Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

  • 2 months later...

Jó lenne egy topic vagy csak ide egy bejegyzés hogy a külföldön dolgozó cartársak mikor vannak itthon.

Gepard:

2013. dec. 23. vagy 24. (23.-án derül ki)-től dec 29.-ig

2014. jan. 03-tól jan. 19.-ig.

Sajnos így szilveszeri bulit nem tudunk csinálni, pár emberrel már beszéltem erről, hát most megváltozott a dolog.

Januárban nem jó valamelyik általam is otthon töltött hétvége egy pótszilveszterre?

Link to comment
Megosztás:

Na szóval! Beszéltem Gepivel, Losival! Néhányotókat nem érem el vagy nem tudom a telefonszámátnpl. Lallernak :)Január 4 az időpont! Azt kellene eldönteni Marha vagy szarvas hús legyen! Hívjatok fel légyszíves mennyi húst vegyek, és ki jön Jánosunkra is számítunk!

Link to comment
Megosztás:

Na szóval! Beszéltem Gepivel, Losival! Néhányotókat nem érem el vagy nem tudom a telefonszámátnpl. Lallernak :)Január 4 az időpont! Azt kellene eldönteni Marha vagy szarvas hús legyen! Hívjatok fel légyszíves mennyi húst vegyek, és ki jön Jánosunkra is számítunk!

Én vissza hívtalak, de akkor Te nem vetted fel! :D

Link to comment
Megosztás:

Na szóval! Beszéltem Gepivel, Losival! Néhányotókat nem érem el vagy nem tudom a telefonszámátnpl. Lallernak :)Január 4 az időpont! Azt kellene eldönteni Marha vagy szarvas hús legyen! Hívjatok fel légyszíves mennyi húst vegyek, és ki jön Jánosunkra is számítunk!

Akkor itt is...mint ahogy telefonba is mondtam, legyen MARHA! :D

Pontos időpont? Jan.04,az ok, de mikortól?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.