Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Roli az 1.3 Ascona alatt is olyan híd van, mint nekem az 1.2 alatt? Mert ha igen, szerintem hagyd fenn a 2.0-hoz addig, amíg ki nem nyírod! Nagy buli! :unsure: Ja, nem, ne hagyd fenn... Kár lenne érte, mert speer.

Marad ám alatta,tudom hogy jó móka a rövid áttétel,viszont olyat fog lépni 0-tól 100-ig hogy iszonyat :blink:

Ki lesz merevítve egy kicsit,hogy ne csavarja nagyon,aztán meg a diffi bírja ameddig bírja... ;)

Szerinted ha megdöglik nem kap másikat? ;) :P

Link to comment
Megosztás:

De Tomi! Az nem nehéz! :blink:

Te fiatalabb korodban nem dobáltad a csajokat a strandon a vízbe? Na ez sem külömb,csak itt egy darab vasat dobsz,és nem vízbe,hanem legfeljebb az ócskavas tárolóba ;)

óóóó de aljasan fogalmaztál ;) "fiatalabb korodban" ;)

ööö dobáltam,de akkoriban inkább örültem,ha kezeim között foghatok egyet :P nemhogy még eldobjam magamtól :unsure:

Link to comment
Megosztás:

óóóó de aljasan fogalmaztál :lol: "fiatalabb korodban" :blink:

ööö dobáltam,de akkoriban inkább örültem,ha kezeim között foghatok egyet ;) nemhogy még eldobjam magamtól :unsure:

Strandon a kiscsaj olyan mint a bumeráng ;)

Eldobod,eltalálod vele a vizet,aztán kijön oda hozzád,hogy most dobjad másképp :P

Egyébként meg lassan én is vén csont vagyok,ne aggódj,már nekem is van járókeret tartóm az asconában ;)

Link to comment
Megosztás:

Marad ám alatta,tudom hogy jó móka a rövid áttétel,viszont olyat fog lépni 0-tól 100-ig hogy iszonyat :blink:

Ki lesz merevítve egy kicsit,hogy ne csavarja nagyon,aztán meg a diffi bírja ameddig bírja... ;)

Szerinted ha megdöglik nem kap másikat? ;) :P

Az biztos! Nekem még négyesben is nyikkantotta. De nem hiszem, hogy a vége több lett volna 110-nél. Hidd el, az a háromnegyed óra egy életre élmény! Bár neked biztos tovább tart, elvégre "csak" 2.0! ;) (Ej de genya vagyok! :unsure:)

Egyébként meg lassan én is vén csont vagyok,ne aggódj,már nekem is van járókeret tartóm az asconában :lol:

Akkor én mit mondjak? Én meg már olyan vén vagyok, hogy járni sem tudok. Ma voltam az ortopédián...

Link to comment
Megosztás:

Az biztos! Nekem még négyesben is nyikkantotta. De nem hiszem, hogy a vége több lett volna 110-nél. Hidd el, az a háromnegyed óra egy életre élmény! Bár neked biztos tovább tart, elvégre "csak" 2.0! :blink: (Ej de genya vagyok! :unsure:)

Meg azt is add hozzá,hogy megy hozzá a váltó is! Az egyes kettes rövidebb,három négy öt hosszú...

Több lesz az 3/4 óránál...csak legfeljebb egy óra múlva megszűnik speernek lenni a diffi ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekünk nem csak életünk évei pörögnek! :unsure:

mert mit gondolsz,én csak ücsörgök a hintaszékben,a kandalló mellett,forró teát szürcsölve,és közben újságot olvasok? :blink:

Nekünk nem csak életünk évei pörögnek! ;)

Hülye! Nem disznóról, hanem disznókat, te malac! ;) :P ;)

ajajjjjjjjjjjjjj :lol:

így haladunk,még moderálni is kell majd :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az biztos hogy nekem a tolókocsim alatt is speer lesz hátul...vagy összkerekes lesz,még nem tudom

és a lóerőt nem főtengelyen,hanem a csuklódon fogják mérni? :unsure: :P

És közben kutyás mamusz van a lábadon. Igen, pontosan így képzellek el! ;)

:blink:

talán majd 50 év múlva ;)

Link to comment
Megosztás:

és a lóerőt nem főtengelyen,hanem a csuklódon fogják mérni? :unsure: ;)

Abban már most is van lóerő ;) kérdés az hogy öreg koromra mennyi marad meg belőle? :blink:

sebaj,majd csapágyazzák azt is...vagy erről egy jó rész jut eszbe a Dexter laborjából :P ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Roli! Van a számodra egy jó kis tananyagom! Egy japcsi csóka tanít benne driftelni. Farosnak kötelező! :unsure:

Bocsi most láttam ezt meg,biztos utólag pótoltad ki...

