Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

SZÁMOMRA AZ NEM SZÁMIT AUTONAK AZ A TÁKOLMÁNY ,NEM IS ÉRTEM MÉRT ENGEDIK EZT...FOKOZOTTAN VESZÉLYES MIND MAGÁRRA MIND A NÉZŐKRE EGY ILYLEN...

lali, ne légy ilyen, mindenki jár egy utat. a tuccó is járja a magáét. nekem se az testesíti meg az ideált, ami miatt érdemes ezzel foglalkozni, de ettől még az is egy nagyon komoly célgép!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

BAZZ PEDIG VAN EGY JO F28AM CSAK QVÁRA SZINKRONOS

Rákérdezek majd a váltósomra, hogy talált-e már valami okosságot, mert ő biztos benne, hogy valamelyik Vito Getrag váltóban ugyanez van, de mióta csináltattam nála a váltót, még nem került hozzá olyan.

Link to comment
Megosztás:

Voszi!

Ha annyira öregnek érzed magad(ami szvsz hülyeség,mert belül a lényeg mennyinek érzed :wacko: ),add egy kicsit kölcsön azt a széria masinát,majd körbekínálom én neki a lágymányositól a flóriánig! :D

dzsonifirpó! a vén trottyok lusták, nem pedig hülyék :wacko: :wacko: nem adják oda a sz@rukat, mert arra nem lusták, hogy odakenjenek a szájának egy lekvároskenyeret! de majd rájössz anno te is!

Link to comment
Megosztás:

dzsonifirpó! a vén trottyok lusták, nem pedig hülyék :wacko: :wacko: nem adják oda a sz@rukat, mert arra nem lusták, hogy odakenjenek a szájának egy lekvároskenyeret! de majd rájössz anno te is!

Nyugi!

Tudom,hogy miről regélsz,csak szívom a véred kicsit! :wacko:

Amikor gurulsz a városban vele,sosem kap el a racsing vágy? :D :D

Én még a csoró 90lóval is próbálom szívatni a népet,de már viszket a seggem egy 20XE után.Kinyírom először ezt a felújított önindítót(X14XE) aztán Demó nagyúrtól átveszem a cuccokat. :D

Link to comment
Megosztás:

Én még a csoró 90lóval is próbálom szívatni a népet,de már viszket a seggem egy 20XE után.Kinyírom először ezt a felújított önindítót(X14XE) aztán Demó nagyúrtól átveszem a cuccokat. :D

Na végre! Úgy látom csak sikerült lebeszélnelek a 8V-ről! :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nyugi!

Tudom,hogy miről regélsz,csak szívom a véred kicsit! :wacko:

Amikor gurulsz a városban vele,sosem kap el a racsing vágy? :D :wacko:

Én még a csoró 90lóval is próbálom szívatni a népet,de már viszket a seggem egy 20XE után.Kinyírom először ezt a felújított önindítót(X14XE) aztán Demó nagyúrtól átveszem a cuccokat. :wacko:

néha van ilyen, ezt elismerem. de ahhoz meg kéne szokni sok dolgot, mert utoljára akkor éltem együtt a kocsival úgy szívvel-lélekkel, amikor az inkontártól kihoztam 2006 végén...... akkor lehetett mondjuk 260 pacis. utána már nem volt idő se megszokni a gépet, mert mindig összeesett.... :D

egy fronthajtású kocsival, 300 lóerővel, pirostól kilőni nagy-nagy bátorság, gyakorlat nélkül tuti sikertelenség. ahhoz sokat kell reszelni a technikán, hogy egy 6 mp-es 0-100-at összehozz, még ilyen teljesítmény mellett is ám! persze péntek esténként a racsing iskolába kellett volna járni, de nem volt nekem ehhez kedvem sose. :D

Link to comment
Megosztás:

egy fronthajtású kocsival, 300 lóerővel, pirostól kilőni nagy-nagy bátorság, gyakorlat nélkül tuti sikertelenség. ahhoz sokat kell reszelni a technikán, hogy egy 6 mp-es 0-100-at összehozz, még ilyen teljesítmény mellett is ám! persze péntek esténként a racsing iskolába kellett volna járni, de nem volt nekem ehhez kedvem sose. :wacko:

Ááá, 0-100 felejtős, nekem most még 4-ben is csak kapar, amint megjön a nyomás. :D

Link to comment
Megosztás:

amikor a laliék megcsináltk, akkor meg már mesze túl volt a padlógázos használat lehetőségétől, gázzal kanyarban gyakorlatilag a kocsi bárhonnan kisodródott, stb. bele kellett fogni a futómű, fékek, kerekek rendbetételéhez. ez megtörtént. szép lassan. :D most visszatérek a mocihoz. ott is van sok tennivaló...

Link to comment
Megosztás:

néha van ilyen, ezt elismerem. de ahhoz meg kéne szokni sok dolgot, mert utoljára akkor éltem együtt a kocsival úgy szívvel-lélekkel, amikor az inkontártól kihoztam 2006 végén...... akkor lehetett mondjuk 260 pacis. utána már nem volt idő se megszokni a gépet, mert mindig összeesett.... :wacko:

egy fronthajtású kocsival, 300 lóerővel, pirostól kilőni nagy-nagy bátorság, gyakorlat nélkül tuti sikertelenség. ahhoz sokat kell reszelni a technikán, hogy egy 6 mp-es 0-100-at összehozz, még ilyen teljesítmény mellett is ám! persze péntek esténként a racsing iskolába kellett volna járni, de nem volt nekem ehhez kedvem sose. :wacko:

Annó az NE corsával is fonni kellett néha a kalácsot,mert próbált indulni ide-oda,pedig az még puding a tiédhez képest.El sem merem képzelni mit művelne a kékvillám egy esti hungáriás rajtnál... :wacko:

Öregszünk öregszünk,de engem még mindig boldoggá tesz,amikor széria kinézettel odavágsz egy jóval drágább autócsodának! :D

Link to comment
Megosztás:

megszoktad, hogy fogod a kormányt valamennyire. ez ide kevés lesz, de te még nem sejted. a kocsi ugyan sperres, de nagyon nehéz. ez lesz a probléma forrása. lenyomod a padlót. letépi a körmeidet a kormány, elfordul balra, mint az állat, és a kocsi kitör. ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.