Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Toltam én már kocsit eleget... volt amikor 1 km-t egyedül, volt amikor 4 km-t négyen, és a végén még poénból eljátszottuk a benzinkútra beguruláskor, hogy a többiek futva tolták a kocsit, én meg kormányoztam, mintha végig így tolták volna! ;) Persze a vége az lett, hogy megszólalni se tudtak, úgy kibuktak! :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Innen látszik, hogy a bor nemzeti italunk.
A fehérbor is (tokaji szamorodni nyammnyamm)

Meglátszik, hogy új vagy. :blink:

:-pp Csak mer volt, amikor 3 napig sem telt be egy oldal

Tyűbassz a fehérbort most láttam csak meg, ott nem láccik :-)))

Én egy benzinkutat kérek Karácsonyra, állandó üzemanayga pótlással ellátva, mert én úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy imádom a kocsimat, és sokat akarok furikázni. :unsure:

Apám egyszer kitalálta, hogy megvesz egyet, és fenntartja, az egyik haverja csődbe ment vele.

Link to comment
Megosztás:

Toltam én már kocsit eleget... volt amikor 1 km-t egyedül, volt amikor 4 km-t négyen, és a végén még poénból eljátszottuk a benzinkútra beguruláskor, hogy a többiek futva tolták a kocsit, én meg kormányoztam, mintha végig így tolták volna! ;) Persze a vége az lett, hogy megszólalni se tudtak, úgy kibuktak! :blink: ;)

puhányok :P

olyan nekünk is volt pár éve,hogy a benzinkútra kanyarodó sávba érkezéskor fogyott ki a benzin...szerencsére épp csak hozzáértünk,és már a kútfejnél állt...

viszont ha autótologatás,eszembe jut egy másik sztori...el volt törve a bal lábam,szép nagy gipsz,és hát egy diszkrét szatyorral becsomagolva,mert tél volt,és hogy na mégis ;)

aztán egy mellékúton mentünk,full hó az egész,elakadtunk...ugye a család női tagjai nem tolhatják,apa sofőr,én meg toljam.el lehet képzelni,amikor rátámaszkodok az autóhoz,megpróbálok lökni rajta egyet,no de a szatyor és hó közötti kapcsolat nem az igazi és akkorát de akkorát estem... :unsure:

de azért kitoltam a hóból a kocsit utána :lol:

Link to comment
Megosztás:

a malompark parkolójában beszélgettem egyik haverommal.

és ezek az elemek át lesznek fújva?

Nekem ez a színösszeállítás nagyon teccik, csak szeretném egybefényezni őket, de marad a szín

Mindig harmóniára töreledtem, de az csak 2 színnel érhető el, és lehetőleg egymást erősítő színekkel, mint a szereelmes párok, bnőm bogara is 2 színű lesz, ha végre oda jutok, hogy lefestem.

Link to comment
Megosztás:

na ebből nem értek semmit. tarka marad vagy nem,akkor úgy kérdem :unsure:

Ez a színösszeállítás megmarad, csak egybe lesz fényezve, fényezés, mint lakkozás, időjárásálló lakk, az alapfény elveszíti a mattságát, meghát kicsit megsérült már sok helyen az alap festés, amikor fújtam, nem tettem rá lakkot, csak a puszta festék maradt, lusta voltam :-//

na medek ki nagycserére, felteszem a hátsó ajtót, mer fater szülinapomra eg központizárrendszert szereltet be holnap reggel 8kor :-DDD Na ezt is megéltük, régen ha megkérdezte, mit szeretnék karácsonyra, az autót meg sem szabadott említenem. Nem értem, más szülők nem kérdezik meg, olyan égő, most ő ajándékozik, és így nem lesz meglepi. NYa csókolom nektek.

Link to comment
Megosztás:

Ez a színösszeállítás megmarad, csak egybe lesz fényezve, fényezés, mint lakkozás, időjárásálló lakk, az alapfény elveszíti a mattságát, meghát kicsit megsérült már sok helyen az alap festés, amikor fújtam, nem tettem rá lakkot, csak a puszta festék maradt, lusta voltam :-//

így már értem :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jó ;)

A L bolthálózat miatt keresnek néha néha telefonon, emrt mindig az én számm van megadva, vagy elütik.

És azóta egyfolytában smst jelez a telom, de üzenet nem jön, de percenként csörög. :blink:

ööö az hogy lehet? ha smst jelez,de nem jön??? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.