Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

velem kivételezhettél volna. engem így is mindenki megtalál :unsure: ;) :blink: ;)

Én nem tudom,mivel találnak meg mások,tudod hogy én nem rosszindulatból mondom,és ha valamiről komolyan rossz véleménnyel lennék,már úgyis tudnál róla!

Szóval ki bánt? segberúgjam? ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Vasci kinyomtattam a leírásodat, amit az esetleges hibákról írtál, úgy, hogy kiemeltem (félkövérrel) az alkatrészeket, és amikor van kis időm, akkor mindig megnézek vmit, sokat segítettél. Bár eddig nem volt hiba, a kipgáz nem olajszagú, pedig vagy tíz percig tartottam bele a papírt, olyan szaga volt, mint ha vmi ökomotor szaga lenne, majdnem oxigén szagú .-))

Link to comment
Megosztás:

Vasci kinyomtattam a leírásodat, amit az esetleges hibákról írtál, úgy, hogy kiemeltem (félkövérrel) az alkatrészeket, és amikor van kis időm, akkor mindig megnézek vmit, sokat segítettél. Bár eddig nem volt hiba, a kipgáz nem olajszagú, pedig vagy tíz percig tartottam bele a papírt, olyan szaga volt, mint ha vmi ökomotor szaga lenne, majdnem oxigén szagú .-))

Nem feltétlenül papírral kellett volna,csak azon látszik is,meg érezhető is...

még ettől függetlenül ne reménykedj,az olaj az ezeregyhelyen el tud menni,ajánlom figyelmedbe a mostani blogomat,amit fél órája írtam meg...

ÖKOmotor-ökológikus TEChnika-ECOTEC :blink:

virágokat az öltözőmbe kérem ;)

kezdek nagyon kész lenni,és még mindig háromnegyed óra van hátra :unsure:

Tomi ne haragudj,most megint azt fogod hinni,hogy téged találtalak meg ;)

ECOtech.

2 dolog miatt,az egyik,hogy egy újfajta eljárással betörte az utat az annak idején legfrissebb károsanyag kibocsájtási normáknak,amely aztán a következő eu szabvány lett,a másik meg hogy újrahasznosított fémből készül a blokk,70-szer felmelegítve meg lehűtve,hogy az esetleges törésvonalak,hajszálrepedések ne akkor adják meg magukat,amikor 130-al mész autópályán...

Láttunk 9000 km-rel ecotech motort erősen csapágyasnak! Túlforog,nagyon könnyen melegszik,és valahogy nem olyan mint amit várna az ember...ennek ellenére valóban jól megy,keveset fogyaszt,és elég jó a Co-ja még a mai viszonylatban is...

Ennek ellenére a legjobban eltalált motor még mindig a C20NE,mindenféle szempontból is,és ha lenne jó állapotban egy olcsón valahol váltóstól együtt,már régen beszereztem volna az asconának...

Viszek virágot az öltöződbe,de ha lesz egy 2.0 8V motorom,egy szál virággal megdobhatsz te is :P

Link to comment
Megosztás:

engem nem nehéz megtalálni :unsure:

kösz az téjákoztatást,ezeket én sem tudtam még (kezdő opeles vagyok még :blink: )

Na most akkor én talállak meg Tomi ____________________________||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||____________

______________________________||||||||||||łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłŁŁŁŁŁŁŁ

ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{b

MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGY :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

tegyük fel hogy igen. és? :unsure: :blink:

Hát mostakkor te vagy a hunyó

Vasci arra gondoltam, hogy a hidegtől megváltozhatott az olaj állaga, betöltöttem egy pár decit, és azóta nem villan fel a jelző, bár ugyanabból a fajtából, de majd teszek bele 20w40-est is, egyébként az volt az érdekes, hogy nekem azsonták, hogy a sűrűbb az kisebb számozású, pl. 5W40

Link to comment
Megosztás:

Hát mostakkor te vagy a hunyó

Vasci arra gondoltam, hogy a hidegtől megváltozhatott az olaj állag, betöltöttem egy pár decit, és azóta nem villan fel a jelző, bár ugyanabból a fajtából, de majd teszek bele 20w40-est is, egyébként az volt az érdekes, hogy nekem azsonták, hogy a sűrűbb az kisebb számozású, pl. 5W40

hát akkor rosszul mondták!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.