Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

errefelé azért én másképp éltem meg ezt ugy 2004 környékén , a versenyekre én nem is mentem pedig ezt sajnálom azért ,e ami késik nem nyúlik a big csigám már ugysincs meg me elcseréltem egy gt2871re ,azt meg nem rakom fő igy marad a gyári majd...és igen demo az ujj kaleidostar ennek örülök azé ..

Én ezekből a dolgokból kimaradtam, egyrészt mert én csak 2006 szeptemberében raktam össze az első Corsát, másrészt pedig gondolom mivel szívó volt, így nem jelentettem nekik konkurenciát.

Az első versenyen a Gézától kaptam kölcsön gumit, amivel végülis futottam egy 14,08-at, még tippeket is kaptam tőlük.

Tehát nekem akkor teljesen segítőkésznek tűntek.

Amúgy Géza még gratulált a 12,4-emhez is, azóta mondjuk még egyikükről sem hallottam semmit, pedig tuti eljutott már odáig a híre az időmnek.

Amúgy a másik nagy drukkerem a Turboá Attila volt Vadkertről, ők is ott álltak a pálya szélén és amikor jöttem vissza, már kiabálták, hogy jobb lett, vagy rosszabb. :D

Link to comment
Megosztás:

Meeee??? Van egy OPC eladó??? :wacko: :wacko: Me akkó az nem keeeee... :wacko: Elég volt a betegágyakból... :D :D Szoptam én annyit, hogy O ring-gel a számban kelek fel azóta is reggelenként...és banánnal álmodok... :D

a régi szépidők én asszem pont egy vez tengely törésnél lettünk haverok bár faxt vittem vmit tartól me akkor is lerobbantá vagy mi 2004 be vagy 2005 be

Link to comment
Megosztás:

a régi szépidők én asszem pont egy vez tengely törésnél lettünk haverok bár faxt vittem vmit tartól me akkor is lerobbantá vagy mi 2004 be vagy 2005 be

Mááá előtte korábban Tarrnál, aztán péntek esték is mentek jócskán... a veztengely törés az már később volt...na az még fincsi volt apáméknál a garázsban... :D

Link to comment
Megosztás:

Meeee??? Van egy OPC eladó??? :wacko: :wacko: Me akkó az nem keeeee... :D Elég volt a betegágyakból... :P ;) Szoptam én annyit, hogy O ring-gel a számban kelek fel azóta is reggelenként...és banánnal álmodok... :D

na ez is meghülyült öreg korára..... :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Mááá előtte korábban Tarrnál, aztán péntek esték is mentek jócskán... a veztengely törés az már később volt...na az még fincsi volt apáméknál a garázsban... :D

De ha az Astra nem lett volna, akkor értenél akár csak kicsit is a szereléshez? :wacko: :wacko:

Volt annak haszna is, ezt be kell látnod! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Géza egy más gondolkodásmódot képviselt mindig is összetartotta a csapatunkat és segítőkész volt de már őt is bekebelezte a mindennapok sajnos rég láttam ,és opeles is már csak én vagyok ,balázs ,meg muha a régiek közül vagy eltüntek vagy más szempontok alapján vettek autókat de a mai napig eljárunk vagy 30an csak az opelek fogytak ki de mi kiTARTUNK ÉS IDÖRŐL IDŐRE SZÉTCSESSZÜK ÖKET TÉÉLEG DEMO EGYSZER VOLT RÉSZED EGY PÉNTEKBE MÉG ANTI IS OTT VOLT ASSZEM SOKAN VOLTUNK TÁN 2006 BAN VOLT

Link to comment
Megosztás:

Én ezekből a dolgokból kimaradtam, egyrészt mert én csak 2006 szeptemberében raktam össze az első Corsát, másrészt pedig gondolom mivel szívó volt, így nem jelentettem nekik konkurenciát.

Az első versenyen a Gézától kaptam kölcsön gumit, amivel végülis futottam egy 14,08-at, még tippeket is kaptam tőlük.

Tehát nekem akkor teljesen segítőkésznek tűntek.

Amúgy Géza még gratulált a 12,4-emhez is, azóta mondjuk még egyikükről sem hallottam semmit, pedig tuti eljutott már odáig a híre az időmnek.

Amúgy a másik nagy drukkerem a Turboá Attila volt Vadkertről, ők is ott álltak a pálya szélén és amikor jöttem vissza, már kiabálták, hogy jobb lett, vagy rosszabb. :D

nagyon nagyfokú megszállottság kell az ilyen, vagy jobb eredményhez, bármilyen egyszerű utcai tömegcikk márka esetén, ezt mindenki vágja, akit érdekel a drag. demó papa, meríts erőt abból, hogy sokan melletted állnak, "támogatnak", a lali, ha kell meg is agyal, hogy összehozd a 11-et! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

nagyon nagyfokú megszállottság kell az ilyen, vagy jobb eredményhez, bármilyen egyszerű utcai tömegcikk márka esetén, ezt mindenki vágja, akit érdekel a drag. demó papa, meríts erőt abból, hogy sokan melletted állnak, "támogatnak", a lali, ha kell meg is agyal, hogy összehozd a 11-et! :wacko:

