Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

olyan izéé dolog ez a "betegség"...

szerintem az ilyen dolgok nem feltétlenül típus-specifikus meghibásodási lehetőségek...

hallottam pl 4 éves autót is,hogy átégett a hengerfejtömítés...fiat seicento egész konkrétan...

ha sokat megy gyorsan pályán,vagy nagy terhelésnek van kitéve a motor rendszeresen,akkor nem csodálom...sztem nem csak egy ecotec motor "feküdne ki"...

1 év után kiderül mindne autótípusnál, hogy mik a tipushibái, betegségei, a jó szerelők ezeket ismerik, és akként állnak hozzájuk, és szentem 20 év az az idő, amikor már nem érhet meglepetés, mert minden típushiba kijött /EZ NEM KIOKTATÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS Tomy/

SöSa neked kedvezményes biztid van?

mondtam már, hogy 1x úgyis lesz egy c20xe corsám! :unsure:

Basszu mos lett volna egy C20XE moci majnem ingyér (40ezer asszem)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

1 év után kiderül mindne autótípusnál, hogy mik a tipushibái, betegségei, a jó szerelők ezeket ismerik, és akként állnak hozzájuk, és szentem 20 év az az idő, amikor már nem érhet meglepetés, mert minden típushiba kijött /EZ NEM KIOKTATÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS Tomy/

nem is vettem annak. :blink:

de nekem senki ne próbálja azt mondani,hogy egy tömítés átégés típushiba :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Úristen Discoveryn roncstelepen építenek ótót, folyik a nyálam, beszabadulnék egy olyan roncstelepre isteneeeeeeeeeeem :-)))

Áááá, dehogy! Naná! Nem is hobi autós, hanem veterán. Ez ám a buli! Semmi negyedéves összeg. Egész évre 12500 Ft. Úgyhogy ezért (is) nem igazán érdekel a fogyasztás. Annyi, hogy az autót szép állapotban kellene őrizni. De majd tavaszól őrzöm...

Ez a jó ebben, hogy lehet akár 6000res a mocija, akkoris kisebb a bizti, mint egy 1.4-esnek, vagy 900asnak :-DDD

Link to comment
Megosztás:

most már megjelenik... nem tom mi vót vele...

Amúgy a hf tömítés és átégéséről valahol volt egy eszmecsere itt a fórumon... kb. pont tavaly, ha jól emléxem.

no de a fejlemények... elvileg 17 lesz a gépműhely... meg megint vagy 15 a tömítések... és holnapra meg is lesznek ezek... a gépmunka lehet csak péntek délre! Na ezt mondtam nekik, hogy lehetne hamarabb, mert aznap már menni kell a kocsinak! :blink: vagyis szeretném.

aztán 3500 ft-ba került a generátorom csapágyainak kicserélése, mert már szépen muzsikáltak.

holnap veszek olajat, olajszűrőt, fagyállót, desztvizet... és elvileg vége a felsorolásnak. :unsure:

jujj de izgi! ;)

Link to comment
Megosztás:

ahhoz a tömítésekből ha átcsoportosítom a szelepszárszimmeringeket, mindjárt változik a helyzet, de bevállaltam, hogy én veszem meg őket... reinz lesz az is... meg majdnem minden. és olcsóbban kapom, mint amiennyiért ők tudták volna megvenni nekem. :blink: elvileg... mert ők úgy a szükséges cumókat egy 20-asra mondták.... :unsure: lehet most ügyes voltam?

Akkor lesz egy töpörtyűbb fajta bejáratási időd ugye? Pár km :-))

ááá... a hengerfej miatt nem igazán, ha lenne gyűrűzés, akkor talán. de ahhoz nem kell nyúlni... szerintem.

Link to comment
Megosztás:

ááá... a hengerfej miatt nem igazán, ha lenne gyűrűzés, akkor talán. de ahhoz nem kell nyúlni... szerintem.

