Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nem álmodozom,kombi opel nem kéne :)

egy jóóó audi a4 :lol:

csak azért írtam vectra kombit,mert nagy,gyors,praktikus... usw :)

az opel caravan-hoz már majdnem odaírtam hogy" ezt a fost?!" de aztán tovább olvastalak...

Szerintem ne vegyél opelbe caravant... Az audi az egy jó választás...

Szeretem az opelt,de ami tény az tény :)

hideg van, és borult idő! brrr.... mondjam, vagy már úgyis tudjátok, hogy mit akarok mondani?

Azt hogy fázol? :)

Én meg azt hogy tudtátok-e,hogy minden opelnek ami hátsókerekes,a kardán alagútja 2 cm-vel el van tolva jobbra? Már az ideget belémölte...

Link to comment
Megosztás:

De hol jársz te ilyen oldalakon?! :lol:

Hehe csak kombinálok, photoshopban rajzolgatok, gyakorolgatok, és ahhoz kellett néhány autós kép, tennap lezúztam szegény bull orrát megint (3.jára) mikor a bogarat mentem menteni, topinak (gyömbim bogara) kimerült az akksija, mert sokat indítóztunk, de a kismexakítóig eljutva az ellenőrzési folyamatban (hogy miért nem indul) kiderült, hogy be van égve, teljes fordulatnál 1 szikrát sem adott. Na mind1, bull orrát úgy zúztam le, hogy itt egy kis uccáában próbálgatta,m a jó kis téligumimat, láttátok, nem semmi modell, de nem igaz az a tény, miszerint gázt kell adni, amikor kisodódik az ótó, levittem egy tűáblát, senki sem látta, a lámpa nem tört, csak a job oldali sárvédőt kalapálom ki, aztán kis feséts, lakkozás, ezaz.

Link to comment
Megosztás:

Hehe csak kombinálok, photoshopban rajzolgatok, gyakorolgatok, és ahhoz kellett néhány autós kép, tennap lezúztam szegény bull orrát megint (3.jára) mikor a bogarat mentem menteni, topinak (gyömbim bogara) kimerült az akksija, mert sokat indítóztunk, de a kismexakítóig eljutva az ellenőrzési folyamatban (hogy miért nem indul) kiderült, hogy be van égve, teljes fordulatnál 1 szikrát sem adott. Na mind1, bull orrát úgy zúztam le, hogy itt egy kis uccáában próbálgatta,m a jó kis téligumimat, láttátok, nem semmi modell, de nem igaz az a tény, miszerint gázt kell adni, amikor kisodódik az ótó, levittem egy tűáblát, senki sem látta, a lámpa nem tört, csak a job oldali sárvédőt kalapálom ki, aztán kis feséts, lakkozás, ezaz.

dehoonnem koma!

Reakcióidőd mennyi volt? mikor már alattad volt a tábla akkor adtál gázt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.