag, és a terhelés miatt...

Lehet azt is biztonságosan szabályozni!

Tesóm mikor vette zsír újonnan a kocsiját,lecseréltette róla a kerekeket,aztán a banga pasija leejtette az emelőről az autót a kapubejáró vasára...Szép mély 'V' alakot ütött a tárcsába... :lol: Na szabad volt neki elvinnie szabályoztatni :D ott még nem tudott elvékonyodni az anyag...

Link to comment
Megosztás:

üdvözlet!

nagyon hallgatag vagy mostanság,sok a munka talán?

Jancsika remélem azóta is tökéletesen működik :lol:

Meló az van és percről-rercre változik, élő példa amikor találkoztunk, hát a mai nap szívás.

Igen a Jancsika egészséges. Miért nem csörgettél + amikor itt voltál Pesten? írtam, hogy hívhatsz nyugodtan, ja tegnap én is kimentem a Lurdyhoz és végre találkoztam Szabottat is.

Link to comment
Megosztás:

Meló az van és percről-rercre változik, élő példa amikor találkoztunk, hát a mai nap szívás.

Igen a Jancsika egészséges. Miért nem csörgettél + amikor itt voltál Pesten? írtam, hogy hívhatsz nyugodtan, ja tegnap én is kimentem a Lurdyhoz és végre találkoztam Szabottat is.

igen,láttam,de nem nagyon volt időm mászkálni sajnos. kb fél óra szabadidőm volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

ez már sajnos ilyen...mire reggel felértünk pestről,nem volt idő szaladgálni,kezdődöt az audit,az meg ugye nem két perc,utána kaja,és már röhantunk is vissza.. :D

majd legközelebb :D

és te nem jársz errefelé mostanság?

azt tudod,hogy jövő héten tali lesz nálunk? :lol:

Link to comment
Megosztás:

húúúú,ha 3 évvel ezelőtt kérdeztek az autóm fogyasztásáról,akkor szó szerint ezt mondtam volna én is :lol: :D

hááát ez kicsit drága mulatság...

említetted az airride-ot,egy ilyen szett 500e ft körül van... :lol:

Én már olcsóbban is láttam, de nagyon hasznos lenne, mert országúton libeg az autó, terepen, meg folyton felütöm.

Airride helyett lehet, hogy olcsóbb lenne a Senator belülről állítható akármije. Chiga Senatorjába amikor beültem, játszott vele, és néhány centit tud emelni, meg süllyeszteni. Bontva biztos nem drága.

Tucc-e róla többet?

Mondjuk, hogy mennyit emel, meg hogy Kadettbe beszerelhető-e

Link to comment
Megosztás:

ááááááááá miért mindenki engem szól meg ezek miatt :lol: :D

nekem abszolút semmi közöm ezekhez ;)

Te eonos vagy?

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

Na megájjcsak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Csak vicceltem)

Ismeres VAsvári Zoltánt, és Kertész Zsuzsannát?, meg Mezei Szabit?

Legjobb haverjaim, ott dolgoznak.

Képpel nem idézünk! Irgum-burgum! ;)

Az enyém sokkal sebb lesz bibíííííííííííííííííííííí ;-p

kérdés,hogy megéri-e megvenni :lol:

libeg? akkor nem a telók gyengék már benne? :D

Az összes telót kicseréltem (10ezer km-e) majd 1 százas volt, LIP típus, állítólag Seatokban van ien, az újakban.

Link to comment
Megosztás:

Te eonos vagy?

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

Na megájjcsak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Csak vicceltem)

Ismeres VAsvári Zoltánt, és Kertész Zsuzsannát?, meg Mezei Szabit?

Legjobb haverjaim, ott dolgoznak.

Az összes telót kicseréltem (10ezer km-e) majd 1 százas volt, LIP típus, állítólag Seatokban van ien, az újakban.

nem ismerem őket. milyen területen dolgoznak?

akkor telók rendben. rugók esetleg? lehet össze vannak már esve a sok terheléstől :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az összes telót kicseréltem (10ezer km-e) majd 1 százas volt, LIP típus, állítólag Seatokban van ien, az újakban.

Hát a LIP a leges legalja. Tényleg.

Ennyi pénzért már állítható keménységű konit kaptál volna 3 év garival...

Link to comment
Megosztás:

nem ismerem őket. milyen területen dolgoznak?

akkor telók rendben. rugók esetleg? lehet össze vannak már esve a sok terheléstől :lol:

Igazából fullosan át lett minden nézve futóműben, és kormányműben egyaránt, az autó teljesen tökéletes szerkezetileg, (ott voltam :-))

Hát a LIP a leges legalja. Tényleg.

Ennyi pénzért már állítható keménységű konit kaptál volna 3 év garival...

Akkor még hülye voltam, csak bementem a boltba, és megkérdeztem, mi való ehhez, ezt adták.

De amúgy az kézzel állítható, vagy alá kell mindig bújni?

nem ismerem őket. milyen területen dolgoznak?

akkor telók rendben. rugók esetleg? lehet össze vannak már esve a sok terheléstől :lol:

Ügyfélszolgálatosok, telefonosok, fürgediák, vagymi, vagyis cvasy már fejesebb, de ő is telózik

Link to comment
Megosztás:

Akkor még hülye voltam, csak bementem a boltba, és megkérdeztem, mi való ehhez, ezt adták.

De amúgy az kézzel állítható, vagy alá kell mindig bújni?

Ügyfélszolgálatosok, telefonosok, fürgediák, vagymi, vagyis cvasy már fejesebb, de ő is telózik

Olajost, vagy gázost vettél ?

Olajost és elég gyorsan leamortázáltam :lol:

ui: köszi a csokit srácok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.