Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

A 2.2-t bárkinek (no jó, csak baráti körből) odaadom egy próbakörre, akár tiprásra is (de csak finoman!), ám a 3.0-lal már csak én megyek. Az azért már egy másabb kategória.

Önnek is uram!

Furcsák vagytok :-)) Igazából csak a feelingjére lettem volna kíváncsi.

Monjuk az érezheti kiváltságosnak magát akitől én megkérdezem, hogy kipróbálhatom-e. (Eddig te vagy Sanyi a 2. életemben)

Apám 2005-ös Mondeoját sem kérem el, anyám 2004-es Vitoját is csak muszájból vezettem. A legtöbb autó, amit vezettem, arra felkértek, és nem én könyörögtem :-))

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nyugi, feeelingből kaphatsz ízelítőt! :huh: De ennyi paci nagyobb meglepetést okozhat, mint amire fel lehetsz készülve. Pláne hátsó kerékkel, és sperrel...

Node ha marad a 2.2, akkor forogj majd vele nyugodtan. ;)

Sanyiiii!!! EZZEL forognál egyet? :lol: :lol: :lol: :D 7.2 V8 kompresszor :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hali emberek, csak egy gyors helyzetjelentés, hívtak ma a Babaluból, érdekelné őket a kedvezmény, de gondolom inkább a nagy kajarendezvényre haraptak rá.

Szal jövőhéten megyek beszélgetni velük. Ha már pár % kedvezményt adnak, akkor néha elugorhatunk kajálni oda, nem?

A másik pedig, hogy szintén reklámlehetőség miatt kerestek meg, de ez kissé bonyolultabb és gyanús is.Ha jobban elményedtem benne, jelentek. Addig is kerékre fel :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szeva! Kerékre fel? Bicikli vagy Suzuki... :lol: Node ez a Babaloo jó hely, jó kajával, (olcsó :huh:) pezsgővel. Szóval akár törzshely is lehetne a Royal mellett...

Igen én is erre gondoltam, arról nem beszélve, hogy a személyzet is szimpi volt :unsure: Na lehet hétvégén meglátogatom a helyet :lol: Terepszemle a tárgyalás előtt(annál is inkább, mert haamrosan rendezvényekkel tarkul a kínálatuk)

Link to comment
Megosztás:

Hali emberek, csak egy gyors helyzetjelentés, hívtak ma a Babaluból, érdekelné őket a kedvezmény, de gondolom inkább a nagy kajarendezvényre haraptak rá.

Szal jövőhéten megyek beszélgetni velük. Ha már pár % kedvezményt adnak, akkor néha elugorhatunk kajálni oda, nem?

A másik pedig, hogy szintén reklámlehetőség miatt kerestek meg, de ez kissé bonyolultabb és gyanús is.Ha jobban elményedtem benne, jelentek. Addig is kerékre fel :unsure:

Az a helyzet, hogy másnap az Opeles srác látott engem ott, aztán elmeséltem neki a klubtagság előnyeit, szentem ő vmi valaki lehet ott babaluban, vagy nemtom, hogy jön ez össze. Bár lehet, hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz.

(Tennap léxűrőért mentem Csergőhöz, hát ott is ki fogadott a boltban :-DDDDD)

Link to comment
Megosztás:

Ne feledd, ezt csakis klubérdek! :lol: :lol: :D

Amúgy te így vagy bomba, ahogy vagy!

:unsure:

ez tök jó, valahogy mindig kicsikarom :lol: :huh: köszönöm

Jut eszembe!Srácok jövőhétre rendkívüli talit hívok össze!!!!!Klubügyben!A helyiek jelenlétére számítok mindenképpen!

Időpont javaslatokat várok!

Link to comment
Megosztás:

Melyik opeles?mert én anno az üzletvezetővel beszéltem, és a vacsi után a pincérekkel elkérette a számomat, és most is ő hívott

Hát akihez járok, ha kell vmi Bullba Derék Uccán Opel Bolt. A fiatalabbik srác. És őt láttam csergőnél is helyettesítette az öreget.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.