Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Nekem az is jó, ha nem pont aznap este kell mennem szerzősét aláírni a lakással kapcsolatban...de addig még úgy is értekezünk..vagy kiküldöm Coupeval, ha én nem tudnék elmenni... :)

Gyóó akkor csütörtök este. :unsure:

És akkor csak egyszer kell felmenni mert megejtjük a kábelvásárlást is előtte egyfüst alatt.

Link to comment
Megosztás:

Hogy áll az Öreglány Tomi?

Ha lejár a licit a prospektusra akkor indulok Dorogra fagyállót venni.

Aztán bekötöm amaradék vízcsövet. Lecserélek egy jeladót.

Folyadékfeltöltés(olaj,víz) és indítom.

A gyujtás jelre van téve elvileg indulnia kell.

Már jólenne ,ha készlenne. :wub:

Hétvégén már meglett volna de a Mantát készítettük fel a Blitzre. :P

Még szerencse,hogy a héten megint szabin vagyok. :P B)

Link to comment
Megosztás:

Ha lejár a licit a prospektusra akkor indulok Dorogra fagyállót venni.

Aztán bekötöm amaradék vízcsövet. Lecserélek egy jeladót.

Folyadékfeltöltés(olaj,víz) és indítom.

A gyujtás jelre van téve elvileg indulnia kell.

Már jólenne ,ha készlenne. :wub:

Hétvégén már meglett volna de a Mantát készítettük fel a Blitzre. :P

Még szerencse,hogy a héten megint szabin vagyok. :P B)

Akkor ma már bőven játni fog, ha minden igaz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném, hogy rádlicitálnának. Az emberek nagyrésze sajnál még egy ezrest is ilyenre. Igaz nem ide tartozik, de nekem is rengeteg prospektusom van fenn a vaterán, de az úgymond presztizsmárkák (audi,bmw,mercedes,vw) után a kutya sem érdeklődik, a toyotát pedig szétkapkodták. OFF vége.

Én is tudtam még öcsémnek venni egy E2 Rekord katalógust, de a szerencsétlen úgy elrakta, hogy azóta sem találja. Asszem 2500+postaköltség volt, és amiszívás, hogy francia vagy holland nyelvü.

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném, hogy rádlicitálnának. Az emberek nagyrésze sajnál még egy ezrest is ilyenre. Igaz nem ide tartozik, de nekem is rengeteg prospektusom van fenn a vaterán, de az úgymond presztizsmárkák (audi,bmw,mercedes,vw) után a kutya sem érdeklődik, a toyotát pedig szétkapkodták. OFF vége.

Én is tudtam még öcsémnek venni egy E2 Rekord katalógust, de a szerencsétlen úgy elrakta, hogy azóta sem találja. Asszem 2500+postaköltség volt, és amiszívás, hogy francia vagy holland nyelvü.

Egy Rekord prosit nekem is vettél. Nememlékszel? B)

Na a motorcsere proyektemet befejeztem.

Összeraktam a kocsit,feltöltöttem olajjal-vízzel és ráindítottam.

A befecsiknél nyomta a benyát mintha muszáj lenne. :P

Nemvolt mit tenni. Szívósor le és az összes benzincsövet kicseréltem.

Megint összeraktam és indítottam.

Jó hír,hogy forog a motor. :lol: viszont nincs benne benya. :wub:

Holnap tankolás és újabb próbálkozás.

Jólenne,ha beindúlna mert már unom a szerelgetést. Nyakig olajos vagyok minden délután. :P

Link to comment
Megosztás:

Anti.Te kis türelmetlen.Nem mindenki huhog éjjel-hajnalban.

Ma én is csinázni fogom a rekordot, mert lépten-nyomon megszólnak, hogy repedtfazék hangja van, amin nemis csodálkozom, mert a kipuffcsövet csinálták, és a hegesztéseket nem varrták végig, a középdobból pedig kidobtak mindent. Pluszba még a hátsó hidat is cserélnem kellene, de ahhoz lusta vok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.