Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ha hétfő délután a csúcsforgalomban egy betonfalon láttatok valakit hemperegni, lábbal az egeknek, az én voltam, jelentem nem voltam részeg, hanem elájultam :D

Aztán meg rámjött a röhögőgörcs, sajnos erre tanúim is vannak :D .

De ami pozitív volt az egészben az emberek segítőkészsége, rengetegen jöttek oda hogy mit tudnak segíteni, anyukám elmondása szerint még az autókból is villogtak, és intettek, hogy hívjanak-e mentőt. Sajnos tapasztaltam már az ellenkezőjét is, de ez most azt hiszem kicsit visszaadta az emberekbe vetett hitemet.

Link to comment
Megosztás:

Ciki lehet ennyi helyre menni locsolkodni. :D
Húha én úgy vagyok az ünnepekkel, hogy csak na. Nem nagyon vagyok locsolkodós típus. Csak azt locsolom meg, aki az utamba kerül. De mindig írok előtte 1-2 nappal egy verset, hogy legyen min röhögni, meg fáradni. Fehérváron miért nincs locsolás? (amiért nálam sincs?)

Andi nem szabad elveszíteni a hitet az emberekben. Senki más nem segíthet, csak ők. Najó egyes kutyusok is szoktak ám, de azért na. Én mindig magamnak tulajdonítom az okot, ha vmi nem jön össze, hisz mindenki a saját életének a kovácsa. Amint vetünk úgy aratunk. És mi ez a betegség?

Link to comment
Megosztás:

Fehérváron kedvem nincs locsolni. Meg minek? Ezt az "ünnepet" mindenki rühelli. Én is. Nincs kedvem nők, lányok fejét bebüdösíteni, inni, enni meg mindennap tudok. Akit akarok, azt meg meglátogatom úgyis amikor kedvem van, vagy arra járok.

Andi szomorú az ájulásod híre. Valami hasonló problem, mint amilyen Anaminak volt? (rejtélyes, különleges, okát senki sem tudja fajta)

Emberekbe vetett hit? Kihalófélben, nem véletlenül.

Link to comment
Megosztás:

Tök jó, be...itt a net, és elveszett a válaszom, most meg már nem tudom mit írtam.

Szóval első véradásomon voltam, és pechemre kifogtam egy nőt, aki ezt nem vette figyelembe, levette a teljes mennyiséget, holott azt mondták, első véradóktól csak kevesebbet szoktak, és nem is hagyott "kipihenni" a fáradalmakat, pedig elvileg elsőre 20, amúgy 10 percet kell feküdni. Na mivel ő aznap nem evett még semmit, ezért kitessékelt minket. Nem is éreztem hogy baj lenne, mert a Bem tértől egészen a Sugárútig sétáltam vigyorogva. Csak eztán fordult egyet velem a világ. :D

Link to comment
Megosztás:

Tök jó, be...itt a net, és elveszett a válaszom, most meg már nem tudom mit írtam.

Szóval első véradásomon voltam, és pechemre kifogtam egy nőt, aki ezt nem vette figyelembe, levette a teljes mennyiséget, holott azt mondták, első véradóktól csak kevesebbet szoktak, és nem is hagyott "kipihenni" a fáradalmakat, pedig elvileg elsőre 20, amúgy 10 percet kell feküdni. Na mivel ő aznap nem evett még semmit, ezért kitessékelt minket. Nem is éreztem hogy baj lenne, mert a Bem tértől egészen a Sugárútig sétáltam vigyorogva. Csak eztán fordult egyet velem a világ. :D

HÚBAZDMEG

Kicsit hirtelen én is átéreztem

Link to comment
Megosztás:

Ugye hogy ugye? Almalé? Phö! :D Véradás után szigorúan sör! Már több mint húszszor adtam vért, nekem elhiheted: a sör a nyerő! :D

Nos akkor ha megyek esetleg legközelebb....sört viszek.

Jééé, most jut eszembe van egy fincsi ír söröm a hűtőben, egy hét múlva is ér pótolni? :D

Link to comment
Megosztás:

öhm mitkéne látnom a táblán? :D

sör? jahjah. lesz is este. jó kis sörös csocsozos buli :D

Más merre megy este/hétvégén? :D

Hát a táblán az áll, hogy Opel Kadett pontpontpont

Nekem ez azért érdekes, mert nem tudtam, hogy van egy ilyen olasz áttervezésű Kadett, ami a másik autómra a Bogárra emlékeztet a legjobban. Egyszerűsége, és kerek lámpája miatt.

Link to comment
Megosztás:

Hát a táblán az áll, hogy Opel Kadett pontpontpont

Nekem ez azért érdekes, mert nem tudtam, hogy van egy ilyen olasz áttervezésű Kadett, ami a másik autómra a Bogárra emlékeztet a legjobban. Egyszerűsége, és kerek lámpája miatt.

hát jah érdekes, de attol h nemláttam még élöbe űrhajót valoszinü h van... :D :D

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén feltöltöttem vízzel a Mantát, és beindítottam. Pöcc röff volt a masina, pedig benne telelt az akksi, és augusztus óta nem volt beindítva. Jó volt hallani az öreglány hangját! :D De ennyinél meg is álltam, mert fék az abszolult nincs rajta.

Ezen a héten elkészülnek az üvegszálas elemek (első lökös megvan, bal első sárvédő kész, küszöb szpojlerek kész, jobbos sárvédő a sablonban, hátsó lökhárítónak most készül a sablonja). Hétvégén rá lesznek próbálva a kocsira, aztán indul a bontás. A számítógép is összeállt hiánytalanul. Egy 150 Wattos invertert vettem, remélem elég lesz a géphez. A monitor pedig űberf@sza! :D Van rajta TV bemenet, ekkor 32 csatornát lehet vele fogni. Aztán van két AV bemenet is, és van egy VGA. No ezt fogom én használni. A touch része viszont még nem az igazi. Közepénél nagyon pontos, de onnan távolodva egyre jobban csal. Abban reménykedem, hogy csak rossz képátmérőhöz való drivert tettem fel. Az a bibi, hogy adtak hozá vagy húsz drivert, aztán abból kellene kimazsolázni, hogy melyik is kell nekem. :D Digit műszerfal pedig Demótól fog jöni. Ezek után már azon gondolkodom, hogy a Windows kezdőhangja valami efféle legyen. :D Lassan Bcsabival is fel kellene vennem a kontaktot, hogy az a spéci riasztó van-e még? Fényezés és összelapátolás után, de még kárpitozás előtt azt is jó volna beletenni. Nagyjából június-július környékén szerintem mehet is műszakira a verda. Persze ez már a nagyon sokadik határidő, de talán végre már tartható is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.