Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hali!

bocs a tegnapért, de lassan ha így haladok, agyvérzést kapok... :unsure: az okról nem nyilatkoznék.

átmenetileg más telefonszámon lehet csak elérni, ha akrnátok. majd valahova leírom.

teljesen kész vagyok.

Tamás! nekünk lehet lesz üdi csekk... mással nem tudtam kitölteni a keretet, ami rendelkezésre állt, és hát az is lesz vagy 100e értékben. De ezt nem csak az használhatja el aki kapta? én úgy tom.

Link to comment
Megosztás:

De ha ez is magas,akkor csak vegyél egy egyszerű példát!

én a hosszú kezemmel álló helyzetből ütök akkorát,hogy a rétegelt lemezes budiajtó átszakad(kilyukad),ezt tudom mert próbáltam.

érdekes dolgokkal ütitek el a szabadidőt arrafelé :unsure:

Ez tényleg érdekes teszt. Mert én meg a rövid karommal nem bírtam behorpasztani az öntöttvas ereszcsatornát. (ezt tudom, mert próbáltam :huh:)

Link to comment
Megosztás:

Nem tokyo driftet néztem, hanem D1-et, ami egy amerikai rendezvény, az amcsik így próbálnak tanulni a japánoktól, á hiába mondom, ezt látni kell.

Vicces a h-sz--edben, hogy egyáltalán nem mondtál nekem ellent, sőt engem igazoltál, és újat sem mondtál, talán félreértettél vmit, nyomaték-fordulatszám témában vizsgáztam, de az is egyolyan téma, amit mindenki ismer. A történelemről is rtam, lehet, hogy nem olvastál végig. Amúgymeg bevallom ezekután, hogy amit félreraktam magamnak, legtökéletesebb autót az ebayról, az pont egy GMC terepmikrobusz, ami bár mostmár elérhetetlen árú számomra, de ha 1 évvel ezelőtt tudom, hogy mennyi pénzt visz el Bull, akkor azt vettem volna meg, és az bizony vmi 6200cm3, bár nem diesel, de vmi monster kerekekkel van (utcai tüv-ös), és a mi a lényeg, hogy nagyon kényelmes, és erős.

Mert nem is az a célom hogy megcáfoljalak,hanem hogy tartsd tiszteletben,ha valakinek más az ízlése,és nem azt szereti amit Te.

Azért nem cáfollak,mert valóban nagy múltra tekint vissza japán barátainknál a driftelés,míg amerikai honfitársaik már akkor a gyorsulással foglalkoztak,mikor japiék rizst csalogattak a fődbő keltetőpácával...

Ennek értelmében ők jobban is driftelnek,mint az ameriakiak...De egy japán nem fog amcsi V8-al driftelni,és egy amcsi sem fog rizsrakétába beülni...Szóval nem az autón múlt hidd el.

De akkor most ki cáfolta meg saját magát?

Tegnap még azt kérdezted hogy nem tudod mit eszünk...inkább idézlek:

"Nem tudom mit vagytok oda az amcsi gépekért, nagy nehéz lomha verődő-csapódó szarok. :-)"

Most meg már olyat vettél volna...

Hidd el én is vennék ha lenne rá pénzem,épp az élmény az amit egyetlen keleti kollega sem tud megfizetni amikor beülsz egy dübörgő vasba,és iszonyat hatalomérzeted van benne,és mindenki kicsinek és lassunak bizonyul melletted...

Az a busz épp ilyen lett volna...Tudok eladót óccsón ha kell...

Redline:"érdekes dolgokkal ütitek el a szabadidőt arrafelé :lol: "

Redi,nem ezzel foglalatoskodom szabadidőmben :lol:

Csak egyszer sok lett az alkohol,és nem akart kinyílni a budiajtó akárhogy próbáltam kinyitni,pedig kulcs is volt meg minden...ketten próbáltuk kinyitni akkor sem ment...azután ütöttem rajta lyukat.