A driftelős cucc már ki is lett próbálva,a Tokyo Drift eredeti DVD-jén is van egy ilyen ;)

A kézifékem az nem fog annyira,és lóerőm közel nincs annyi,de kiegészítettem mindezt azzal,hogy tiszta hó volt az út,és ügyes volt a kormányom ;)

100 métereket mentem keresztbe közúton minimális gázadással,aztán mikor ki akart fordulni,akkor ellenkező irányba kormánnyal padlógázon átfordult a másik oldalra...

Győztem kiegyenesíteni mikor jött valami szembe :P

Ma reggel 5:50-kor megszületett Takács Áron! kerek 4Kg, 59 centi, egészséges, és iszonyat éhes. :blink: Úgyhogy baba van a bandában! Egyújabb Alba Manta Team csapattag. ;)

Gratula a babához az apukájának,üzenem neki!

ja,és te meg kezdj el gondolkodni,hogy lehetne a babakocsiba speert meg hátsókerékhajtást varázsolni!

Hadd tanuljon a gyerek időben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Abban már most is van lóerő :blink: kérdés az hogy öreg koromra mennyi marad meg belőle? :unsure:

sebaj,majd csapágyazzák azt is...vagy erről egy jó rész jut eszbe a Dexter laborjából ;) ;) :P

nekem már volt főtengely izéééé csuklótörésem ;)

szal nekem már reszeltek a tengelyen :lol:

Link to comment
Megosztás:

100 métereket mentem keresztbe közúton minimális gázadással,aztán mikor ki akart fordulni,akkor ellenkező irányba kormánnyal padlógázon átfordult a másik oldalra...

Győztem kiegyenesíteni mikor jött valami szembe :blink:

Én ilyenekbe még nem mászom bele. Még nincs akkora önbizalmam. Csak a körforgalom megy, meg kanyarba be, át másikba (S kanyart csúsztatni), de a nagy sebességű manővereket még egyelőre kihagyom. De annak is eljön az ideje! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én ilyenekbe még nem mászom bele. Még nincs akkora önbizalmam. Csak a körforgalom megy, meg kanyarba be, át másikba (S kanyart csúsztatni), de a nagy sebességű manővereket még egyelőre kihagyom. De annak is eljön az ideje! :unsure:

no meg olyan kis gumival én bele se kezdenék,mert miben reménykedhetnél :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én ilyenekbe még nem mászom bele. Még nincs akkora önbizalmam. Csak a körforgalom megy, meg kanyarba be, át másikba (S kanyart csúsztatni), de a nagy sebességű manővereket még egyelőre kihagyom. De annak is eljön az ideje! :blink:

De hóban tudsz gyakorolni...önbizalom annyi kell csak,hogy elhidd,ha egyszer nem az árok felé áll a kormányod akkor nem fog arra menni az autód...innentől kezdve csak arra kell figyelned,hogy folyamatosan csússzon a segge,ha meg annyira kicsúszik,hogy a kormány az arok felé áll,akkor elkezdhetsz fékezni...Ja és hóban elég a 30-40-es tempó...én se mentem többel,csak mikor már nem élveztem ilyen lassan ;) de akkor viszont majdnem buszmegálló lett :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát... drift esetén amúgy sem a gumi szokott számítani.... szerintem.

úgy értettem,hogy ha netalán besokall,akkor nem mindegy,hogy egy virslikerék van alatta,ami képtelen megtapadni a lendülettől pl,vagy pedig valami széles,lágy keverékű papucs feszül az autó alatt. amivel esetleg néhány (igencsak izgalmas) pillanat után visszaszerezheted az uralmat az autó fölött :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.