HA már szétszedik őtet, akkor mindig kerülhet bele vmi fémszemcse, kosz, ezért gondoltam, én 1-2 napig tutira lájtosra venném a formát. :-))

Gépműhelyben mennyi a munkadíj? Nekem is be kéne néznem, eléggé dízelesen zakatol néha. Meik a legopelesebb gépműhely, meikhez érdemes menni?

Link to comment
Megosztás:

ezek rendesek, de ők csak gépműhely... nem fogják szétszedni is. vámospércsi úton. motorprofi... jó az ár, és a minőség is.

így is kerülhet valamennyi szennyeződés bele,hogy nincs rajta a hengerfej :unsure:

szívó,kipuffcsatornákat nem políroztattad meg? :blink:

Link to comment
Megosztás:

zsigó drága... nagyon

tavaly nála 85-95 lett volna az astra hf generál, ezeknél meg 56 volt... és számlával, mindennel... és 2 nap alatt.. zsigónál 1 hét lett volna minimum... szerintem ő most nagyon sokat költött a szalonra... nem volt ő ilyen drága régebben.

És pontosan hol is van ez a vámospércsin? Mindennap ott járok, és nem emléxem rá.

Na erre kilép :-/////// Nya cisztok

Link to comment
Megosztás:

És pontosan hol is van ez a vámospércsin? Mindennap ott járok, és nem emléxem rá.

141... egy telephely, a kifelé oldalon.... fehér kerítés, és mellette egy utca is van. akerítés kopott... hátul egy épület, és azon van kiírva a nevük írott betűkkel.

nem léptem én ki... csak a Pü-ket is nézem, amiket küldesz! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

olyan izéé dolog ez a "betegség"...

szerintem az ilyen dolgok nem feltétlenül típus-specifikus meghibásodási lehetőségek...

hallottam pl 4 éves autót is,hogy átégett a hengerfejtömítés...fiat seicento egész konkrétan...

ha sokat megy gyorsan pályán,vagy nagy terhelésnek van kitéve a motor rendszeresen,akkor nem csodálom...sztem nem csak egy ecotec motor "feküdne ki"...

Az előző 1,4-es Gastrámat 4 évesen 72ekm-el vettem, 5 évesen 90ekm-nél hengerfejes lett.

Én kiméletesen vezettem , az előző tulaj nem tudom (lízingautó volt de látszólag semmi baja).

Link to comment
Megosztás:

Az előző 1,4-es Gastrámat 4 évesen 72ekm-el vettem, 5 évesen 90ekm-nél hengerfejes lett.

Én kiméletesen vezettem , az előző tulaj nem tudom (lízingautó volt de látszólag semmi baja).

most nézem,neked is astra classicod van? ugyanolyan színű mint az enyém.talán felszereltségben is hasonló,a színrefújt tükör alapján :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hmmm... abban lehet nem 90e km volt... :blink: szerintem... az egy kicsit korai lett volna... de ez csak az én véleményem. Amúgy mizujs?

A belső tere megkímét volt az biztos, törve nem volt, volt szervízkönyv, még a maxabóban is utánakérdeztem hogy mi volt vele. Semmi komoly. De lehet hogy az előző tulaj kihozta belőle a maximumot. Hisz tudta hogy visszaadják az autót. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

lehet... sajnos. :blink: mondjuk most már én se merek semmit se mondani a vectránkról.

kisebb motorokat könnyebb túlhajszolni ;)

a tiedről nem tudok nyilatkozni...pedig valóban nagyon szépnek látszott.igaz az is,csak a lemezek alatt fordul elő ez-az ;)

Igen classic2.

Nem emlékszem milyen ezüst, de nem a legvilágosabb.

Felszereltség a helyszínen megtekinthető.

9.-ével csak annyi a gond hogy este 6-ra otthon kéne lennem.

Nem tudom mi az időbeosztásotok?

villám ezüst :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.