A 11-hez már csak az kell, hogy elrúgja neki rendesen...és ne csak tötymörögjön Demo... :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Oké értem, nincs válasz, tehát megint 3 évet fog állni az OPC egyhuzamban :wacko: :wacko: :wacko:

mit szeretnél tudni? A PISZTÁCIA KIFOGYOTT, VANÍLIA NEM IS VOLT! :P ;)

a kocsit demó berheli, van nála egy hürlimann, amit lalitól vettem, a papírokat is megígérte, jut eszembe :D , ha elkészül, a kocsit kettesbe is be lehet majd váltani. :D kielégítő volt uram? :D

Link to comment
Megosztás:

nagyon nagyfokú megszállottság kell az ilyen, vagy jobb eredményhez, bármilyen egyszerű utcai tömegcikk márka esetén, ezt mindenki vágja, akit érdekel a drag. demó papa, meríts erőt abból, hogy sokan melletted állnak, "támogatnak", a lali, ha kell meg is agyal, hogy összehozd a 11-et! :wacko:

simán :D de énmá rájöttem ezt ugyse növöm ki remélem me még mindig kamázom a péntekeket és minden pénzem erre baszom el bár vettem egy játszóteret a maxima árából a benőnek :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Géza egy más gondolkodásmódot képviselt mindig is összetartotta a csapatunkat és segítőkész volt de már őt is bekebelezte a mindennapok sajnos rég láttam ,és opeles is már csak én vagyok ,balázs ,meg muha a régiek közül vagy eltüntek vagy más szempontok alapján vettek autókat de a mai napig eljárunk vagy 30an csak az opelek fogytak ki de mi kiTARTUNK ÉS IDÖRŐL IDŐRE SZÉTCSESSZÜK ÖKET TÉÉLEG DEMO EGYSZER VOLT RÉSZED EGY PÉNTEKBE MÉG ANTI IS OTT VOLT ASSZEM SOKAN VOLTUNK TÁN 2006 BAN VOLT

felsorolhatnád, mi volt a turbótím outputja:

- géza szürke asztra

- csabi fekete kadi

- lótusz omega (az kié volt?)

- még mit raktatok össze??

Link to comment
Megosztás:

mit szeretnél tudni? A PISZTÁCIA KIFOGYOTT, VANÍLIA NEM IS VOLT! :wacko: :D

a kocsit demó berheli, van nála egy hürlimann, amit lalitól vettem, a papírokat is megígérte, jut eszembe :D , ha elkészül, a kocsit kettesbe is be lehet majd váltani. :wacko: kielégítő volt uram? :wacko:

igen igen bazs nál van és fotokat is találtunk az építésről... jut eszembe pityu a kerbe szétrohadtak a felnieid me ki lett baszva ugyhogy má nincs meg

Link to comment
Megosztás:

mit szeretnél tudni? A PISZTÁCIA KIFOGYOTT, VANÍLIA NEM IS VOLT! :D :D

a kocsit demó berheli, van nála egy hürlimann, amit lalitól vettem, a papírokat is megígérte, jut eszembe :D , ha elkészül, a kocsit kettesbe is be lehet majd váltani. :wacko: kielégítő volt uram? :wacko:

:P

Rossz volt a kettesed eddig ? :wacko:

;) ;) :P ;)

Le-ben mennyi lesz kb. ?

Link to comment
Megosztás:

simán :D de énmá rájöttem ezt ugyse növöm ki remélem me még mindig kamázom a péntekeket és minden pénzem erre baszom el bár vettem egy játszóteret a maxima árából a benőnek :wacko:

akkor leszel sz@rba, amikor benő egy fél árbóccal eléd áll, hogy lenyomja a torkodba, ha nem kap egy gokártot! :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

nagyon nagyfokú megszállottság kell az ilyen, vagy jobb eredményhez, bármilyen egyszerű utcai tömegcikk márka esetén, ezt mindenki vágja, akit érdekel a drag. demó papa, meríts erőt abból, hogy sokan melletted állnak, "támogatnak", a lali, ha kell meg is agyal, hogy összehozd a 11-et! :wacko:

Nincs ezzel semmi gond, tudom hogy sokan örülnek az elért eredményeimnek de azt még jobban tudom, hogy kiknek a segítsége nélkül nem tudtam volna ezt megcsinálni.

11-et valahogy még össze kell hozni idén, mese nincs! :wacko:

Mondjuk ha nem jönne már össze, akkor se leszek elkeseredve, ez így se rossz eredmény már egy utcai (igen Anti, az!!! :wacko: ) autótól. :D

Link to comment
Megosztás:

felsorolhatnád, mi volt a turbótím outputja:

- géza szürke asztra

- csabi fekete kadi

- lótusz omega (az kié volt?)

- még mit raktatok össze??

nem pont erre a csapatra gondoltam sokkal többen voltunk a turboteam a 13 al kezdődök klubja volt állítolag....de régen opelesek lássuk csak: Pirisi, Csabi,muha ,géza,zoli,laller,gyurci,flex,balázs,robi,imike,hogolyó,sonik,már peti,sanyi,gigszer, stb....mind opelesek voltak és egy csomnak a nevét nem tudom ezek 2004 körül voltak nemsokan maradtunk

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.