Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nos ,nekem pedig a legsemmittudóbb Nokiám van,amivel a telefonáláson kívül nemigen lehet mást eszközölni.

Viszont .........!Kispénzért nagyon strapabíró,nem árt neki semmi sem,soha nem volt semmi baja,hibátlan .

Az akksija még most is annyit bír,mint 2,5 éve és nem bukott 60-70 ezret az árából. :) (abból inkább vennék egy játszós autót:A Corsát,Kadettet)

Igaz,hogy felvágni nem tudok vele(de nem is azért veszek telefont,hanem hogy telefonáljak),de az biztos,

hogy ha egyszer kuka lesz,akkor is hasonlót fogok venni! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nos mivel én jó ideig bizniszeltem velük (plusz javítottam is) annak idején (és elég sok átfutott a kezemen) a véleményem az, hogy sajnos az alsó kategóriában nem kifejezetten lehet megbízhatóakat találni -bár ez igaz minden kategóriára. Az a tapasztalatom, hogy ha telefonáláson kívül több funkciót is be kell töltenie akkor érdemesebb kicsit jobban a zsebbe bújni és legfőképp körültekintőbbnek lenni. Az igaz, hogy esetenként borzalmas árbukta de nem azért vettem, hogy "na nekem ilyen (is) van" hanem mert jól használható, könnyen kezelhető, megbízható. Igaz ennek a gyári akkuja azért sem bír pár napnál többet mert rendesen használva is van, ettől már csak a nokia 6310-6310i bír többet az én felhasználási szemszögemből de sajnos eljárt már felettük az idő :D .

Mindegy, kinek a papné, kinek a paplan... :) :) :)

Apropó, szilveszterre beindult a szervezkedés, lehet jelentkezni -lehetőleg mihamarabb! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

...ettől már csak a nokia 6310-6310i bír többet az én felhasználási szemszögemből de sajnos eljárt már felettük az idő :) .

Apropó, szilveszterre beindult a szervezkedés, lehet jelentkezni -lehetőleg mihamarabb! :rolleyes:

nekem a céges telefonom egy 6310i,kb sok éves,de 1 hetet még mindig bír,pedig azért használva van folyamatosan :)

az hogy nem színes,még előny is,mert legalább látom mindig a kijelzőt normálisan :)

erről a szilveszteri mókáról hol lehet olvasni?

Link to comment
Megosztás:

Üdv nektek!

Kinéztem a Bükkben egy nagyon jó kis hangulatos helyet (nyáron itt volt a céges bulink).

4000ft lenne egy főre egy éjszakára,amibe fűtés,kényelmes alvás,wc,fürdő,nagyterem van benne.Mivel az ardő kellős közepén lenne,így nem kéne senkinek se moderálnia magát.

Ennyiért gy szilveszter szerintem abszolut nem sok.Van focipálya is,ha nem esik kisebb bajnokit is rendezhetünk,csak labdát hozzon valaki.Szeretnék egy körübelüli számot,hogy mennyien lennénk,mert a minimum a 15,hogy kiadják.

Pár részletet lehet,hogy kihagytam,a kadettklub oldalán a találkozók topicba olvashattok róla még.

Legyetek szívesek az ottani listára irjátok fel magatokat ahogy tudjátok,mert én holnap beszélek a tulajjal,hogy egyáltalán szabad-e a szilveszter,mert ő is csak akkorra fogja tudni megmondani.Ha nyélbe üthető a dolog,akkor legkésőbb jövő hét szerdáig előlegezni kéne,és mivel hogy addig nem nagyon futunk össze,az az én zsebemből menne,nem szeretném,hogy ne legyünk elegen.

Tudjátok,hogy nem csípem ezt a részt,de ez most elkerülhetetlen.

Remélem összegyülik egy jó társaság,várom a jelentkezéseteket!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha nyélbe üthető a dolog,akkor legkésőbb jövő hét szerdáig előlegezni kéne,és mivel hogy addig nem nagyon futunk össze,az az én zsebemből menne,nem szeretném,hogy ne legyünk elegen.

Tudjátok,hogy nem csípem ezt a részt,de ez most elkerülhetetlen.

Esetleg egy bankszámlára utalhatnánk, ami a tied.

Szerintem ez eléggé kecsegtető ajánlat, én nem is keresek tovább.

Link to comment
Megosztás:

Szép autó a vectra főleg ha lezúzza az elejét egy részeg sofőr... bravó! Nem elég, hogy még a kadett ügye sincs lezárva most itt egy másik és a legjobb, hogy most sem én voltam a hibás csak azért nem ér ez semmit sem mert mégis mehetek szervízbe vele csináltatni...

