Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Fastrások mnondjátok csak nektek is hideget fúj gyárilag a középső 2 légbefúvó nyílás a műszerfalon? És csak a szélsők fújnak meleget?

Jaja... aszondják ez gyárilag van igy, meg más tipusnál is. vagyis jobban mndva hidegebbet mint a szélsők.

Link to comment
Megosztás:

ha tényleg ennyire gáz volt a helyzet,egyszerűbb újratelepíteni,mint kínldni az írtással :D

amúgy pedig pálinkás jóreggelt mindenkinek!

Reggelt :D

Hát én azért nem igy lennék ezzel, menteni ami menthető....bár ezért vagyok informatikus vagy mifene... :D

Link to comment
Megosztás:

ezért kell egy rendszer és egy adatpartíció,és ghostolni a rendszert :D

Én még a Ghost-tal sem szarozok. Az egyik vinyómon van 10 GB hely, és amikor ehhez a géphez telepítettem a rendszert, akkor mikor elkészült, Partition Magic-el Partíció másolás opcióval átmásoltam erre a helyre. Ha bibi van, akkor csak Set Active, régit ledúrni, átmásolni oda, újra Set Active, és kész is. :D

Link to comment
Megosztás:

Én még a Ghost-tal sem szarozok. Az egyik vinyómon van 10 GB hely, és amikor ehhez a géphez telepítettem a rendszert, akkor mikor elkészült, Partition Magic-el Partíció másolás opcióval átmásoltam erre a helyre. Ha bibi van, akkor csak Set Active, régit ledúrni, átmásolni oda, újra Set Active, és kész is. :D

ez sem rossz megoldás :D

Link to comment
Megosztás:

ez sem rossz megoldás :D

Esetleg ilyen módszerekkel a már nem olvasható vinyó anyagát is előtudjátok hozni?

Remélem elolvastad végig Zoli, és a végén a dátumot is megnézted alaposan! :D Tudod, olyan vicces nap volt tegnap. :D

hÁT ÉN EZT KIBAßOTTUL BEVETTEM :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Link to comment
Megosztás:

Igen ,a középen levő fuvókákból hideg(friss )levegő jön! :D A szélsőkből pedig fűtéskor meleg levegő.

Engem személy szerint zavar ez a megoldás,jobb lenne,ha középen is a meleget fújná! :D

hát énsem szeressem ha fagyok télen... :D

Link to comment
Megosztás:

levegő téma:

gyárilag biztonságtechnikai okok miatt lehet így, mert az fújja az arcba a levegőt, és a meleg álmosít, így onnan hűvösebbet kapsz, nehogy elaludj vezetés közben télen.

a technikai topikokban ki van tárgyalva, hogy egy mosogatószivacs segítségével a hideg elzárható. :D

rács:

kiszedni csak "roncsolással" tudod, úgy emlékszem. Biztos lehet kapni csak betétet is bele, és gondolom ragasztani kell.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.