Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

nem én írtam a minap, hogy voltunk megnézni a 3 napis tali helyszínét... :lol:

Már félve kérdem, megin megkapom, hogy nem figyeltem, de ez a 3 napos trali mokor is lesz, és hol? Vagy ez egy ien nagyobb rendezvény lesz? Országos?

Nos akkor, most hogy így felborzoltuk a kedélyeket,, a többit fórumon kívül rendezzük, ha lehet.

Köszönöm

Szeretem a bunyót :-)))

Link to comment
Megosztás:

No, feszkó levezetésként egy kis személyi kultusz. :)

Szeva! Ugyan, felesleges egymás mellett elbeszélés, ennyi. A melegség az más. Ugye, Cunci? :D

:lol: :D :D

a poén az, hogy majdnem mkiről van ilyen kép :) Lehetne faliújságot csinálni :)

én most töltögetem lefelé a képeket,nemtom,de sok kép többször is szerepel a képtárban :)

Link to comment
Megosztás:

A melegség az más. Ugye, Cunci? :lol: De jó téged itt látni!

Tudom szivi,de mi mikor vezetünk már le egy kis feszkót?

Az a sörözős villámszédelgés már egy ideje várat magára,ha most otthon vagy és nem dolgozol,

már pedig nem,akkor érjél már rá vmikor béjbi!

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne, de minden nap kezelésekre járok mától. Bár, ha véletlenül Debi fele fújna a szél, akkor felszabadítok rögtön egy estét! :lol: De nagy tervem van: Úgy néz ki, hogy jó sokáig kezelgetnek. Tehát ha visszaviszem hóvégén a táppénzes papíromat, akkor a Mantával jövök haza, és ráérő időmben mostmár tényleg megcsinálom a motort pöpecre. Tényleg, nem tudsz véletlenül 2.2-es motorhoz sportvezérmű tengelyhez bütyökre szögeket? Ugyanis itthon van egy műhely, ahol foglalkoznak vez.mű tengely esztergálással. A hőkezelést is profin oldják meg, tehát jó esély van rá, hogy 1000 Km után nem kopna el. No, egyelőre ennyi a kívánságlista. Rákeresnék én is, de tutira német oldalon található. A német meg nekem kínai...

Link to comment
Megosztás:

persze,nem gond,csak fura...mert a filenevek eltérőek ugyebár.

Azért mert nem sürün használom a gépet és akárhogy fényképezek majdnem mindíg pirosak a szemek amin +próbáltam segíteni, de mindjárt letörlöm az egészet és megpróbálom kijavítani a hibát :lol:

Érted öreg? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.