Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nekem van 15-ös felnim... de lehet hülyén nézne ki a veki fehér oldalfalú gumikkal...

Ja... és megint 48 óra gyaloglás... :lol: :D

Hogyhogy? miért nem adták már végre oda azt a dolgozó lányos murva kocsit?

Fúúúúj de utálom a szerelőket! :lol:

Kitartás mackó

Link to comment
Megosztás:

Eszabták a fényezést a csomiajtón... nem én vettem észre, én még nem is láttam... azonban a kijavítása csak ma kezdődhetett volna. Meg meg is kezdték, így aztán ma kijavították elvileg, holnap a kamrában fog állni... persze nem 50 fokban, csak melegen, és csütörtökön megkapom... hacsak megint el nem ... de erről nem is akarok hallani. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Merre vagytok?

elveszek itt magányomban...

én itt vagyok Mackó,most fejeztem be egy A6-os audit.

El akarták küldeni a tulaját hogy 250e ft motorfelújítás,mert hogy ömlik az olaj a motorból,és 3 hónap alatt elment 3 liter...aztán én mondtam neki,hogy előbb hozza ide nekem...

Nos a motorfelújítás megvolt 1300 forintból...Ez az összeg egy nagynyomású olajcső volt,amely a V6-os olajkeringetéséért volt felelős...jobban mondva lett volna,ha nem lett volna már egyszer cserélve a cső,és nem egy műanyag benzincsövet raktak volna be helyette :lol:

Na ez mostanra a lyukaknál kitágult,összement a melegtől(bakelit szerűség)és kiengedte a motorra a meleg olajat...Szívtam vele sokat,mert semmihez nem tudtam hozzáférni,csak miután szétszedtem a fél autót,de ma megint sok sört fogok ezért inni :lol:

Mackóm,az autód meglesz,és szép is lesz,küldtem az ügynökeimet hogy vágják nyakon a festőket,ha nem csinálják meg normálisan,és időben! Szóval csütörtökön vége a gyalogkakukk életmódnak :D

Link to comment
Megosztás:

Jó estét, furcsán néz ki itt az időkijelzés

Vascona nagyon felkeltetted az érdeklődésemet. PÜzzök rád egyet.

nekem van 15-ös felnim... de lehet hülyén nézne ki a veki fehér oldalfalú gumikkal...

Ja... és megint 48 óra gyaloglás... :lol: :lol:

Jó élete van annak, akinek a Punto az gyaloglás :-))

Link to comment
Megosztás:

Jó élete van annak, akinek a Punto az gyaloglás :-))

hogy is mondjam... nem akarok vészmadár lenni, de valami marhára bibis azon a puntón... hajtásláncilag.

olyan, hogy menet közben rendesen rángatja a kormányt... sőt, néha a kocsit is. valszeg komoly féltengely, vagy csapágy gondja van... :lol:

ja és 6 éves kocsi... 85e km-rel....

Link to comment
Megosztás:

hogy is mondjam... nem akarok vészmadár lenni, de valami marhára bibis azon a puntón... hajtásláncilag.

olyan, hogy menet közben rendesen rángatja a kormányt... sőt, néha a kocsit is. valszeg komoly féltengely, vagy csapágy gondja van... :lol:

ja és 6 éves kocsi... 85e km-rel....

Csereautó? vagy vkitől kölcsön?

Link to comment
Megosztás:

Szép estét, most értem haza a lakásból, a vizessel melóztunk....minden szar, holott újonnan vettünk mindent, elegem van, ha vesztek lkaéást csakis felújítottat....pedig azt hittem már a vége felé járok, közben meg most jön össze minden.Még jó, hogy holnap nincs meló, mehetek takaírtani...

Link to comment
Megosztás:

Roli! PuntoMaci! ;)

Nyuszi!

Mi ez a minden sz@r dolog? amiket vettél, azok? vagy a csövek? vagy mi? Vagy netán a szerelő? mert nem ő adta a cuccokat, és inkább lesz@roz mindent? :unsure:

Én is ezt tudom elképzelni...amikor nem tud valamit összehozni,sokkal könnyebben kimenti magát úgy ha azt mondja a cuccokra hogy minden szar

Drága Nyuszi! mondd me neki hogy akkor építsen szärból várat! abból csinálja ami van :blink:

Link to comment
Megosztás:

ha vesztek lkaéást csakis felújítottat....pedig azt hittem már a vége felé járok, közben meg most jön össze minden

jó lesz az Nyuszi és sokkal jobban fog tetszeni h a saját ízlésed szerint van felújítva...

