Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

akkor viszont te tartsd folyamatos kétségek között a kedves klubtársakat :) hogy kommentenként lesz-nemlesz :lol:

azért jó érezni,mennyire szívesen vagyok látva

Nem kijelentés volt, hanem felvetés....

Azért mert én nem megyek estleg, még lehet tali...

ÉS ha nem forgatnád ki a szavamat, nem kéne bezsólni.De ha te ezt mással megteszed, viseld el ha neked is megteszik

Link to comment
Megosztás:

Nem kijelentés volt, hanem felvetés....

Azért mert én nem megyek estleg, még lehet tali...

ÉS ha nem forgatnád ki a szavamat, nem kéne bezsólni.De ha te ezt mással megteszed, viseld el ha neked is megteszik

nem beszóltam,hanem tényt közöltem.

azt meg egy szóval nem írtad (még),hogy te nem mennél.

ha egy érdeklődő benéz,mit lát???????

Link to comment
Megosztás:

a talik nem rólam szólnak, tehát attól, hogy szerveztem, még nem kötelező ott lennem.

Én csak felvetettem, hogy nem kéne elnapolni, mert alig van résztvevő, de ha az a pár ember aki jött volna mégis talizik, miért ne?Én csak kérdeztem.

És nem árt megtanulni, hogy elfogadd ha te ,megteszel valamit, akkor ugyanazt megtehetik veled is.

Link to comment
Megosztás:

te most elbeszélsz mellettem.csak annyit mondtam,hogy eddig az volt,hogy a talira pont lemegy a családi program java.most meg mondtad,hogy úgyis mindenkinek sok a dolga. csak ezt tettem szóvá.

ha a szervező nincs ott...na ez egy vicces dolog :lol:

de lényegtelen,itt nem lehet semmit mondani,azért hogy ne feltevések,hanem tények legyenek.

szép napot mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

De nem ám! Én jómagam pl vámpírnak tartom. Imádom szívni mindenki vérét. :lol:

Akkor haverok lehetnánk, mer én meg farkasember

a talik nem rólam szólnak, tehát attól, hogy szerveztem, még nem kötelező ott lennem.

Ez igaz, de mosolymérő műszerem szerint te voltál a legvidámabb, úgyhogy kell vki, akire ha az ember ránéz, akkor elszáll a fejfájás, az álmosság, a punnyadtság, meg minden buliellenes állapot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.