Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:lol: hát őőőőőőőőőőőőőőő, nem mondom azta mit Sanyi írt, de akkor most majd én leszek az :lol:

Aham, sejtem, mire gondolsz! :D De ez így van rendjén! Nem azért égették a hatvanas években a melltartókat, hogy most is mindíg előre nyissuk az ajtót, meg hogy mindíg mi fizessünk. Ha emancipáció van, hát az van!

A lovagok kora lejárt. Éljenek a lovagina emancipuncik!!! (ráadásul így nekünk is költégtakarékosabb :D)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi,mindig gondolj arra,hogy ha házzal foglalkozol,és arra költesz,szinte sohasem lesz kész!

Ezalatt a sohasem alatt tudod mennyi vendéged lesz még??? :lol:

Milyen kádat vettél aztán? Lett benne tv? :lol:

Sanyim,szóljatok ha elhoztátok az autót(a rosszabbikat),és ha lóvé kell még,akkor is!

Nekem egyébként ennyi fog majd kelleni az autóból,a rúdtól hátrafelé az alja,ok?

Meg persze ha marad hátsó futómű alkatrész még,akkor az is...

Link to comment
Megosztás:

Még be sem költöztem és már annyi vendégem volt, van... :lol: Mi lesz ha már ott fogok lakni?

ui: megvan a kádam :lol:

Endlos, hogy haladtál vasárnap a csempézéssel?

Lemondtam a srácokat, spórolok 20-ezret, mást csináltam akkor felső szinten faburkolat, stb., ma kezdtem el méríicskélni a csempéket, de a felxem kifingot, szal meg kell csinálni, csak utáána tom formára vágni a csőket kikerülő csempéket, stb.

blabla

Mikro fogom már látni az ótódat? hűűűűűűűűűmmmmmmmmm naon gonosz vagy

Na mostmáraztán legyen szíves má valaki belepo*ázni :-))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.