emlékszem mikor nálunk volt lakásfelújítás -kb 1 hónapig akkor mi is alig bírtuk már ki a végén -bár mi itt is laktunk közben :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Néhány cucc gyárilag szar, mosta zokat kéne vissazcseréltetni, a kétmedencés mosogatót nem gyártják oylan méretben mint amilyen nekem kellene, de a pasi a boltban azt mondta amikor méretre pontosan kértem, hogy ez olyan, szal tegnap rohantam visszacserélni. Szerencséje volt visszacserélte, de saajnos oylan méretben csak egytálcás van :unsure: Mikor meg mondom neki nézd már meg létezik e egyáltalán iylen...hát ő nem tudja, akkor mi a faxért van ott? :blink: Aztán a csaptelepeket amikor vettem kértem 1 kádtöltőt, 1 mososgatót, 1 mosdót, erre amit a mosogatóhoz adott, nem lehet illeszteni, mert a lemez az vékony, és nennk meg van kitüremkedése, szal cserélni kell, a hossazabító toldalék gyárilag hibás, szal nem volt beszerelhető, így cserélni kell.De mivel a csaptelep már ki van bontva lehet nem veszik vissza, de akkor tutira bezáratom a boltot!!!Röviden ennyi, a közlekedéstmeg már meg se említem, utak feltúrva....

Lassan HOBi úgy néz ki mint egy kőmüves kocsi.Ma lehordtam 5 zsák szemetet a kocsiba, ki a kertbe, ott újra kipakolni, ha most nem kapok tüdőgyulladást soha, mindezt szakadó esőben.De tudom...minek fogtam bele... ;) Nem baj...egyszer úgyis vége, szal Roli ma dobáltam a zsákokat rendesen ;)

Link to comment
Megosztás:

Néhány cucc gyárilag szar, mosta zokat kéne vissazcseréltetni, a kétmedencés mosogatót nem gyártják oylan méretben mint amilyen nekem kellene, de a pasi a boltban azt mondta amikor méretre pontosan kértem, hogy ez olyan, szal tegnap rohantam visszacserélni. Szerencséje volt visszacserélte, de saajnos oylan méretben csak egytálcás van :unsure: Mikor meg mondom neki nézd már meg létezik e egyáltalán iylen...hát ő nem tudja, akkor mi a faxért van ott? :blink: Aztán a csaptelepeket amikor vettem kértem 1 kádtöltőt, 1 mososgatót, 1 mosdót, erre amit a mosogatóhoz adott, nem lehet illeszteni, mert a lemez az vékony, és nennk meg van kitüremkedése, szal cserélni kell, a hossazabító toldalék gyárilag hibás, szal nem volt beszerelhető, így cserélni kell.De mivel a csaptelep már ki van bontva lehet nem veszik vissza, de akkor tutira bezáratom a boltot!!!

Ennyit a szakboltokról, meik bolt volt az?de amúgy a méreteket te mérted, vagy a vízszerelő? Mert ha ő, akkor bizony a felelősség az övé, kártérítést kell követelned, mindig mindent le kell előre mérni, bár nekem még olyan nem volt, hogy ne cseréltek volna vissza vmit, ha nem volt jó másik méretre. Bontani, meg csak már akkor kell, amikor minden stimmel. Sokat szoptam én is iesmivel, de nem az eladó volt a hibás.

Link to comment
Megosztás:

Itt az eladó volt, mertminek magyaráz, hogy ez szabványméret, amikor nem az?Meg, hogy ez a csaptelep mosogatóhoz illesztehtő amikor nem?

Bontani meg létszükséglet volt, ermt az eladók úgy éltek ott, hogy a z egyik könyök törött volt, nem csoda hogy eláztaták az alsó szomszédot.És gyárilag úgy volt beépítve hogy nem lehetett hozzáférni, sem kicsavarni, le kellett flexelni, de ahhoz meg kicsit bővíteni kellett a betonon fúróval...mindegy, minden rondaságot szépne el fogok tüntetni...hogy nem is látja senki, csak én fogom tudni..de a fürdő már üzemel, és csudajóóóóóóó :unsure: legalább ennyi örömöm volt az elmúlt napokban

Link to comment
Megosztás:

Itt az eladó volt, mertminek magyaráz, hogy ez szabványméret, amikor nem az?Meg, hogy ez a csaptelep mosogatóhoz illesztehtő amikor nem?

Bontani meg létszükséglet volt, ermt az eladók úgy éltek ott, hogy a z egyik könyök törött volt, nem csoda hogy eláztaták az alsó szomszédot.És gyárilag úgy volt beépítve hogy nem lehetett hozzáférni, sem kicsavarni, le kellett flexelni, de ahhoz meg kicsit bővíteni kellett a betonon fúróval...mindegy, minden rondaságot szépne el fogok tüntetni...hogy nem is látja senki, csak én fogom tudni..de a fürdő már üzemel, és csudajóóóóóóó :unsure: legalább ennyi örömöm volt az elmúlt napokban

Sziasztok!

Hát nem egyszerű az élet úgy látom!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.