Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

...viszzatérjek a gyökereimhez (azaz hozzátok :wacko: ) mindeggy ehhez legalább jobban értek és hála demonak ujjra van bennem akarás mert utáltam ,hogy eltünt a motiváció de most ujjra éerzem amit régen és leszarom mennyibe kerül me az csak pénz...de amit kapok érte az tök jó

Örülök, hogy a sok segítségért cserébe én is adhattam neked valamit és remélem lesznek még izgalmas versenyeink, ha eljutunk odáig! :wacko:

Azért remélem nem vagyok olyan rossz tanítvány! :D

Link to comment
Megosztás:

jó az a 4 henger lali, ha szétfossa magát, mégis csak kettővel kevesebb bisz-basz, amit venni kell mindenből..... sajnálom a v6 halálát, kár a jó kis bulitaligáért. :D

én meg tudod jól, hogy annak vagyok a híve, hogy legyen minden túlméretezve, abban van tartalék, azért sulykolom a srácba a 470-es spricniket. de ki vagyok én, ha a lali a senki? :wacko: :wacko: :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy a sok segítségért cserébe én is adhattam neked valamit és remélem lesznek még izgalmas versenyeink, ha eljutunk odáig! :wacko:

Azért remélem nem vagyok olyan rossz tanítvány! :D

annak örülök ,hogy nem az van mint régen volt mindeki fikázta a másikat és elhalgatott mindent ennek az erdménye volt az ,hogy annyi motor megpusztult ,és mindeki rosszba volt mindenkivel . Velem is ezt csinálták az elején és ezért megfogadtam én nem leszek ilyen te tudod jól én sok emberrel jóban vagyok még ha egy páran kicsit fanyarognak is egymásra de örülök,hogy már nem arról szól ez mint régen és vannak ilyen srácok mint te akik ezt tudják értékelni és remélem nálam csak jobb leszel ,és sok sikert hozzá ... köszönöm

Link to comment
Megosztás:

lali, nem mindenkinek csak arról szólt eddig sem, hogy a másikat lenyomja. volt egy kis versenyszellem régen, ez igaz, de olyan messze vagyunk az élvonaltól most már, hogy nincs is miről beszélni. inkább örülünk, hogy van végre egy demó papa, aki lépett egy nagyobbat az élboly irányába!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

lali, nem mindenkinek csak arról szólt eddig sem, hogy a másikat lenyomja. volt egy kis versenyszellem régen, ez igaz, de olyan messze vagyunk az élvonaltól most már, hogy nincs is miről beszélni. inkább örülünk, hogy van végre egy demó papa, aki lépett egy nagyobbat az élboly irányába!!!!!!!!!

Neked mi van a kocsidal most amúgy ? Csűröd neki ? :D

Link to comment
Megosztás:

az a baj, hogy annyi mindent kéne leírnom nekem is, hogy mi történt (meg végül mi nem), hogy ehhez már vén trottyos lusta hülye vagyok.

- a fékekkel szoptam 1 évet

- a váltókkal szopok 2 éve, ha demó összerakja, talán vége ennek a kálváriának is

- a nagyturbós projekt egyszerűen osszeegyeztethetetlen azzal a hülye elvárásommal, hogy a kocsi maradjon teljesen széria állapotú, képességű, felszereltségű - erről végleg letettem, sajnos

Link to comment
Megosztás:

vettem előre nagy ventiket, kitakarítottuk a leömlő előtt a teret, befér egy debilasz krümmer, 3071, tolok rá egy debilasz szívósort, 76-os kiput kell még csináltatni, azzal kicsit 400 paci felett, oszt annyi, az asztrát végleg békén hagyom.

Link to comment
Megosztás:

lali, nem mindenkinek csak arról szólt eddig sem, hogy a másikat lenyomja. volt egy kis versenyszellem régen, ez igaz, de olyan messze vagyunk az élvonaltól most már, hogy nincs is miről beszélni. inkább örülünk, hogy van végre egy demó papa, aki lépett egy nagyobbat az élboly irányába!!!!!!!!!

errefelé azért én másképp éltem meg ezt ugy 2004 környékén , a versenyekre én nem is mentem pedig ezt sajnálom azért ,e ami késik nem nyúlik a big csigám már ugysincs meg me elcseréltem egy gt2871re ,azt meg nem rakom fő igy marad a gyári majd...és igen demo az ujj kaleidostar ennek örülök azé ..