Másnap józanul(tisztábban) rájöttünk hogy nem befelé nyílik az ajtó,azért nem nyílt ki. :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Redline:"érdekes dolgokkal ütitek el a szabadidőt arrafelé :lol: "

Redi,nem ezzel foglalatoskodom szabadidőmben :D

Csak egyszer sok lett az alkohol,és nem akart kinyílni a budiajtó akárhogy próbáltam kinyitni,pedig kulcs is volt meg minden...ketten próbáltuk kinyitni akkor sem ment...azután ütöttem rajta lyukat.

Másnap józanul(tisztábban) rájöttünk hogy nem befelé nyílik az ajtó,azért nem nyílt ki. :unsure: :huh: :lol:

A kérdés az, vajon ezzel sikerült megoldani a problémát? Megpróbáltál becélozni a lukon? :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kérdés az, vajon ezzel sikerült megoldani a problémát? Megpróbáltál becélozni a lukon? :unsure:

Nem mondom meg hova pittyentettünk,de nem a vécébe aznap...a kezem alig akart kijönni belőle,de a lyukasztás már akkor történt,mikor feladtuk. Másnap megbosszultuk,és jól belekönnyebbültünk :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mert nem is az a célom hogy megcáfoljalak,hanem hogy tartsd tiszteletben,ha valakinek más az ízlése,és nem azt szereti amit Te.

De akkor most ki cáfolta meg saját magát?

Tegnap még azt kérdezted hogy nem tudod mit eszünk...inkább idézlek:

"Nem tudom mit vagytok oda az amcsi gépekért, nagy nehéz lomha verődő-csapódó szarok. :-)"

Most meg már olyat vettél volna...

Épp ez a lényeg, ezt azért írtam, hogy ne hidd, hogy fikázás részemről, hogy lásd (ez amúgy nemmost volt) én nem saját véleményt jelenítek meg, hanem csak a rossz dolgokat reagálom le ált. én csak egy tükör vagyok, egy gereblye, amire ha rálépnek tudod :-)) Ugyanígy vagyok mindenféle negatív gondolattal, ami irigységből fakad. Soxor reagálok sértően, de ezek mindig csak reakciók vmire, vmi korábba akcióra, amit a "támadott" már el is felejtett.

Link to comment
Megosztás:

Épp ez a lényeg, ezt azért írtam, hogy ne hidd, hogy fikázás részemről, hogy lásd (ez amúgy nemmost volt) én nem saját véleményt jelenítek meg, hanem csak a rossz dolgokat reagálom le ált. én csak egy tükör vagyok, egy gereblye, amire ha rálépnek tudod :-)) Ugyanígy vagyok mindenféle negatív gondolattal, ami irigységből fakad. Soxor reagálok sértően, de ezek mindig csak reakciók vmire, vmi korábba akcióra, amit a "támadott" már el is felejtett.

Én má nem is írok semmit :unsure:

Link to comment
Megosztás:

ementem aludni!

Arra jutottam ma az ált.isk óta ismert haverral, hogy holnap telefonál, mikor végez és nézünk ótókat. Egyelőre egy OFF ford a célpéldány, de több felől is bűzlik... szal rávezetem az ON opelre! :unsure:

Jóccakát mindenkinek!

Nyuszi! 2-re kimenjek az olimpiához? és max eljövök korábban. :huh:

Link to comment
Megosztás:

es az es... f@s idő.... jó reggelt!

Ott is? Itt is. De azért jó reggelt.

Na Roli akkor ezt úgy értsem, hogy megérted a dolgot ugye?

Szerintem nem pont így van. :unsure: Csak jobb a békeség. Én is így gondolom.

Mindig a legegyszerűbb út a leghelyesebb.

Ebbe egy kicsit belekötnék. Az autószerzés legegyszerűbb útja, ha elkötöm. De nem ez a leghelyesebb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.