Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ja. Csatlakozom az előttem szólóhoz. És remélem, hogy az éjszaka során senki sem ásított színeset, hanem tényleg jólérezte magát mindenki.

(én aztán jól éreztem magam, mert kb 9-kor lefeküdtem aludni. :lol:)

Én kb hajnal 3-kor feküdtem le aludni,de jó fajta whisky-t ittam csak,úgyhogy még a fejem se fáj...

Ja,és megyek autót buherni :)

Most néztem,annyi rakétát meg tüzijátékot lőttünk ki az éjjel,hogy a sok szeméttől nem lehet elmenni kocsival az utcában :) Meg aztán volt olyan is hogy 20 petárda leönt benzinnel,és meggyújt :)

Majd nem fogom pazarolni a benzint se,ha majd a kocsiba nem lesz :)

Boldog új évet kedves opelesek!

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

még1x B.Ú.É.K.!

mi az őrületet megvártuk, a srácok meg fel is keltek rá, aztán szépen az ablakból néztük velük, ahogy a sok tüzijáték villog-durrog. Még mikor reggel felkeltek, akkor is az ablaknál keresték volna az éjszakai látványt! :lol:

ja... és 6-kor keltünk... a srácok miatt, csak megpróbáltunk lustálkodni... de nem ment... valamelyik fiunk mindig minket óhajtott. :)

Link to comment
Megosztás:

Félreértés ne essék! A barátaimat, és akik küldik az SMS-t (akik a barátaim :lol:), egyáltalán nem rühellem, sőt, kedvelem őket, különben nem lennének a barátaim. Viszont a szilveszterrel és a Valentin nappal egyformán a tököm kivan. Mi a faxért kell hivatalból örülnöm egy olyan napon, amikor az ég egy adta világon semmi nem történik/nem történt? Csak azért, mert valaki kitalálta, hogy ez így miért ne lenne jó? Akkor miért ne lenne magától boldog az összes ember minden nap, kényszer nélkül? Mert szerintem ezek kényszerünnepek. Legalábbis túl erőltettek.

Én csakazértis végig szoktam az ilyeneket duzzogni. Lázadásból. Persze tudom, ezzel magam vagyok a világon, akárcsak a "sörrel nem koccintok" dologgal...

Link to comment
Megosztás:

Félreértés ne essék! A barátaimat, és akik küldik az SMS-t (akik a barátaim :lol:), egyáltalán nem rühellem, sőt, kedvelem őket, különben nem lennének a barátaim. Viszont a szilveszterrel és a Valentin nappal egyformán a tököm kivan. Mi a faxért kell hivatalból örülnöm egy olyan napon, amikor az ég egy adta világon semmi nem történik/nem történt? Csak azért, mert valaki kitalálta, hogy ez így miért ne lenne jó? Akkor miért ne lenne magától boldog az összes ember minden nap, kényszer nélkül? Mert szerintem ezek kényszerünnepek. Legalábbis túl erőltettek.

Én csakazértis végig szoktam az ilyeneket duzzogni. Lázadásból. Persze tudom, ezzel magam vagyok a világon, akárcsak a "sörrel nem koccintok" dologgal...

most hogy ezt így elolvastam tőled Sanyi,még csak konzervatívnak sem tartalak! :)

Ennek okán valószínűleg ezért volt ilyen sz@R hangulatom az éjjel...

Bár jól beittam,de így utólag ráfogom arra,hogy az autó örömére ittam :)

U.i.: én nem írtam neked,és senkinek sem,pedig megvan a számotok,de rühellem az ilyen értelmetlen telefonmerítést...

Link to comment
Megosztás:

No, akkor mégsem vagyok annyira dilis, mint amennyire az vagyok. :)

mint ahogy régebben írtam már láb a lábé,kar a karé,láb a karé,karalábé

gombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

nem csak én vagyok ilyen idióta ám :lol: este találkoztam egy amerikai sráccal,akinek a menyasszonya magyar,és azon vitatkoztunk,hogy a happy new year-t heppi nyúúúú jírsznek kell mondani :) legalábbis ő kitartott mellette :) aztán inkább a stellát támogatta :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.