Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

oksa :D

Debrecenbe én ált vonattal járok, mert suli miatt bérletem van, és igy azért olcsobb picit.... :D

Ha megyek, az úgyis hétvégén van (hétközben meló...), akkor meg nem hiszem, hogy suliban vagy, szal kéznél lesz a gépsárkány. Majd jól szemügyre veszem. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha megyek, az úgyis hétvégén van (hétközben meló...), akkor meg nem hiszem, hogy suliban vagy, szal kéznél lesz a gépsárkány. Majd jól szemügyre veszem. :D

Hétvégén persze hogy otthon :D

Hát még sajna nemsok mindent lehet nézni rajta, gyári állapot... :D

most akarok majd felnit venni :D

meg még majd jópár dolgot... :D

Link to comment
Megosztás:

A Karacsban csináltam a második technikusimat, és odavalósi volt a volt barátnőm. A gettó közepén szinte az egyetlen magyar család. :D

A Pince volt a kedvenc kocsmám, de azt már vagy hat éve bezárták (pont szemben volt a kolival). Sokat megfordultam a Hanzában is. Jópár szünetben leugrotam egy-egy sörre. :D

Link to comment
Megosztás:

A Karacsban csináltam a második technikusimat, és odavalósi volt a volt barátnőm. A gettó közepén szinte az egyetlen magyar család. :D

A Pince volt a kedvenc kocsmám, de azt már vagy hat éve bezárták (pont szemben volt a kolival). Sokat megfordultam a Hanzában is. Jópár szünetben leugrotam egy-egy sörre. :D

ejj miket tud itt meg az ember :D

nyugi azért van ott magyar nekemis pár haver, de ott nincsenek balhék ugy. balhézni a központba mennek fel xD föleg mostanába plusz meg stb... :D de csak a kicsik ált... de hát tudni kell kezelni annyi ;)

Pince? eh :D nemrémlik. merröl szembe? ;) ahol a buszállomás? most ott van a plusz.

jah hanzába énis jártam régebben, de joideje már nem, nem az én társaságom... :D

és amugy te hogy keveredtél ladányba tanulni, az ország másik végéről? :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor még nem az ország másik végében laktam. :D Mindegy, hosszú. :D A négyemeletes alatt volt a pincében. jó hely volt. Besurranókkal, pénzbehajtókkal és stricikkel kártyáztam és ittam ott. :D A buli az volt benne, hogy addig nem is tudtam, miféle arcokkal bratyizok, amíg le nem jött egy ladányi cimbora, és az egyik kártyapartner csak annyit mondott, hogy "Fejeld meg az oszlopot!" és a cimbora zokszó nélkül megtette. Utánna tudtam meg, hogy kik a cimboráim. De mindegy. Amíg oda jártam, nem volt semmi problémám. :D Milyen balhékban voltam velük! Persze az ő oldalukon. :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy ezt alátámasszam: anyám jászberényi születésű, kARCAGONJÖTTEK ÖSSZE FATERRAL, ÉN OTT SZÜLTETTEM, ÉS ÉLTEM 12 ÉVET, MIUTÁN dEBRECENBE JÖTTÜNK, ÉN AZÓTA ITT ÉLEK, DE ANYÁM MÁR A hALÁSZBÁSTYA TÖVÉBEN LAKIK, TESÓM kAPOSVÁRON, akkqrvakisbetű (fel kéne néznem néha írtás közben) szal faterom józsai, nagyim kisújszállás, nagybátyáim Ivád, és Cered, rengeteg pesti rokonom van. .... Bocsássatok meg, de .iusta vagyok kijavítani ezt a csúnyaságot.

Link to comment
Megosztás:

Hogy ezt alátámasszam: anyám jászberényi születésű, kARCAGONJÖTTEK ÖSSZE FATERRAL, ÉN OTT SZÜLTETTEM, ÉS ÉLTEM 12 ÉVET, MIUTÁN dEBRECENBE JÖTTÜNK, ÉN AZÓTA ITT ÉLEK, DE ANYÁM MÁR A hALÁSZBÁSTYA TÖVÉBEN LAKIK, TESÓM kAPOSVÁRON, akkqrvakisbetű (fel kéne néznem néha írtás közben) szal faterom józsai, nagyim kisújszállás, nagybátyáim Ivád, és Cered, rengeteg pesti rokonom van. .... Bocsássatok meg, de .iusta vagyok kijavítani ezt a csúnyaságot.

Ciki lehet ennyi helyre menni locsolkodni. :D

Ha már locsolkodás: Ki, hol tölti a húsvétot?

Link to comment
Megosztás:

Hogy ezt alátámasszam: anyám jászberényi születésű, kARCAGONJÖTTEK ÖSSZE FATERRAL, ÉN OTT SZÜLTETTEM, ÉS ÉLTEM 12 ÉVET, MIUTÁN dEBRECENBE JÖTTÜNK, ÉN AZÓTA ITT ÉLEK, DE ANYÁM MÁR A hALÁSZBÁSTYA TÖVÉBEN LAKIK, TESÓM kAPOSVÁRON, akkqrvakisbetű (fel kéne néznem néha írtás közben) szal faterom józsai, nagyim kisújszállás, nagybátyáim Ivád, és Cered, rengeteg pesti rokonom van. .... Bocsássatok meg, de .iusta vagyok kijavítani ezt a csúnyaságot.

szép kis lista :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.