Link to comment
Megosztás:

vettem előre nagy ventiket, kitakarítottuk a leömlő előtt a teret, befér egy debilasz krümmer, 3071, tolok rá egy debilasz szívósort, 76-os kiput kell még csináltatni, azzal kicsit 400 paci felett, oszt annyi, az asztrát végleg békén hagyom.

Az bőven elég is lesz utcára, ha esetleg kimész vele dragra, akkor is jó 12-eseket kellene tutnia szerintem.

Link to comment
Megosztás:

errefelé azért én másképp éltem meg ezt ugy 2004 környékén , a versenyekre én nem is mentem pedig ezt sajnálom azért ,e ami késik nem nyúlik a big csigám már ugysincs meg me elcseréltem egy gt2871re ,azt meg nem rakom fő igy marad a gyári majd...és igen demo az ujj kaleidostar ennek örülök azé ..

na jó, te mentél esténként emberkedni régebben, én sose, amikor mentem volna, 1989-et írtak, lik volt a seggünköön 76-os, nem a kocsinkon.... :D én már tata voltam 2004-ben is :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az bőven elég is lesz utcára, ha esetleg kimész vele dragra, akkor is jó 12-eseket kellene tutnia szerintem.

majd meglátjuk, remélem jó lesz, jelenleg ez az egyetlen konkrét vágyam, hogy "jó" legyen, őszintén mondom. ne szakadjon szét a második nyélgáztól, meg ilyenek.

Link to comment
Megosztás:

na jó, te mentél esténként emberkedni régebben, én sose, amikor mentem volna, 1989-et írtak, lik volt a seggünköön 76-os, nem a kocsinkon.... :D én már tata voltam 2004-ben is :wacko:

98 óta járok pénteki raccékra még érden kezdődött ha jol emléxem ,akkor vettem az első gsi met és akkorát ment else hittem remegett a lábam.....bezzeg most Móni gte je 2 napig kerestem a hibát mért megy uyg mint a 7 es busz ,kompresszió ,gyujtás logg,afr minden MAJD BELÁTTAM A VÉGÉN EZ BIZONY 115LE ENNYIT TUD ÉS ÉN LETTEM EGY PÖCS ME MÁ EGY IYLEN TALIGÁNAK TÜNIK..... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

JA vagy még megvan a suzuki imprezád vagy mi mindig összekeverem őket mert má annyi van belőlük :wacko:

:wacko:

Lali...tudod...ez egy biztos pont... 13.1, jön megy, no problemo... ez ennyit tud, klímázik, rázza a segged, nem akad el a szarban nálunk még itt vidéken sem... :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

:D

Lali...tudod...ez egy biztos pont... 13.1, jön megy, no problemo... ez ennyit tud, klímázik, rázza a segged, nem akad el a szarban nálunk még itt vidéken sem... :D :wacko:

én nem fogom fikázni a géped, mert épp erről beszéltünk az előbb, hogy az milyen fos volt régen. jó a kocsid!

na akkor mikor veszel egy jó kis turbós asztrát? :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

:wacko:

Lali...tudod...ez egy biztos pont... 13.1, jön megy, no problemo... ez ennyit tud, klímázik, rázza a segged, nem akad el a szarban nálunk még itt vidéken sem... :D :wacko:

TUDOD CSAK SZIVATLAK BIROM A ZENÉDET BASZOTTUL FENOMENÁLIS (AHOGY AZT FORD FAIRLAINE MONDTA) rohadt caps lock.

Link to comment
Megosztás:

én nem fogom fikázni a géped, mert épp erről beszéltünk az előbb, hogy az milyen fos volt régen. jó a kocsid!

na akkor mikor veszel egy jó kis turbós asztrát? :wacko: :wacko:

Meeee??? Van egy OPC eladó??? :wacko: :D Me akkó az nem keeeee... :D Elég volt a betegágyakból... :P ;) Szoptam én annyit, hogy O ring-gel a számban kelek fel azóta is reggelenként...és banánnal álmodok... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.