Link to comment
Megosztás:

Szép autó a vectra főleg ha lezúzza az elejét egy részeg sofőr... bravó! Nem elég, hogy még a kadett ügye sincs lezárva most itt egy másik és a legjobb, hogy most sem én voltam a hibás csak azért nem ér ez semmit sem mert mégis mehetek szervízbe vele csináltatni...

Ezt nem akarom elhinni. Bazzeg neked egy durva gajjtörős Frontera kell 3,2 V6-os mocival.

Link to comment
Megosztás:

Egy részeg nekem jött de el is kapták a zsaruk pedig továbbhajtott...

Nem, nekem TANK kell és keresztülmegyek az ilyen kis hülyéken...

Nagy baja nem esett szerencsére de akkor is...

Na igen, ott a probléma, hogy én használom is az autóm, mióta megvan a vectra (nov eleje) már 5500 kilométert mentem vele és február közepe óta lassan megvan a 30e kilométer is...

Link to comment
Megosztás:

Szép autó a vectra főleg ha lezúzza az elejét egy részeg sofőr... bravó! Nem elég, hogy még a kadett ügye sincs lezárva most itt egy másik és a legjobb, hogy most sem én voltam a hibás csak azért nem ér ez semmit sem mert mégis mehetek szervízbe vele csináltatni...

Fuuu bakker :rolleyes: vonzod az ilyen marhákat. Kép?

Link to comment
Megosztás:

Rám is furcsán néztek szombat este mikor a Malompark előtt a lámpánál nyomtam egy satuféket csak úgy poénból -de csak mert nem volt egy kocsi sem a pályán 100 méternél közelebb. A zsernyákok meg épp a mélygarázs lejáró melletti kordonnál lestek. Na mondom mingyá lesz nemulass de nem kötöttek belém. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez van...

adorjant: nem felejtettem el a kazikat vagyis ma igen de úgy egyébként nem :rolleyes: Már oda is tettem a táskámba :) Holnap kb 5-ig vizsgázom utána oda tudom adni :) 3 bontatlan TDK kazetta :)

Vettem Goodyear UG7+ 195/65 R15 téligumit is, holnap fel is lesz rakva ha lesz rá időm :D

Link to comment
Megosztás:

Ez van...

adorjant: nem felejtettem el a kazikat vagyis ma igen de úgy egyébként nem :rolleyes: Már oda is tettem a táskámba :) Holnap kb 5-ig vizsgázom utána oda tudom adni :) 3 bontatlan TDK kazetta :)

Vettem Goodyear UG7+ 195/65 R15 téligumit is, holnap fel is lesz rakva ha lesz rá időm :D

Gondolom vadi újak. Nekem lenne eldaó 2db 2007-es évjáratú 600km-t futott VITOra való ugyanez a méret, ha jóltom. Az is téli. Ha kell valakinek. Ezek benne voltak az autóban, ha kell, mert mindig csak az elsőket cserélte anyukám, a hátsókat meg biztonság kedvéért benne tartotta az autóban.

Link to comment
Megosztás:

Ez van...

adorjant: nem felejtettem el a kazikat vagyis ma igen de úgy egyébként nem :) Már oda is tettem a táskámba :) Holnap kb 5-ig vizsgázom utána oda tudom adni :) 3 bontatlan TDK kazetta :D

Vettem Goodyear UG7+ 195/65 R15 téligumit is, holnap fel is lesz rakva ha lesz rá időm :D

no problem,csak kicsit megijedtem,remélem nem azután történt a baleset,amikor találkoztunk :rolleyes:

ma 17 után okés,mert ottkörülig nekünk is programunk van :D

Link to comment
Megosztás:

no problem,csak kicsit megijedtem,remélem nem azután történt a baleset,amikor találkoztunk :rolleyes:

ma 17 után okés,mert ottkörülig nekünk is programunk van :)

Áh nem, jóval utána történt... miskolcon majdnem.

Téligumi felrakva :) 7e volt a 4 téligumi szereléssel együtt és centirozással, máshol is ennyi? (alufelnire) Acélfelnire mintha csak kb a fele lett volna... A nyári gumikat ott is hagytam a gumisnál bőven kukaérett volt belőle kettő a másik kettő meg csak éppen kukaérett :) Nyárra veszek újat majd abból is.

Foltozgattam is egy kicsit az autón mert a műanyag "doblemez" a menetszéltől néha hozzáért a gumihoz és nem szeretném ha a zsír új gumijaimat tönkretenné...

17 után szerintem nekem is jó lesz de majd úgyis csörgök :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom vadi újak. Nekem lenne eldaó 2db 2007-es évjáratú 600km-t futott VITOra való ugyanez a méret, ha jóltom. Az is téli. Ha kell valakinek. Ezek benne voltak az autóban, ha kell, mert mindig csak az elsőket cserélte anyukám, a hátsókat meg biztonság kedvéért benne tartotta az autóban.

Igen, olcsón sikerült hozzájutni és pont ilyet is kerestem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.