Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

"A KakucsRing:

palya_kesz_s.jpg

ca. 50 km Kecskeméttől az M5-ösön.

Az árak:

egész napra 14.000 Ft

délutánra 13-18h-ig 8.000 Ft / autó

A pályán egyszerre - biztonságosan - 3 autó lehet kb (szerintük). A pályából jelenleg még csak az 1 km-es külső szakasz használható.

Ha fél napra megyünk, ki is bérelhetjük a pályát, az 140e Ft....

A probléma annyi, hogy hétvégén tele van motorosokkal... akkor nagyon nehéz feljutni a pályára. Hétköznap sokkal lazább.

Szóval egyik hétköznap délután lenne klassz elmenni néhány autóval kipróbálni."

Szóval ez az ábra...

Ide lehetne akár egy pályanapot is szervezni...

Vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Szal a tegnap esti K.O.M.A. megbeszélésre reagálnék:

Ha lehet inkább saját "erőből" oldanám meg az anyagi oldalát a dolognak,nem szeretnék emiatt senkinek sem tartozni.Leginkább emiatt mondtam le,nem kicsit állnak szarul a dolgaim az utóbbi időben,mind anyagilag,mind mástéren.Mondjuk azzal nem értek egyet,hogy nélkülem nem teljes a csapat.Marhaság.

Szal ha nem jön közbe semmi ott leszek.

Link to comment
Megosztás:

Ha lehet inkább saját "erőből" oldanám meg az anyagi oldalát a dolognak,nem szeretnék emiatt senkinek sem tartozni.Leginkább emiatt mondtam le,nem kicsit állnak szarul a dolgaim az utóbbi időben,mind anyagilag,mind mástéren.

Nem kell senkinek sem tartozni.

A CSAPAT úgy gondolja, hogy nélküled nem teljes. Ez nem kölcsön, hanem egy haveri társaság megérti az egyik tag problémáját, és ezen igyekszik segíteni. 3 napig kiszakadhatsz a hétköznapokból, és javul a hangulatod. Ne alamizsnaként fogd fel hanem jutalomként, majd máskor te segítesz. (ahogy már volt is rá példa sokszor).

Link to comment
Megosztás:

Nem kell senkinek sem tartozni.

A CSAPAT úgy gondolja, hogy nélküled nem teljes. Ez nem kölcsön, hanem egy haveri társaság megérti az egyik tag problémáját, és ezen igyekszik segíteni. 3 napig kiszakadhatsz a hétköznapokból, és javul a hangulatod. Ne alamizsnaként fogd fel hanem jutalomként, majd máskor te segítesz. (ahogy már volt is rá példa sokszor).

Így van... Nem tudom mi volt tegnap,csak gondolom... de sztem Gepárd jól mondta, hogy NEM TELJES a csapat JOhnny nélkül...

Teljesen egyetértek,hogy azt úgy fogd fel, hogy KOMA jutalom! :)

Ha lehet ezzel a szlogennel élni akkor: 1 mindenkiért, és mindenki 1-ért! B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kecskemétiek!

Két napja én is Opeles vagyok, egy G Astra Caravan személyében. Ha valaki azt látja, hogy Kecskeméten az előtte lévő fehér kombi Astra nem gyorsul, valszeg én vagyok, mert 1.2-es motor hajtja. B)

Üdv "köztünk"! :)

Ha tolsz fel képet a gépedről, akkor esetleg hamarabb megismerjük, és lehet, hogy nem villogunk le az útról... :)

Link to comment
Megosztás:

Péntek esténként 8 körül, bent vagyunk a központban, a Centrum Parkolónál... szal, ha van akár csak 1 fél órád is, nyugodtan, odajöhetsz.. :)

Ott ahol sok OPEL áll... :o

A következő pénteken azért nem lesznek annyian :) Most pénteken későn értem a városba és szombaton volt az összeröff, kaptam is fejmosást tomi023tól, hogy hol vagyok :DD pedig ha tudtam volna B) de mikor szólt, már egy kissé illuminált voltam :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.