Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

oké Nyuszi, bár egyelőre telefon sincs nálam, és Amígó azon szól, mikor jön, meg Ildi is még Lacust jelenti le a háziorvosnál stb.

na hello! :blush:

hányra menjek? 4-ig meló, utána jó neked, ha egyből odamegyek?

ja és nagyon hálás vagyok, hogy ismét segítesz nekem!

a rádiót egyébként beraktam, csak az átalakító nem teljesen tökéletes, mert gyujtás nélkül nem működik, pedig a gyári még ment úgyis!

Amigo

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Itt volt a jóidő a Jancsikán ma szívósor takarítás és tömítés csere volt!

Szép estét ide a csendes sarokba!

Nálunk is jó idő volt ma,bár reggel 6-tól este 6ig dolgoztam,mégis hazaérésem után kifűztem végre teljesen minden nemű kábelt a rekordból. Holnap kigurítom,és elkezdem leszedni a hátsó fékeket.De az is lehet hogy előbb bent kiszedegetem a csöveket,meg a munkahengert,és majd csak következő nap jönnek a dobok,meg az első tárcsák.Még a szervókormányon gondolkodom :D

Még az AC-t is le kell műteni,és a tankot,meg a benne leledző benzint is.

Még egy hét,mire elkezdem szétszedni a kicsit.

De már várja,láttam rajta ;) :lol:

Ti meg jó lenne ha néha ide is élénkülnétek egy kicsit,alig jár erre valaki,a mai nap is elég zsenge volt ahhoz képest hogy máskor mi van itt...Megütött benneteket a tavasz vagy mi? Sanci,a lábad hogy van? El tudsz már menni vele a gépedig??? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nagy a csend. ;)

Amígó vekije megkapta a nagy papucsokat acélfelnin. Kicsit fura, de mégis komoly. 4 dísztárcsa és rendben is lesz. A rádió is szól. csak itt nagy a csend.

mindjárt megyek dolgozni, írjon már addig valaki. :D

köszi!

elég komoly lett minden, megy mint állat, stabil, mint állat :blush:

megnéztem a csergő nyitvatartását: 8-16h

nevetséges, normális ember ilyenkor dolgozik, és nem tud vásárolni, persze hétvégén végig zárva!! csodálatos!!

majd holnap megpróbálok 8-ra beugrani.

van egy ötletem, megpróbálom megtörni a csendet:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Link to comment
Megosztás:

Roli lábam ugyanolyan szar. Viszont már marhára unom magam itthon, valahova mennem kell, és csak a munkahely az, ahol ezért fizetnek is. Hát visszakunyiztam magam egy kis időre. Kocsikám nem látam már február óta. Most állítólag szét van borítva a motor, a beltere meg kárpitosnál van. A tetőkárpitom már kész is van. Fehér helyett fekete lett. Jobb is, nem látszik rajta a retek. :blush: A festésen még filózom. Vagy metálfekete lesz, a gyári króm alkatrészekkel (díszlécek, lökhárító), vagy fekete/okker, akkor viszont díszlécek, és króm alkatrészek ugranak, és műanyag lökösök lennének. Szélesítés ezen nem lesz, marad nosztalgia feeling, gyári (de 8''-ra szélesített) lemezfelnikkel, és az idétlen nagy lámpákkal (ami olyan vak, mint Esmeralda, úgyhogy azokat foncsoloztatni kell). És marad a 2.2 motor is. Speer meg a jövő zenéje. Közben lett másik Manta kasztnim, ami törött, és rohadt, azt jobb szívvel metéli a lakatos. Azt mondta, hogy ez az okker kasztni olyan jó állapotban van, hogy nagy kár lenne érte, ezért szerzett egy másikat. Hát nem rendes? :D Így lesz két Mantám. Egy igazán dúrva, 3.0-ás, agyonszélesített (no, ez a majd egyszer kategória), meg egy szelíd, szolíd 2.2-es, amolyan melóba járós, alacsony fogyasztású, gazdaságos autó. :lol: Ez lesz kész majd mostanában. Ja, és a két autóra egy biztosításom lesz. ;) Aki érti, az érti... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát, az az igazság, hogy ez most tulajdonképpen nem sokba kerül. Ebbe nem kell a BMW futómű, a nagy felnik, másik motor... Szinte csak a kárpitért, a motorfelújításért, a felnik szélesítéséért, és a fényezésért kell fizetnem. A másik... no az lesz a drága! :blush:

Kipróbálásról meg annyit: eddig is lehetett, ezután is szabad. De csak a 2.2-t. A 3.0 marad az én szenvedélyem. De remélem megértitek. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.