Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

pár oldallal korábban írtam:

"Astra-Car Kft.

Kategória: Autósboltok

Település: Hajdú-Bihar megye, Debrecen

Utca: Derék u. 113.

Telefon: 52/490-046, 52/541-596 "

Ha ők nem tudnak segíteni, akkor passz.

Köszi, voltam a boltjukban és sajnos nem tudnak szerezni kábelt. Antennájuk van, után gyártott:5000 Ft körül a gyári pedig 7000 Ft körül van. Csak nekem az antenna kábel + a kis hollandi kellene, mert a jelenlegi kábelt nem akarom elvágni. A kábelt hangtechnikai boltban nem tudok venni??? Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, voltam a boltjukban és sajnos nem tudnak szerezni kábelt. Antennájuk van, után gyártott:5000 Ft körül a gyári pedig 7000 Ft körül van. Csak nekem az antenna kábel + a kis hollandi kellene, mert a jelenlegi kábelt nem akarom elvágni. A kábelt hangtechnikai boltban nem tudok venni??? Köszi.

passz.

Link to comment
Megosztás:

kispálya....

endlos mesélte,hogy amikor még ezer éve a tóciban laktak,idézem: kiálltam az erkélyre,és eleresztettem a csatakiáltásomat

:lol: :) :P :lol: :P

Az hiúzüvöltés volt, és nem tudták, honnan jön, tudod egy ilyen öblös részben laktunk, ahol nagyon sok ablak néz egy térre, ahol a pálya van, csak azt tudta, hogy én vagyok, aki ismert. Mellesleg volt ott egy nő, természetesen azt sem tudtuk, hol lakik, aki nyitott erkélyajtónál szeretkezett, de olyan gyünyörű hangot adott ki, hogy meg sem tudtál mozdulni, amikor elélvezett :-DDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

Az hiúzüvöltés volt, és nem tudták, honnan jön, tudod egy ilyen öblös részben laktunk, ahol nagyon sok ablak néz egy térre, ahol a pálya van, csak azt tudta, hogy én vagyok, aki ismert. Mellesleg volt ott egy nő, természetesen azt sem tudtuk, hol lakik, aki nyitott erkélyajtónál szeretkezett, de olyan gyünyörű hangot adott ki, hogy meg sem tudtál mozdulni, amikor elélvezett :-DDDDDDDDDDDDD

Annyira magához szorított?? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.