Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

B) B) mi történt?

Szedtem be a ruhákat, mert elkezdett esni és nem figyeltem. Olyan volt, mint a versben, nagyot koppantam, aztán elhallgattam. ;)

ja-ja, és a nagy feketeség olyan gyorsan mozgott, mintha tényleg egy álcázott űrhajó lenne :D készülhetünk az invázióra, és mindenki tanuljon meg F18-ast vezetni, mert sose lehet tudni, mikor lesz szükség idegenírtó-pótpilótákra ;)

F16 pilótánk már van. Majd veszünk leckéket.

Amúgy elég durva viharok vannak mostanság. A vasárnapi a tóparton ért. Volt egy villámlás, aminél villant, közben rendesen hallottuk a levegőben felforró víz sistergését, de csak egy pillanatig, mert már csattant is. Na ez volt az a pillanat, amikor mindenki lerakta a kezéből a pecabotot...

Link to comment
Megosztás:

én tudom...ha édes, akkor mérges :lol: :P

És mi van a szakáccsal ha ecetízű szendvicset csinál? Pöccös vagyok, nem kell gyújtást állítani... ;) B) B) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

micsodaaaa???? hát hogy lehet az? :lol:

Az úgy, hogy a kutyám is nyüszítve curikkolt hátra, engem meg a mosógép- szindróma vett elő. Magyarán: forgott tőle a belsőm egy része, mint a mosógép dobja a programtól. Pedig ez talán nem a Mátrix... B) B) :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

A szekerem olajcserés, eddig Castrol Magnatech turbo diesel 10W-40-est tettem bele de nem bírom zsével mert mosóolajjal előbb átmosatnám mielőtt a végleges belekerülne, milyet tegyek bele ami olcsóbb de van ilyen jó? Mobil turbo diesel 10W-40 megteszi? Fognék rajta legalább 7-8 ezret.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.